У Тернополі офіційний допуск до занять фізичною культурою і спортом уповноважений надавати фізкультурний диспансер

Тернопільський обласний комунально-лікарський фізкультурний диспансер внесено до переліку закладів охорони здоров’я, як входять до системи надання лікарсько-фізкультурної допомоги в Україні та мають право на проведення медичних оглядів та надання медичного допуску особам до занять фізичною культурою та спортом, в тому числі з обов’язковим диспансерним наглядом. Відповідний Наказ підписав Міністр молоді і спорту Ігор Жданов. Докладно із цим документом можна ознайомитись на сайті Міністерства.

 

У Тернополі облаштовують ще одне футбольне поле

У тернопільському у парку «Топільче» тривають роботи з облаштування футбольного поля. Вже 9 вересня на оновленому полі розпочнеться Чемпіонат України серед команд дитячо-юнацької футбольної ліги, - інформує прес-служба міської ради. «Раніше ця територія вже використовувалася для проведення тренувань з футболу. Зараз ми облаштовуємо тут повноцінне поле, яке відповідатиме усім нормам і на якому можна буде проводити змагання всеукраїнського та міжнародного рівнів, – пояснює міський голова Тернополя Сергій Надал.

Детальніше...

 

Тернопільські біатлоністи Мар’яна Брикайло та Руслан Бригадир – три «бронзи» і одне «срібло» чемпіонату України

У Тисовці на Львівщині завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юніорів та юніорок. Упродовж тижня за нагороди та путівки у збірну боролися більше півсотні атлетів. Щодо результатів представників Тернопілля, то майстер спорту України Мар’яна Брикайло серед юніорок завоювала три бронзові медалі – у спринті, гонці-переслідування та мас-старті. Спортсменка представляє КУТОР ДЦОП «Колос», тренери Сцібайло І.І. та Бурик Н.В. Відзначився також КМСУ Руслан Бригадир, який серед юніорів став срібним призером у спринті, а у гонці переслідування був шостим. Руслан – вихованець ТОДЮСШ, ДЦОП, «Колос», тренери Стецюк І.Г., Бурик Н.В.

Детальніше...

 

У Кременці провели змагання із санного спорту на санкороликах

Кубок України із санного спорту на санкороликах завершився в Кременці. Тривали перегони 4-5 серпня на навчально-спортивний базі «Кременець». Організаторами змагань виступили Міністерство молоді та спорту України, Федерація санного спорту України, Управління фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації. Щодо результатів спортсменів з Тернопілля, кременчан, які представляють обласну ДЮСШ із зимових видів спорту, то серед чоловіків в одномісних санях майстер спорту України Андрій Мандзій (на фото) здобув перемогу, а його колега по команді майстер спорту України Олександр Оболончик став срібним призером. У командній гонці-естафеті екіпаж у складі Андрія Мандзія, Олександра Оболончика та представниці Львівської СДЮСШОР «Беркут» Дарії Гули завоював перше місце. Тренер спортсменів Казмірук В.С.

Детальніше...

 

У спортивному містечку на «Дзвонах Лемківщини» змагались любителі спорту від 16 років і старші

Любителі спорту від 16 і старші мали можливість позмагатися у спортивному містечку під час проведення ХVIII Всеукраїнського традиційного фестивалю лемківської культури "Дзвони Лемківщини". Такий захід з 4 до 6 серпня тривав в урочищі «Бичова» поблизу міста Монастириськ. Управління фізичної культури та спорту Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх »та сектор у справах сім ї, молоді та спорту Монастириської РДА провели змагання з волейболу, дворового футболу на майданчику «ЮКА», шашок та шахів, армспорту для всіх бажаючих, в рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Олімпійське літо».

Детальніше...

 

Пропонується обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Державного стандарту із забезпечення населення руховою активністю»

Кабінет Міністрів України оприлюднив проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Державного стандарту із забезпечення населення руховою активністю». Згідно цього документу буде затверджено Державний стандарт із забезпечення населення руховою активністю, і відповідно – створення належних умов для забезпечення формування інтересу та свідомої мотивації до систематичних занять, цілеспрямованого розповсюдження та популяризації фізкультурних знань з метою переконання населення в їх необхідності.

Детальніше...

 

Тернопільський віндсерфінгіст Олександр Тугарєв знову кращий в Україні

Минулого тижня на Бердянській косі, що в Азовському морі, проходив ІІІ етап Кубку України з віндсерфінгу в категорії «слалом». Це неолімпійська дисципліна, але дуже популярна у світі, де учасники проходять за вітром дистанцію, минаючи 8 поворотних знаків. Для таких гонок необхідна сила вітру не менше 8 м/с. Цього разу спортсменам пощастило з погодними умовами, - вітру було більше, ніж достатньо, відтак було проведено 11 перегонів. Тернополянин Олександр Тугарєв, який брав участь у цій регаті, виграв усі з них, чим підтвердив свій статус найсильнішого віндсерфінгіста України, причому не лише в олімпійському виді, а й в неоліміпійському.

Детальніше...

 

В Тернополі відбулися вже два турніри з пляжного волейболу

Відкриті турніри з пляжного волейболу тривають у Тернополі. Відбуваються такі заходи на пляжі «Циганка» та майданчиках ФСТ «Динамо». Організатором змагань виступає Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення. Участь у них взяло вже двадцять команд. Окрім тернополян, долучилися до них і команди з інших районів, - професіонали та любителі. Судили змагання Петро Ніколюк (тренер-викладач Тернопільської дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів «Інваспорт») та Станіслав Шиманський (суддя національної категорії).

Детальніше...

 

У Жабинцях провели футбольний турнір пам’яті Героя АТО Володимира Труха

Швидкоплинно йде час. Ще ніби недавно Володя Трух, котрий героїчно загинув, захищаючи Донецький аеропорт, стояв у воротах футбольної команди свого рідного села Жабинці, а вже втретє друзі-односельчани, завдячуючи підтримці директора ПСАФ «Нічлава» Степана Коціри, депутату районної ради Ярослава Мазника та місцевої влади (голова ОТГ Іван Воробець, староста Анатолій Лахман) провели турнір його пам’яті. До пам’ятника Володимира капітани команд поклали квіти, всі гравці пом’янули Героя Хвилиною мовчання.

Детальніше...

 

Турнір пам’яті Олександра Полухіна виграла команда «Три валети»

Чотири команди з Тернопільської та Рівненської областей взяли участь у VI традиційному турнірі з футболу, присвяченому пам’яті Олександра Полухіна, що відбувся у селі Бонівка на Кременеччині. Як інформує офіційна сторінка Кременецької райдержадміністрації сайту ОДА, за перемогу в Меморіалі змагались команди «Нива» і «Три Валети» з Тернопілля та «Джокер» і «Берег» – гості з сусідньої Рівненщини.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show