Тернопільські спортсмени здобули на чемпіонаті України з велоспорту-трек п’ятнадцять медалей

Зимовий чемпіонат України з велосипедного спорту на треку з 15 до 20 лютого тривав у Львові. Виступали у перегонах 270 учасників, які представляли команди з усієї України, та спортсмени з Білорусі. Учасниками турніру стали і восьмеро тернополян. Наші велосипедисти в різних видах програми здобули 15 медалей, серед яких 6 золотих, 3 срібних і 6 бронзових.

Так, у командній гонці переслідування на 4 км Владислав Щербань (на фото справа - в центрі) виборов перше місце серед чоловіків, а Назар Покойовий – серед юніорів, Артем Авдалян та Роман Сирник були третіми серед юніорів, а Юрій Щербань та Володимир Янішевський посіли третє місце серед юнаків.

У груповій гонці на очки Владислав Щербань здобув перше місце серед чоловіків, а Назар Покойовий (на фото зліва на п'єдесталі - на другому місці) – друге – серед юніорів.

У гонці «скретч» Владислав Щербань серед чоловіків був другим, а Назар Покойовий серед юніорів – третім.

Ще дві медалі наші велосипедисти завоювали у гонці з вибуттям: Владислав Щербань виборов «срібло» серед чоловіків, а Володимир Янішевський – «бронзу» серед юнаків.

Ще три золотих нагороди додали до медальної скарбнички тернополян виступи у командному спринті, де Володимир Янішевський здобув перше місце серед юнаків, та у парній гонці «медісон», у якій Владислав Щербань та Іван Хомів були переможцями серед чоловіків.

Треба сказати, що були у здобутку тернополян і результати, у яких наші спортсмени зупинялись, так би мовити, за крок до медалі: Назар Покойовий і Артем Авдалян були четвертими у гонці «медісон», командному спринті, а також Назар став четвертим і у гонці з вибуттям.

Додамо, що Владислав Щербань, Назар Покойовий та Іван Хомів представляють обласну ШВСМ, Артем Авдалян, Роман Сирник, Юрій Щербань та Володимир Янішевський є вихованцями обласної дитячо-юнацької спортивної школи. Тренери спортсменів – Володимир Павелко та Іван Хомів.

Владислав Щербань навчається у ТНТУ імені І. Пулюя, Назар Покойовий – студент Економічного коледжу ТНЕУ, Артем Авдалян і Роман Сирник вчаться у Технічному коледжі ТНТУ імені І.Пулюя, Юрій Щербань є учнем Тернопільської школи №21, а Володимир Янішевський – школи №19.

До речі, цими днями знані тернопільські велосипедисти майстри спорту України міжнародного класу, студенти ТНЕУ Віталій Гринів та Тарас Шевчук завершують тренувальний збір з підготовки до чемпіонату світу з велоспорту на треку, який відбудеться в Апельдорні (Нідерланди).

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show