Тернополянка Анастасія Меркушина представила олімпійську збірну на церемонії проводів команди на ХХІІІ зимові Олімпійські ігри

В Національній філармонії України відбулася урочиста церемонія проводів олімпійської збірної України на ХХІІІ зимові Олімпійські ігри, які з 9 до 25 лютого відбуватимуться в південнокорейському місті Пхьончхан.  Як повідомляє офіційний Інтернет-сайт Національного Олімпійського комітету, з огляду на щільний змагальний графік наших спортсменів, у яких ще триває ліцензійний відбір, не всі члени команди змогли завітати на урочистий захід, але теплі слова та позитивні емоції від почесних гостей, колег, вболівальників будуть обов’язково їм передані.

 

Від імені Президента України Петра Порошенка слова вітання українським олімпійцям зі сцени передав заступник Глави Адміністрації Президента Ростислав Павленко, наголосивши: «Здобутки наших спортсменів – це завжди гордість для всіх українців. За декілька днів ви вирушатимете до столиці зимових Олімпійських ігор-2018. Тож, щиро бажаю вам успіхів і наснаги».

Від імені Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана Віце-прем’єр Міністр України В’ячеслав Кириленко сказав: «Весь Уряд, вся Україна вболіватиме за вас! Вірю, що в далекому Пхьончхані підійматиметься український прапор та наші спортсмени покажуть гарні результати», передавши державний прапор України Олімпійським чемпіонкам з біатлону Валентині та Віті Семеренко.

«Кожен із вас виборов почесне право представляти Україну на цьому найпрестижнішому спортивному форумі чотириріччя, а кожне з ваших досягнень – це візитна картка нашої країни», – йшлося у привітанні голови Верховної Ради України Андрія Парубія, яке оголосив голова Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артур Палатний, висловивши від себе особисто впевненість та надію, що на Іграх-2018 буде написана нова сторінка спортивної історії України.

Під час свого вітального слова Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов побажав спортсменам удачі та натхнення в олімпійському Пхьончхані, висловивши впевненість, що Уряд України, Мінмолодьспорту та НОК й надалі максимально сприятимуть перемогам та успіхам наших олімпійців.

Він передав українській команді карту-оберіг, яка була створена в рамках проекту «Вишивана моя Україна», вручивши її срібним призерам Юнацьких Олімпійських ігор з фігурного катання Олександрі Назаровій та Максиму Нікітіну.

«Ми знаємо наскільки неймовірною буде конкуренція в олімпійському Пхьончхані, адже змагатимуться найкращі спортсмени світу, але переконаний, ви будете прагнути показати якнайкращі свої результати. Вся Україна буде вболівати за вас!», – наголосив президент НОК України Сергій Бубка.

Від імені олімпійської збірної України слова подяки за підтримку висловила медалістка чемпіонатів Європи та світу з біатлону Анастасія Меркушина.

В цей вечір своїми прекрасними музичними номерами гостей свята привітали артисти Національної філармонії України.

Зазначимо, що орієнтовно 33-35 спортсменів представлятимуть Україну на Іграх в Пхьончхані у 9-10 з 15 можливих видах спороту (біатлоні, лижних гонках, фігурному катанні, санному спорті, фрістайлі, гірськолижному спорті, сноубордингу, лижному двоборстві, стрибках на лижах з трампліну, скелетоні).

Нагадаємо, за роки Незалежності українці на «білих Олімпіадах» здобули 7 нагород.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show