Наша компания на http://diplomsrussian.com предлагает конфиденциально выбрать и купить диплом медицинского училища недорого.

Легкоатлети зі Зборова здобули вісім медалей у кросі в Бродах

У Бродах, що на Львівщині, відбулась відкрита першість Бродівської ДЮСШ з легкоатлетичного кросу. Змагання проводились у чотирьох вікових групах : 2002-2003 р.н.; 2004-2005 р.н.; 2006-2007 р.н.; 2008 р.н. і молодші. Тернопільщину на турнірі представляли легкоатлети Зборівської ДЮСШ, які завоювали п’ять золотих, дві срібних і одну бронзову нагороди.

Детальніше...

 

Фінал обласної ДЮВЛ серед спортсменів 2002 років народження виграли волейболісти з Тернополя

Чотири команди стали учасницями фінального туру обласної Дитячо-юнацької волейбольної ліги серед юнаків 2002 років народження. Проходили ігри на базі Тернопільської ЗОШ №29. Відтак, за медалі змагалися команди КДЮСШ №1 м. Тернопіль, Теребовлянської ДЮСШ,  Бережанської ДЮСШ та Лановецької ОТГ.

Детальніше...

 

Команда тернопільських дзюдоїстів переможно зарекомендувала себе на міжнародному юнацькому турнірі у Загребі

Золоту і срібну нагороди привезли тернопільські дзюдоїсти Артем Маківка та Ілля Маршалок із Міжнародного турніру з дзюдо серед юнаків та дівчат 2006-2011 років народження. Такі змагання 12-13 квітня тривали у столиці Хорватії місті Загребі. На цих змаганнях тернополяни представляли Україну у складі команди міста Києва і в загальнокомандному заліку разом зі своїми колегами посіли перше місце.

Детальніше...

 

Тернопільська тенісистка Неля Марчук  - срібна призерка Міжнародного турніру з настільного тенісу «Кубок Карпат»

Міжнародний турнір з настільного тенісу «Кубок Карпат» впродовж трьох днів тривав у Івано-Франківську. Учасниками змагань стали понад 300 спорстменів з різних областей України, Білорусі, Ізраїлю і Молдови.  Участь у турнірі взяли і вихованці обласної ДЮСШ. Як повідомив тренер спортсменів Сергій Кунинець, поїздка виявилась доволі вдалою. Найбільшого успіху досягла Неля Марчук – серед своїх ровесниць спортсменка стала четвертою, а серед значно старших зуміла вибороти друге місце.

Детальніше...

 

Обласний фотоконкурс «Рух заради здоров’я - 2019» демонструє найрізноманітніші зарядки

Учні Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів, що на Тернопіллі, долучились до обласного фотоконкурсу «Рух заради здоров’я – 2019».  Вони прислали фото, де виконують зарядку на свіжому повітрі. До речі, саме таким і є завдання конкурсу: представити фото, де зображена ранкова зарядка, яку виконує група людей – неважливо, якого віку, – як на свіжому повітрі, так і у спортзалі, в офісному приміщенні під час роботи та на відпочинку.

Детальніше...

 

Тернопільські боксери стали переможцями та призерами двох турнірів у Хмельницькому

Регіональні змагання чемпіонату України серед юнаків 2005-2006 років народження зібрали 96 боксерів з Хмельницької, Тернопільської, Рівненської, Волинської областей. Добре виступили на турнірі учні Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту. Дмитрів Костянтин здобув золоту медаль у ваговій категорії 68 кг, срібну медаль завоював Довгошия Артур у ваговій категорії 59 кг. Готував боксерів до змагань тренер-викладач Фірман Анатолій. (На фото: Артур Довгошия, Анатолій Фірман, Костянтин Дмитрів).

Детальніше...

 

Тернополянка Тетяна Костенко здобула перше місце на Всеукраїнському турнірі з дзюдо у Луцьку

Вже тринадцятий раз поспіль у Луцьку проводився традиційний Всеукраїнський турнір з дзюдо серед молоді до 23 років на призи заслуженого майстра спорту України Руслана Машуренка – уславленого дзюдоїста Волині, бронзового призера ХХVII Олімпійських ігор у Сіднеї. Це особисті змагання, що проходять під егідою Федерації дзюдо України, і є майстерським турніром, оскільки, у відповідності до Положення про Єдину спортивну класифікацію, його переможці отримують право на присвоєння спортивного звання – «Майстер спорту України».

Детальніше...

 

Тенісисти Тернопільського «Інваспорту» - срібний і бронзовий призери чемпіонату України в Чернігові

Срібну і бронзову нагороди здобули представники Тернопільського центру та ДЮСШІ «Інваспорт» Тетяна Боднар та Тарас Гуменюк на чемпіонаті України з настільного тенісу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату і вадами розумового та фізичного розвитку. Такі змагання  з 7 до 10 квітня проходили у Чернігові, у місцевому СК «Хімік», за участі 75 спортсменів (55 чоловіків та 20 жінок) з 23 областей та міста Києва. Чоловіки та жінки були поділені на 11 класів.

Детальніше...

 

У Теребовлі зустрічались фіналісти дитячо-юнацької волейбольної ліги серед юнаків 2004 р.н. і молодших

П’ять команд стали учасницями фінального туру обласного чемпіонату Дитячо-юнацької волейбольної ліги серед юнаків 2004 року народження і молодших. За звання чемпіона змагались команди Козівської, Чортківської, Теребовлянської ДЮСШ та дві команди КДЮСШ №1 міста Тернополя. Проходили ігри у Теребовлі і відбувалися за коловою системою у два кола.

Детальніше...

 

На Тернопільщині відбувся турнір з футболу серед дівчат «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація»

Турнір з міні-футболу серед дівчат «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» з 8 до 15 квітня тривав у Тернополі, у Палаці спорту «Текстильник». Учасницями його стали п’ять команд. Дівчата змагались між собою, виявляли волю до перемоги, і якщо навіть їх команда на початку турніру програвала, не завершували спортивну боротьбу, а, зібравши усі сили, отримували чергову перемогу.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show
Наша компания на http://diplomsrussian.com предлагает конфиденциально выбрать и купить диплом медицинского училища недорого.