Змагання з легкоатлетичного кросу за програмою ХХІІІ Сільських спортивних ігор Тернопільщини, 1 травня 2013 року

Тернопільське обласне

фізкультурно-спортивне товариство «Колос»

агропромислового комплексу

П Р О Т О К О Л

командних результатів легкоатлетичного кросу

серед збірних команд районів в залік XХІІІ сільських

спортивних ігор Тернопільщини.

1 травня 2013 року

м. Тернопіль

І місце – Шумський район

– 267 оч.

ІІ місце – Бережанський район

– 236 оч.

ІІІ місце – Зборівський район

– 229 оч.

4 місце – Козівський район

– 228 оч.

5 місце – Кременецький район

6 місце Тернопільський район

– 213 оч.

– 195 оч.

7-8 місце – Підгаєцький район

– 180 оч

7-8 місце – Бучацький район

– 180 оч.

9 місце – Борщівський район

– 175 оч

10 місце – Заліщицький район

– 160 оч.

11 місце – Збаразький район

– 156 оч.

12 місце – Лановецький район

– 139 оч.

13 місце – Чортківський район

– 129 оч.

14-15 місце – Монастириський район

– 97 оч.

14-15 місце – Підволочиський район

– 97 оч.

16  місце – Теребовлянський район

– 79 оч.

17 місце  – Гусятинський район

– н/у

 

 

Головний суддя змагань                                    В.Г. КАЗМІРЧУК

Головний секретар змагань                           Н.Я. ГАВРОНСЬКА

П Р О Т О К О Л

результатів легкоатлетичного кросу серед збірних команд районів

в залік XХІІІ сільських спортивних ігор Тернопільщини

1 травня 2013 року,  м. Тернопіль

Дівчата – 1000 м. (1999 р.н. і молодші)

№ п/п

Прізвище, ім’я

Рік народ.

Район

Результат

Очки

Місце

1.

Зятківська Руслана

1999

Зборівський

3.29.7

31

І

2.

Молярик Євгенія

1999

Заліщицький

3.31.7

29

ІІ

3.

Паньків Христина

1999

Чортківський

3.33.1

29

ІІІ

Юнаки – 2000 м. (1999 р.н. і молодші)

№ п/п

Прізвище, ім’я

Рік народ.

Район

Результат

Очки

Місце

1.

Біскуп Валентин

2000

Чортківський

6.59.2

17

І

2.

Довгалюк Сергій

1998

Кременецький

6.59.4

17

ІІ

3.

Лазечко Андрій

2000

Теребовлянський

7.17.4

11

ІІІ

Дівчата – 2000 м. (1997-1998 р.н.)

№ п/п

Прізвище, ім’я

Рік народ.

Район

Результат

Очки

Місце

1.

Луцик Надія

1997

Зборівський

7.00.1

47

І

2.

Попик Віра

1997

Чортківський

7.42.7

32

ІІ

3.

Дячук Наталія

1998

Шумський

8.00.9

27

ІІІ

Юнаки – 3000 м. (1997-1998 р.н.)

№ п/п

Прізвище, ім’я

Рік народ.

Район

Результат

Очки

Місце

1.

Бригадир Роман

1997

Лановецький

9,59,7

30

І

2.

Мельник Ярослав

1997

Козівський

10.06,5

28

ІІ

3.

Кульба Віталій

1996

Чортківський

10.11.7

27

ІІІ

Жінки – 2000 м. (1996 р.н. і старші)

№ п/п

Прізвище, ім’я

Рік народ.

Район

Результат

Очки

Місце

1.

Масник Ірина

1983

Тернопільський

7.04.6

45

І

2.

Трачук Тетяна

1990

Шумський

7.11.5

42

ІІ

3.

Крикончук Світлана

1998

Шумський

7.20.7

39

ІІІ

Чоловіки – 3000 м. (1996 р.н. і старші)

 

№ п/п

Прізвище, ім’я

Рік народ.

Район

Результат

Очки

Місце

 

1.

Даньків Руслан

1991

Козівський

8.45.2

60

І

2.

Здебський Андрій

1998

Бережанський

8.50.9

57

ІІ

 

3.

Іщук Іван

1992

Шумський

9.05.5

50

ІІІ

 

 
















Головний суддя змагань                                    В.Г. Казмірчук

Головний секретар змагань                              Н.Є.Гавронська

П Р О Т О К О Л

з легкоатлетичного кросу серед студентів

вищих навчальних закладів І – ІІ рівнів акредитації

1 травня 2013 року

м. Тернопіль

Вищі навчальні заклади І-ІІ рівня акредитації

Жінки – 2000 м.

№ п/п

Прізвище, ім’я

Рік народ.

Коледжі

Результат

Очки

Місце

1.

Микитій Мар’яна

1996

Бучацький

8.12.1

23

І

2.

Демянчук Віталія

1994

Бучацький

8.17.1

22

ІІ

3.

Велещук Марія

1996

Бучацький

8.37.9

18

ІІІ

Чоловіки – 3000 м.

№ п/п

Прізвище, ім’я

Рік народ.

Коледжі

Результат

Очки

Місце

1.

Чайка Олег

1996

Заліщицький

9.40.7

36

І?

2.

Загородній Богдан

1996

Бучацький

10.05.7

28

ІІ

3.

Хом’як Владислав

1995

Тернопільський

10.07.1

28

ІІІ

Головний суддя змагань                                        М.М. СИТАРУК

Головний секретар змагань                                   Н.В.СЕНІВ

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show