Сьогодні – День фізичної культури і спорту в Україні!

Зазвичай, День фізичної культури і спорту сприймається у нашому суспільстві як свято здоров’я, краси, гарту, молодості, фізичної активності та здорового способу життя. Разом із тих, це професійне свято усіх тих, хто пов’язав своє життя зі спортом, - спортсменів, тренерів, усіх фахівців галузі фізичної культури і спорту.

Отож сьогодні, віддаючи належне подвижницькій діяльності та відданості своїй справі, висловлюємо щиру подяку усім, хто своєю щоденною клопіткою працею вносить неоцінений вклад у розвиток спортивної галузі Тернопілля та України, піднімає спорт у державі на нові щаблі, доводячи усьому світу, що українські спортсмени гідні найвищих сходинок п’єдесталів пошани та найпрестижніших спортивних нагород та звань!

Бажаємо вам міцного здоров’я, великої удачі, наполегливості, наснаги, шановні працівники фізичної культури і спорту! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя цій великій справі, успіхів та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання України! А усім любителям та активістам спорту, прихильникам фізкультурно-спортивного руху зичимо бадьорості духу, вдалих стартів і нових перемог!

 

Дмитро Підручний та Олена Підгрушна - дві срібні медалі Чемпіонату України

Стали відомі перші результати Відкритого літнього Чемпіонату України з біатлону. Сьогодні, 13 вересня, відбулись спринтерські гонки. Як повідомляє офіційний Інтернет-сайт Федерації біатлону України, Дмитро Підручний виборов у «спринтах» срібну нагороду, поступившись переможцю змагань Сергію Семенову. Третє місце посів білоруський біатлоніст Володимир Аленішко. Також срібною призеркою стала і Олена Підгрушна серед жінок. А перемогу здобула білоруська біатлоністка Дарія Домрачова. Бронзова медаль також в активі білорусів: третє місце у спринтерських гонках виборола Анастасія Дуборєзова.

Детальніше...

 

З нагоди Дня фізичної культури і спорту відбувся легкоатлетичний крос

13 вересня в парку Національного Відродження відбувся осінній легкоатлетичний крос, присвячений Дню фізичної культури і спорту. Змагання провів регіональний центр з фізичної культури і спорту «Інваспорт».

Участь у пробігу взяло 65 представників «Інваспорту» області. А чемпіонами у своїх нозологіях стали тернополяни Іра Іванська та Ігор Олеськів, Микола Хрупалик та Ірина Душка, Віталій Фреяк із Бучацького району, а також спортсмени з Теребовля Володимир Палій, Марія П’ятничка, Степан Вертепний та Марія Мазурок. Головний суддя змагань Володимир Казмірчук.

 

Вітаємо з Днем фізичної культури і спорту!

Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня фізичної культури і спорту в Україні!

Сьогоднішнє свято – це свято величі сили духу, мужності і патріотизму. Нинішнє зростання рядів сподвижників і прихильників фізичної культури і спорту – добра ознака утвердження людської краси і духовного здоров’я, прагнення людини до самовдосконалення. Разом із тим, заняття спортом удосконалюють не лише тіло, але й дух – виховують мужність, наполегливість, гартують волю і характер. Саме тому підтримка фізкультурного руху, розвиток спорту вищих досягнень – наше пріоритетне завдання. Ми безмежно вдячні усім, хто своєю працею та наполегливістю долучається до цієї важливої місії.

Бажаю всім спортсменам, тренерам, ветеранам спорту, вболівальникам і шанувальникам фізичного здоров’я і краси, олімпійського довголіття, великої удачі, наполегливості, наснаги, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях!

З повагою, начальник управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської обласної державної адміністрації, Ігор Підгайний.

 

Впродовж трьох днів у Тернополі змагатимуться велосипедисти

Понад сто спортсменів з 11 областей України та 20 команд стали учасниками велосипедних перегонів пам’яті майстра спорту Володимира Філіпенка, які цими днями проходитимуть у Тернополі. На 13 вересня у програмі змагань індивідуальні групові гонки 40 і 75 км серед юнаків і дівчат 1997-98 років народження, та індивідуальні групові гонки 20 і 35 км серед юнаків та дівчат 1999-2000 років народження. 14 вересня відбуватиметься індивідуальна гонка на час на 15 км. А на 15 вересня заплановані перегони «Критеріум», які традиційно проходять вулицями Тернополя. Старт о 12 годині біля готелю «Тернопіль». У цій гонці дівчата 1997 року народження і молодші долатимуть 15 км, юнаки 1999-2000 р.н. – 20 км, а юнаки 1997-1998 р.н. – 30 км.

Детальніше...

