У спортивному містечку на «Дзвонах Лемківщини» змагались любителі спорту від 16 років і старші

Любителі спорту від 16 і старші мали можливість позмагатися у спортивному містечку під час проведення ХVIII Всеукраїнського традиційного фестивалю лемківської культури "Дзвони Лемківщини". Такий захід з 4 до 6 серпня тривав в урочищі «Бичова» поблизу міста Монастириськ. Управління фізичної культури та спорту Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх »та сектор у справах сім ї, молоді та спорту Монастириської РДА провели змагання з волейболу, дворового футболу на майданчику «ЮКА», шашок та шахів, армспорту для всіх бажаючих, в рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Олімпійське літо».

Хоча сонячна погода та надвисокі температури створювали додаткові перешкоди учасникам змагань, шанувальники спорту боролись за перемогу з не меншим завзяттям, ніж учасники чемпіонатів світу та Олімпійських ігор. Баталії у різних видах спорту тривали з обіду аж до самого вечора.

А результати виявились такими. У змаганнях з дворового футболу на майданчику "ЮКА" перше місце виборола команда «Тоталі спайс» з Монастириська, друге місце посіла команда зі Зборова, третє місце виборов спортивний колектив «Терті пляцки» з Монастириська.

У змаганнях з волейболу перше місце завоювала команда із села Ковалівка Монастириського району, друге місце виборола команда «Вікінги», третє місце посіла команда із села Задарів Монастириського району.

Любителі армспорту показали такі результати: перше місце завоював Володимир Кіндрат, друге місце завоював Василь Сандуляк, Ігор Шушереба.

У змаганнях з шахів серед дорослих перше місце виборов Михайло Ждиняк, друге місце завоював Анатолій Малтиз,  третє місце посів Валерій Малтиз.

Юні  любителі шашок показали наступні результати. Перше місце виборов Круліковський Роман, друге місце завоював Павло Кіт, третє місце посів Володимир Морикіт.

У змаганнях з шашок серед дорослих перше місце виборов Михайло Ждиняк, друге місце виборов Володимир Кіндрат, третє місце посів Тарас Мазур.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show