Триває розробка Проекту постанови Кабінету Міністрів «Про внесення змін до Державної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на період до 2020 року»

Міністерство Молоді і спорту України оприлюднило Проект постанови Кабінету Міністрів «Про внесення змін до Державної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на період до 2020 року». Проект акта розроблений з метою врегулювання результативних показників, обсягів фінансування, визначених державним та місцевими бюджетами на 2018 рік з виконання завдань і заходів Програми, враховуючи досягнуті результати у попередньому періоді.

Детальніше...

 

На Тернопільському ставі відбувся рекордний заплив

Книга Рекордів Тернополя поповнилась ще одним цікавим результатом, - зареєстровано найдовший та найшвидший заплив Тернопільським ставом стилем «батерфляй» в історії міста. Виконав його львів’янин Іоанн Янчишин, який переплив 3 500 метрів ставу за 1 годину 14 хвилин 4 секунди. Стартував спортсмен 7 липня, у суботу, о 14:00 від причалу водно-моторних човнів, на набережній ставу, а фінішував в районі пляжу «Циганка».

Детальніше...

 

Оприлюднено проект наказу щодо щорічного оцінювання фізичної підготовленості

Проект Наказу Міністерства молоді та спорту України «Про затвердження тестів і нормативів для осіб, щорічне оцінювання фізичної підготовленості яких проводиться на добровільних засадах, Інструкції про організацію його проведення та форми Звіту про результати його проведення» оприлюднено на сайті Мінмолодьспорту.

Детальніше...

 

Тернопільські велосипедисти привезли зі Львова 18 медалей

У Львові завершився чемпіонат України з велосипедного спорту на треку серед юніорів та чоловіків до 23 років. Команді Тернополя під керівництвом тренера Володимира Павелка вдалось поповнити cвої цьогорічні здобутки на 18 медалей різного ґатунку та вибороти три «путівки» на участь в чемпіонаті Європи серед молоді до 23 років та юніорів.

Детальніше...

 

Представник Тернопільського «Інваспорту» Назар Хом’як - срібний призер чемпіонату України з шашок-64

Чемпіонат України з шашок-64 (бразильська версія) серед спортсменів з вадами слуху завершився у Вінниці. У турнірі взяли участь 34 шашкісти із 13 областей України. Змагання проходили окремо серед чоловіків та жінок. У складі збірної команди Тернопільщини виступали троє спортсменів: Лариса Харчук, Сергій Карагодін та Назар Хом'як.

Детальніше...

 

Уродженець Тернопілля Віктор Петров – чемпіон України з боксу серед студентів

Студенти-боксери 34-ьох закладів вищої освіти з Дніпропетровської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Львівської, Одеської, Полтавської, Сумської, Харківської, Хмельницької, Чернігівської областей та міста Києва виборювали призові місця на чемпіонаті України з боксу серед студентів.Такі змагання впродовж п’яти днів тривали в місті Дніпро, в спортивному комплексі Українського державного хіміко-технологічного університету, за підтримки Голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Пригунова.

Детальніше...

 

Тернопільська веслувальниця Тетяна Єднак посіла п’яте місце на чемпіонаті Європи в Італії

В італійському містечку Ауронцо-ді-Кадоре завершився чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років. Тернополянка Тетяна Єднак, представниця комунальної обласної школи вищої спортивної майстерності, яка в складі української збірної взяла участь у цих змаганнях, посіла п’яте місце на дистанції 500 метрів у складі байдарки-четвірки серед молодіжної вікової групи.

Детальніше...

 

«Срібло» і дві «бронзи» привезли тернополяни із чемпіонату України з пляжного волейболу серед спортсменів з вадами слуху

У Києві, у Пущі-Водиці, проходив чемпіонат України з пляжного волейболу U-21 (жінки, чоловіки) серед спортсменів з вадами слуху. В змаганнях взяло участь 14 жіночих та 11 чоловічих команд, серед яких Тернопільський центр та ДЮСШІ «Інваспорт» представляли дві жіночих і одна чоловіча. Усі тернополяни повернулись додому з медалями.

Детальніше...

 

«Олімпійське літо» завітало в дитячий оздоровчий заклад «Збруч»

В дитячий оздоровчий заклад «Збруч» селища Скала-Подільська Борщівського району завітало нещодавно спортивне свято. В рамках проведення Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів для дітей в літній канікулярний період та заходів в оздоровчих таборах «Олімпійське літо» його організував Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Тернопільської обласної державної адміністрації за сприяння управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА.

Детальніше...

 

Змінились вимоги до підвищення кваліфікації тренерів-викладачів

Затверджено зміни до Положення по підвищення кваліфікації тренерів (тренерів-викладачів) та інших фахівців у сфері фізичної культури і спорту. Це здійснено згідно Наказу Міністерства молоді і спорт у №1270 від 22.03.2018 року. Зокрема, цим нормативно-правовим актом визначено, що тренери та фахівці підвищують кваліфікацію у закладах вищої освіти на курсах підвищення кваліфікації або проходять навчання, що проводять всеукраїнські спортивні федерації із статутом національної спортивної федерації один раз на п’ять років. Докладно ознайомитися із цим документом можна на нашому сайті.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show