Тернопільські діти вибороли у фіналі ХХІV Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики три золотих, сім срібних і дві бронзові нагороди

Дев’ятеро представників Тернопільського центру та ДЮСШІ «Інваспорт» стали учасниками фінальних змагань ХХІV Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики серед дітей (2003 -2007 р.н.) з ураженням опорно-рухового апарату, вадами зору, вадами розумового фізичного розвитку, вадами слуху, присвячених XXVII-ій річниці Незалежності України. Проходили такі спортивні випробування у Миколаєві.

Щодо результатів тернополян у своїх нозологіях інвалідності, то серед дівчат – молодша група з ураженням опорно-рухового апарату клас Т-42 – Грабець Вікторія (2006 р.н., учениця Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру – заклад І-ІІІ ступеня, тренер Віктор Ворко) у бігу на 60 м посіла третє місце, у бігу на 100 м здобула друге місце, а в метанні м’яча (дівчата молодша група з ураженням опорно-рухового апарату клас F-42) завоювала золоту нагороду.

Серед дівчат – старша група з вадами розумового і фізичного розвитку клас Т-20 – Саранчук Яна (2003 р.н, учениця Заліщицького обласного багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру, тренер Іван Юрчишин) у бігу на 60 м була дев’ятою, у бігу на 200 м посіла четверте місце, у бігу на 400 м виборола «срібло». Також срібну медаль Яна завоювала і у стрибках у довжину з розбігу (дівчата старша група клас F-20).

Cеред дівчат старшої групи з вадами розумового і фізичного розвитку клас Т-20 Стояк Ольга (2003 р.н, учениця Заліщицького обласного багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру, тренер Іван Юрчишин) у бігу на 200 м була дев’ятою, у стрибках у довжину з розбігу серед дівчат старшої групи клас F-20 виборола бронзову медаль, у метанні м’яча – дівчата старша група клас Т-20 – посіла шосте місце.

Cеред дівчат молодшої групи клас F-20 Саранчук Уляна (2005 р.н, учениця Заліщицького обласного багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру, тренер Іван Юрчишин) у стрибках у довжину з місця здобула срібну медаль, а у метанні м’яча (дівчата, молодша група, клас F-20) стала сьомою.

Також серед дівчат молодшої групи у класі F-20 Вейван Іванна (2006 р.н, учениця Заліщицького обласного багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру, тренер Іван Юрчишин) виборола перше місце у стрибках у довжину з місця, стала четвертою метанні м’яча і другою – у бігу на 100 метрів.

Серед дівчат молодшої групи з вадами слуху виступали Брухівська Вікторія (2005 р.н., учениця Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру, тренер Тригук Ігор), яка показала такі результати: біг на 60 м  - 9 місце, бігу на 200 м - 8 місце, стрибки у довжину з місця - 6 місце, та Кирилишин Ольга (2006 р.н., учениця Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру, тренер Тригук Ігор): біг на 60 м - 20 місце, біг на 200 м - 15 місце, метання м’яча - 12 місце.

Серед дівчат старшої група з вадами слуху Галіцейська Юлія (2003 р.н., учениця Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру, тренер Тригук Ігор) була четвертою у бігу на 400 м та у бігу на 800 м.

Серед юнаків старшої групи з ураженням опорно-рухового апарату (клас Т-42) Євтушенко Андрій (2003 р.н., учень Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру – заклад І-ІІІ ступенів, тренер Віктор Ворко) виступив з такими результатами: біг 200 м – І місце, біг 100 м – ІІ місце, стрибки в довжину з розбігу – ІІ місце.

Загалом тернопільські діти з інвалідністю завоювали у фіналі ХХІV Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики три золотих, сім срібних  і дві бронзові нагороди.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show