«Олімпійське літо» відвідало оздоровчий заклад «Промінь»

Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Тернопільської обласної державної адміністрації за сприяння управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА організував проведення Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів для дітей в літній канікулярний період та заходів в оздоровчих таборах «Олімпійське літо» в колективному міжгосподарському дитячому оздоровчому закладі «Промінь» села Долина Теребовлянського району.

Детальніше...

 

Спортсмени Тернопільщини зайняли четверте загальнокомандне місце на чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту серед юнаків

Загальнокомандне четверте місце на чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту серед юнаків завоювали представники Тернопілля. Участь у такому турнірі, який днями проходив у місті Вишневе, що на Київщині, взяли 27 команд рятувальників зі всієї країни. Учасники змагались у підійманні по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху навчальної вежі, долали 100-метрову смугу з перешкодами, підіймались по висувній драбині на 3-й поверх навчальної вежі, проходили 4х100 метрову пожежну естафету та випробували свої сили у бойовому розгортанні.

Детальніше...

 

У юних борців Тернопільського «Інваспорту» - десять медалей ХХV Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе»

П’ятеро юних представників Тернопільського центру та ДЮСШІ «Інваспорт» стали учасниками фінальних змагань ХХV Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з боротьби (греко-римської та вільної) серед дітей з вадами слуху. Такі спортивні випробування, присвячені 27-ій річниці Незалежності України, проходили в Одесі, у ДПУ УДЦ «Молода гвардія». У змаганнях з греко-римської боротьби серед вихованців Тернопільського «Інваспорту» у молодшій групі у ваговій категорії 47 кг ІІ місце посів Гриньків Максим (2005 р.н., учень Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру Тернопільської обласної ради, тренер Шуптар М.І.), а у ваговій категорії 59 кг Артур Панян (2005 р.н., учень Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру Тернопільської обласної ради, тренер Шуптар М.І.) став переможцем.

Детальніше...

 

Тернополянка Русаліна Поворознюк вдало виступила на чемпіонаті України зі спортивної ходьби

У Сумах 16 червня відбувся чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20 км серед дорослих та молоді. Серед учасників змагань була і тернопільська атлетка Русаліна Поворознюк. Виступаючи серед жінок, Русаліна з часом 1:40:52 виборола п’яте місце і виконала норматив майстра спорту України. Спортсменка представляє обласну ШВСМ, тренер Ярослав Смечук.

Детальніше...

 

Тернопільські метальники відзначились у Києві

У Києві, в Конче-Заспі, 16 червня відбувались Всеукраїнські змагання з метань Пам’яті заслужених тренерів України Леоніда Смелаша та Анатолія Кончица. Тернополянка Вікторія Ніконенко, виступаючи на цьому турнірі серед жінок, зайняла четверте місце. Спортсменка метнула молот на 60.23 м і завдяки цьому результату виконала норматив майстра спорту України. Вікторія Ніконенко (на фото - перша зліва) є тренером-викладачем Тернопільської ОДЮСШ з літніх видів спорту, вихованкою Василя Яковіва.

Детальніше...

 

Чемпіоном області з шахів серед представників «Інваспорту» став Володимир Мельник

У Тернополі провели особистий чемпіонат області з шахів серед людей з інвалідністю. Відбувся захід 15 червня у спортивному клубі «Інваспорт», що в Центрі дозвілля ім. Довженка. Під час урочистого відкриття з вітальним словом виступив начальник Тернопільського центру «Інваспорт» заслужений працівник з фізичної культури та спорту України Олег Юзчишин.

Детальніше...

 

«Тернопільський півмарафон 2018» зібрав шанувальників бігу з усієї України

470 дорослих та 400 дітей стали учасниками масштабного спортивного заходу «Ternopil Half Marathon», який 17 червня провели у Тернополі. Старт і фініш забігів проходив на Театральному майдані. Відбувався такий захід у нашому місті уже другий рік поспіль. Шанувальники бігу – професійні спортсмени та любителі практично з усіх обласних центрів України – змагалися на кількох дистанціях. Так, 242 учасники віком від 16 років і старші бігли 21 км, 112 осіб – 10 км і сімдесят п’ятеро – 5 км. Найстаршому з бігунів було 67 років, а наймолодшій спортсменці, яка долала забіг на руках у батька, – два місяці. Були організовані змагання на короткі дистанції і для дітей. Так, малюки до 6 років разом з батьками вправлялись у бігу на 100 метрів, 7-8 річні – на 500 метрів, а 9-13 річні – на 1000 метрів.

Детальніше...

 

Володимир Ванджура: «Агітація про здоровий спосіб життя повинна бути постійною»

Проблеми рухової активності зараз постали надзвичайно гостро. Більшість дітей і дорослих надають перевагу сидінню перед телевізором, за комп’ютерами та мобільними телефонами, аніж перебуванню на свіжому повітрі і заняттям спортом. Змінити цю ситуацію може лише активна пропаганда здорового способу життя та проведення різноманітних заходів із залучення широких мас населення, - переконаний директор Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», заслужений працівник фізичної культури і спорту України Володимир Ванджура.

Детальніше...

 

Тернопільські віндсерфінгісти здобули «срібло» і дві «бронзи» на регаті у Києві

Восьмеро тернопільських віндсерфінгістів стали учасниками Всеукраїнської вітрильної регати «Київський вітрильний тиждень». Такі змагання проходили у місті Вишгород, на акваторії Київського моря. У класі «RS:X» серед дорослих спорстменів кандидат у майстри спорту, студент ТНЕУ Мар’ян Воловець став бронзовим призером змагань, поступившись супрникам з Дніпропетровська та Миколаєва.

Детальніше...

 

«Олімпійське літо» в гостях у «Лісовому дзвіночку»

Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Тернопільської обласної державної адміністрації за сприяння управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА організував проведення Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів для дітей в літній канікулярний період та заходів в оздоровчих таборах «Олімпійське літо» в позаміському дитячому оздоровчому закладі «Лісовий дзвіночок», села Скоморохи Бучацького району Тернопільської області.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show