«Перші кроки» для четвертокласників у Тернополі розпочались із масиву «Східний»

У Тернополі розпочались довгождані змагання серед учнів 4-х класів «Перші кроки». Як поівдомляє Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення  «Спорт для всіх», їм передував перший етап – внутрішньошкільні змагання серед учнів 4-их класів, далі відбувся другий етап – змагання серед класів-переможців шкільних змагань.

У вівторок, 20 лютого, команди зі шкіл №10, 14, 15, 17, 18, 23, спеціалізованої початкової школи з іноземних мов І ступеня повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов, спеціалізованої початкової школи з основ економіки зустрілись у спортивному залі ЗОШ №18, аби помірятись силами між собою та визначити дві найспортивніші та найзгуртованіші команди, які потраплять до третього етапу – фінальних змагань, які відбудуться 27 лютого 2018 року у спортивному залі ЗОШ № 26 міста Тернополя.

Після параду відкриття змагань та жеребкування змагання розпочались з виконання спортивними колективами комплексу вправ ранкової зарядки під керівництвом учнів. Зауважимо, що у виконані розминки брав участь увесь клас, а далі, в естафетах, кожен клас представив п’ять хлопців та п’ять дівчаток.

Діти змагались у виконанні комплексу вправ ранкової гігієнічної зарядки без допомоги вчителя та естафетах: біг «Змійкою», Естафета зі скакалкою, «Баскетбол» та «Боулінг».

Батьки та учні гаряче вболівали та підтримували свої команди.

Після двогодинних баталій місця розподілились таким чином. Перше місце та право виступати у фінальних змаганнях виборола команда спеціалізованої початкової школи з іноземних мов І ступеня повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов, друге місце та право поборотись за призові місця здобула загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23, третє місце посіла дружна команда Тернопільської спеціалізованої школа І-ІІІ ступенів №17 імені Володимира Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов.

Переможці та призери нагороджені грамотами, а команди-учасниці – відзнаками Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Організували змагання: управління освіти Тернопільської міської ради, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

А двадцять першого лютого за вихід до фінальних змагань четверокласники мікрорайону «Центр» змагались у спортивному залі ТЗОШ №24.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show