Змагання четверокласників «Перші кроки» у Тернополі завершились перемогою двадцять четвертої школи

Завершились фінальні змагання серед учнів 4-х класів «Перші кроки». Відбувся захід у спортивному залі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ЗОШ №26 міста Тернополя. Попередньо дійство проходило у чотирьох мікрорайонах: «Дружба», «Центр», «Сонячний» та «Східний». З кожного до фінальних змагань потрапили по дві команди, які й боролись за перемогу на завершальному етапі. Діти змагались у виконанні комплексу вправ ранкової гігієнічної зарядки без допомоги вчителя та естафетах: біг «Змійкою», «Естафета зі скакалкою», «Баскетбол», «Ведення м’яча » та «Боулінг».

Після закінчення другого етапу змагань серед учнів 4-х класів «Перші кроки» у мікрорайонах «Східний», «Центр», «Дружба» та «Сонячний» право виступати у фінальних змаганнях вибороли учні спеціалізованої початкової школи з іноземних мов І ступеня повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов, загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №23, Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24, Тернопільського навчально-виховного комплексу «Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука», Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького, Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов та загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ЗОШ №27 імені Віктора Гурняка, та загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів ЗОШ №26.

Команди-фіналісти ретельно готувались до змагань. Наприклад, усі команди старанно виконали комплекс вправ ранкової гігієнічної зарядки та показали гарну підготовку, за що, майже усі з них отримали найвищий бал.

Дві години тривали спортивні баталії. Команди кожної школи-учасниці показали гарну фізичну підготовленість, виявили згуртованість та волю до перемоги, за що Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» висловлює вдячність вчителям, які готували команди до змагань.

Перше місце з результатом 6 очок виборола команда Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24, друге місце, набравши 14 очок, завоювала команда Тернопільського навчально-виховний комплексу «Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука», третє місце, виборовши 16 очок, посіла команда Тернопільської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького.

Команди-переможці та призери нагороджені кубками, грамотами, а команди-учасниці – відзнаками Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Учасники змагань отримали призи від Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та підприємств та організацій, які надали призи та власну продукцію для нагородження учасників.

Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» щиро дякує спонсорам змагань, які вже традиційно щороку допомагають у проведенні змагань серед учнів 4-х класів «Перші кроки» міста Тернополя, а саме: ТОВ Карпатські мінеральні води, «Молокія»-торгова марка ПрАТ «Тернопільський молокозавод», видавництву «Школярик» – за надані призи для нагородження учасників. Обласний центр «Спорт для всіх» щиро дякує давньому партнерові – Тернопільському обласному відділенню Національного Олімпійського Комітету України – за чудові призи для нагородження дітей. А також висловлює щиру подяку волонтерам факультету педагогіки і психології Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, які надавали допомогу у проведенні змагань серед учнів 4-х класів «Перші кроки».

Організували фінальні змагання: управління освіти Тернопільської міської ради, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Тернопільське обласне відділення Національного Олімпійського комітету України.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show