 

Ігор Підгайний: «Успіхи провідних спортсменів Тернопільщини на міжнародних змаганнях не залишають байдужими громадськість краю»

14 вересня – День фізичної культури і спорту. З нагоди свят традиційно підбиваються підсумки, робиться аналіз зробленого, окреслюються перспективи на майбутнє. Спортивна галузь не є винятком із цього правила. Як переконаний начальник управління з питань фізичної культури і спорту Ігор Підгайний, за станом розвитку фізкультурно-спортивної галузі сьогодні прийнято давати оцінку роботи виконавчої влади, стану економіки, рівня культурного розвитку суспільства, відтак, Президент України Віктор Янукович та уряд держави надають значної уваги питанням, які забезпечують формування здорової української нації, піднімають престиж України на світових спортивних аренах.

- Розвиток фізичної культури і спорту на Тернопільщині знаходиться на постійному контролі голови обласної державної адміністрації Валентина Хоптяна та обласної ради, повідомив Ігор Підгайний. – Таким чином, управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації визначило комплекс пріоритетних напрямків, що забезпечить жителям області вільний доступ до закладів фізичної культури і спорту, модернізацію та будівництво нових сучасних спортивних споруд, надання якісних, фахових фізкультурно-оздоровчих послуг.

Детальніше...

 

Урочисте зібрання з нагоди Дня фізичної культури і спорту: обговорення перспектив спортивної галузі краю, вручення нагород, вітання та святковий настрій

Вчора в приміщенні облдержадміністрації відбулись урочистості до Дня фізичної культури і спорту. На зустріч з нагоди професійного свята були запрошені представники спортивної громадськості області: начальники відділів і секторів спорту районів, керівники та представники спортивних товариств, спортивних шкіл області, федерацій з різних видів спорту, викладачі, тренери.

Говорячи про розвиток фізичної культури і спорту в області, заступник голови Тернопільської ОДА Петро Гоч, відзначив важливу роль працівників цієї сфери. «Область має хороші успіхи, – наголосив Петро Володимирович. – І завдання влади – спорт підтримувати. З приходом в область нової команди у 2010 році на чолі з Валентином Хоптяном вдалося реалізувати ініціативи Президента України: реконструювати і оновити районні стадіони. Тепер влада області ставить завдання спортивній громадськості наповнити змістом ці споруди і залучити дітей до зайняття спортом».

Детальніше...

 

Директор Якимівської ЗОШ Тетяна Іващук: «Залучати дітей до занять фізичною культурою і спортом вкрай необхідно сьогодні»

Робоча група Ланівецької районної державної адміністрації вивчала стан здійснення роботи щодо популяризації в селі Якимівці здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти-майбутнє України». Так, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Козира на чолі робочої групи перебував в селі Якимівці та ознайомився з роботою місцевої ЗОШ І-ІІ ступенів щодо популяризації здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти-майбутнє України».  Директор Якимівської ЗОШ Тетяна Іващук доповіла, що у школі створені належні умови для занять фізичною культурою та спортом. В жовтні минулого року проведено реконструкцію спортивного залу. Повністю замінено аварійний настил на дубову паркетну підлогу.

Детальніше...

 

Заступник голови Лановецької райдержадміністрації Володимир Козира: «Треба зробити все можливе, щоб діти цікавились не тільки комп’ютером, а й мали змогу побігати на спортивному майданчику»

Перший заступник голови Лановецької райдержадміністрації Володимир Козира провів нараду з фізкультурним активом району. Погоджено план спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів, спрямованих на популяризацію в районі здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти-майбутнє України» та відзначення Дня фізичної культури і спорту.

«Популяризація здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини має велике значення для формування здорового покоління української нації, – зазначив Володимир Козира. – Ми маємо зробити все можливе, щоб діти Лановеччини цікавились не тільки комп’ютером, а й мали змогу побігати, витратити свою енергію на сільському чи пришкільному спортивному майданчику і в позаурочний час».

Детальніше...

 

Перший заступник голови Зборівської райдержадміністрації Євген Молочник наголосив, що систематичними заняттями з фізичної культури і спорту необхідно охопити максимальну кількість дітей і молоді району

Питання популяризації в районі здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» обговорено на розширеній нараді, що відбулась в Зборівській в райдержадміністрації.

Зібрання з начальниками відділів та управлінь райдержадміністрації, керівниками державних установ та організацій району за участю заступника голови райдержадміністрації Ольги Швак, голови районної ради Віктора Тарковського, секретаря міської ради Руслана Максиміва, представників ЗМІ провів перший заступник голови районної державної адміністрації Євген Молочник.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show