Школярі Тернопілля змагаються у міні-футболі

На спортивних майданчиках села Великі Гаї та смт. Великі Бірки (Тернопільський район) відбулись фінальні ігри з міні-футболу серед юнаків ЗОШ І-ІІ ступенів за програмою ХХІІ спортивних ігор школярів Тернопільщини. Загалом у зональних змаганнях взяли участь 19 команд, які представлялти територіальні громади та райони області.

Детальніше...

 

Команда Тернопільського «Інваспорту» виграла у чемпіонаті України з футболу (зона «В») серед спортсменів з вадами слуху

Чемпіонат України з футболу (зона «В») серед спортсменів з вадами слуху провели у селі Кам’яниця Закарпатської області, на місцевому стадіоні «Камелот». Команда Тернопільського центру «Інваспорт» виборала на цьому турнірі перше місце. Готував спортсменів до змагань граючий тренер МСУМК Танчик Мирослав.

Детальніше...

 

У Залізцях відбудуться змагання з легкої атлетики серед наймолодших спортсменів, присвячені Дню захисту дітей

Змагання з легкої атлетики серед учнів 1-3 класів та дошкільнят старшої групи Залозецького дитячого садка загального розвитку, присвячені Дню захисту дітей, відбудуться на стадіоні спеціалізованої загальноосвітньої школі I-III ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов смт. Залізці Зборівського району Тернопільської області. Проводитиметься захід 16 травня 2018 року з 12 години.

Детальніше...

 

Мар’яна Хримко – срібна призерка чемпіонату України з шашок-64 серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату

В Луцьку проходив чемпіонат України з шашок-64 (бразильська версія) серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Участь у турнірі брали 39 спортсменів – 26 чоловіків та 13 жінок, з яких троє – майстри спорту України міжнародного класу, троє – майстри спорту України, восьмеро – кандидати у майстри спорту – із шістнадцяти областей України.

Детальніше...

 

На Теребовлянщині відбулась першість Теребовлянської ОТГ з легкої атлетики серед ЗОШ І-ІІ ступенів та ЗОШ І-ІІІ ступенів

В місті Теребовля, на міському стадіоні «Колос», Теребовлянський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з відділом освіти Теребовлянської міської ради організував проведення першості Теребовлянської ОТГ з легкої атлетики серед ЗОШ І-ІІ ступенів та ЗОШ І-ІІІ ступенів. Серед ЗОШ І-ІІ ступенів місця розподілились наступним чином: перше місце завоювала Боричівська ЗОШ, друге місце виборола Кровинецька ЗОШ, третє місце посіла Долинівська ЗОШ.

Детальніше...

 

Юні самбісти обласної ДЮСШ – на п’єдесталі у Львові

Вихованці відділення дзюдо обласної ДЮСШ, окрім участі у змаганнях з «рідного» виду, часто беруть участь і в турнірах iз самбо. Так, у Львові проходив традиційний «Кубок Лева», у якому вихованці Віталія Гнатишина здобули повний комплект нагород саме у турнірі самбістів: «золото» у Іллі Тукала, Віталій Черняк став срібним призером, а Максим Шевченко – бронзовим.

 

 

Волейболістки тернопільського «Інваспорту» змагались на Закарпатті

В селі Баранинці Ужгородського району Закарпатської області, у спортивному комплексі «Зінедін» проходив третій етап відбіркових змагань XXV Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з волейболу серед дітей з інвалідністю (дівчата, 2003 -2007 роки народження). Змагання були присвячені присвяченої 27-ій річниці незалежності України. Від Тернопільської ДЮСШІ «Інваспорт» змагалась команда в складі: Брухівська Вікторія, Галіцейська Юля, Смакоуз Анастасія, Дробна Вікторія, Міщук Марина, Яцькова Софія. Юні спортсменки посіли у турнірі п’яте місце. Тренер команди Петро Ніколюк.

 

 

Вже втретє провели чемпіонат Тернопільщини зі спортивного туризму з виду водний туризм

ІІІ-тій Чемпіонат Тернопільщини 2018 року серед юнаків зі спортивного туризму з виду водний туризм в рамках Всеукраїнських масових спортивних заходів «Спорт для всіх в парках і скверах», присвячений 85-річчю з дня народження Степана Будного – поета, вчителя, журналіста, знову зібрав шанувальників цього виду спорту Тернопілля. Цьогоріч організаторів та юних спортсменів-туристів поманили до себе терени Теребовлянського району, де на околиці села Струсів і відбулись ці цікаві та пізнавальні випробування.

Детальніше...

 

У Гусятині відбувся весняний легкоатлетичний крос

Традиційний весняний легкоатлетичний крос відбувся в Гусятинському лісопарку, що на Тернопільщині. Бажаючі мали змогу перевірити свої сили в цьому виді спорту. Гарна весняна погода дозволила атлетам показувати свої найкращі результати. На дистанції 1000 м серед дівчат у віковій групі до 2003 р.н. першою стала Діана Палюх (Личковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів), друге та третє місця поділили між собою Андріана Вінярська та Катерина Шмаровоз (обидві - учениці Гусятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів). У цій же віковій групі серед юнаків перше місце посів Максим Бойко (Личковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів), компанію на п’єдесталі йому склали Іван Зубрицький та Вадим Цвяк (обидва - учні Гусятинської ЗОШ І-ІІІ ст.), які, відповідно, посіли друге та третє місце.

Детальніше...

 

У Тернополі змагались юні і дорослі легкоатлети Тернопільського «Інваспорту»

В Тернополі, на центральному міському стадіоні, відбулися змагання особистого чемпіонату області з легкої атлетики, а також програма обласної Спартакіади серед дітей з інвалідністю Тернопільської області як ІІ етап Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе», присвячений XXVII-ій річниці Незалежності України. Участь у змаганнях взяли команди Заліщицького обласного багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру, Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру, Теребовлянського навчально-виховного комплексу, Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів, Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру – закладу освіти І-ІІІ ступенів. Загалом змагались 80 учасників різних нозологій.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show