Вже втретє провели чемпіонат Тернопільщини зі спортивного туризму з виду водний туризм

ІІІ-тій Чемпіонат Тернопільщини 2018 року серед юнаків зі спортивного туризму з виду водний туризм в рамках Всеукраїнських масових спортивних заходів «Спорт для всіх в парках і скверах», присвячений 85-річчю з дня народження Степана Будного – поета, вчителя, журналіста, знову зібрав шанувальників цього виду спорту Тернопілля. Цьогоріч організаторів та юних спортсменів-туристів поманили до себе терени Теребовлянського району, де на околиці села Струсів і відбулись ці цікаві та пізнавальні випробування.

Організували змагання для дітей працівники Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації, управління освіти і науки обласної державної адміністрації, Тернопільська обласна федерація спортивного туризму.

Спортивний азарт і жага перемог загострюється навесні, коли природа прокидається та наповнюється барвами та ароматами, відтак, весняна пора була гарною попутницею у випробуваннях для юних туристів.

Три змагальні дні загострювали бойовий дух і додавали наснаги. 25 квітня, відразу після відкриття чемпіонату, учасникам довелося сідати у човни та катамарани, щоб поборотися на дистанції «спринт».

У класі суден «байдарка-двомісна К-2» фінішну стрічку першою перетнула команда Бучацького району, відповідно, друге і третє місця здобули команди Черниховецької ОТГ (юнаки) та Козівського району.

У класі суден «катамаран-двомісний С-2» фінішну стрічку першою перетнула команда Черниховецької ОТГ (юнаки), відповідно, друге і третє місця здобули команди м.Чорткова та Збаразького району.

Наступного дня змагань учасники випробовували своє вміння та сили на дистанції «слалом».

У класі суден «байдарка-двомісна К-2» фінішну стрічку першою перетнула команда Бучацького району, відповідно, друге і третє місця здобули команда Черниховецької ОТГ(дівчата) та Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (ТОКЦТКСЕУМ).

У класі суден «катамаран-двомісний С-2» перше місце виборола команда Черниховецької ОТГ (юнаки), друге і третє місця здобули команди з Чорткова та Бучацького району.

Третім випробуванням вмінь та навичок учасників були виступи на каяку. Перше місце виборов Денис Попович з Черниховецької ОТГ, а друге і третє - Віталій Кузевич та Сергій Процик з Бучацького району.

У день урочистого закриття змагань весняно-літнє сонце та весняні пахощі дерев та квітів, що цвіли навколо, сприяли святковому настрою учасників та суддів.

Переможцями і призерами ІІІ-го водного Чемпіонату серед юнаків стали команди: Бучацького району – керівник-тренер Ірина Гуцул, Черниховецької ОТГ – керівник-тренер Ігор Попович, міста Чорткова – керівник-тренер Іван Панчук, що посіли відповідно перше, друге і третє загальнокомандні місця.

Однозначно, що лише за умови наявності благодійників та відповідального ставлення установ-організаторів до проведення та організації змагань, спортивні випробування були проведені на високому організаційному рівні. Особливу вдячність необхідно висловити директору ТОВ «Зорепад» Сергію Іванову, директору Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Володимиру Ванджурі, заступнику директора Струсівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Степана Будного Любові Гривняк і директору школи Юрію Лавриніву та благодійникам: українській мережі туристського спорядження «Ґорґани», виробнику «Турбат» – торговому представнику Роману Задорожному та керівнику туристсько-спортивного клубу «Тернопіль» Олександру Рибакову, місцевому господарю Роману Чабану.

Нехай туристські стежки, наполегливість, здоровий спосіб життя сприяють новим зустрічам юних мандрівників та вдалим стартам на спортивно-туристських дистанціях, - підсумував завідувач організаційно-масовим відділом Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді Роман Романишин.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show