«Олімпійське літо» мандрує оздоровчими таборами із Тернопільським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»

Впродовж червня Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Тернопільської обласної державної адміністрації за підтримки управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА провів цілу низку фізкультурно-оздоровчих заходів для дітей в літній канікулярний період та заходи в оздоровчих таборах «Олімпійське літо» в оздоровчих таборах Тернопільщини. Так, 1 червня відбувся спортивно-масовий захід «Веселі старти» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей на стадіоні «Колос», що у Зборові. Далі «Олімпійське літо» вигравало усіма кольорами спортивної райдуги в місті Теребовля, де 3 червня пройшли змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я» з нагоди Дня захисту дітей.

Взявши чудовий старт, «Олімпійське літо» попрямувало до села Великі Бірки Тернопільського району, де 5 червня на майданчику зі штучним покриттям для дітей з пришкільних таборів відбулись спортивні естафети.

А тим часом, 3 червня, у місті Скалаті Підволочиського району провели турнір з волейболу серед ветеранів в рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Спорт для всіх в парках і скверах».

7 червня діти із пришкільних таборів зустріли «Олімпійське літо» різноманітними естафетами, що відбулись на стадіоні села Мишковичі Тернопільського району.

12 та 13 червня працівники обласного центру «Спорт для всіх» звивистими мальовничими дорогами Бучаччини попрямували до дочірнього підприємства-оздоровчого комплексу «Лісовий» та «Лісовий дзвіночок», що розміщені у селі Скоморохи, де відбулось спортивне свято. А далі, 19 червня, «Олімпійське літо» із захопленням зустріли хлопчаки та дівчатка колективного міжгосподарського дитячого оздоровчого закладу «Промінь», село Долина Теребовлянського району.

Вже 21 червня на спортивно-оздоровчі заходи із нетерпінням чекали у Комунальному дитячому оздоровчому заклад «Дивосвіт» (с. Кутянка Шумського району), а 26 червня, вже місяць мандруючи Тернопільщиною, «Олімпійське літо» завітало у гості в заміський стаціонарний оздоровчий табір «Сокіл» (с. Чорний ліс, Збаразького району).

Дивний та прекрасний світ чудової природи та спортивних змагань захоплював учасників змагань, суддів та організаторів. Діти змагались на десяти різноманітних станціях на швидкість, спритність та влучність.

Дівчатка та хлопчики обирали естафети, які їм до вподоби, та змагались між собою за перше місце у кожному спортивному випробуванні. Цікаво те, що спортивні уподобання у діточок у кожному таборі відрізнялись між собою. Одні дітки вподобали естафети на швидкість та спритність, інші на влучність.

У проведенні фізкультурно-оздоровчих заходів обласному центру впродовж літа допомагав згуртований колектив вожатих-волонтерів, які працюють у кожному таборі, пройшовши попередньо інструктаж про проведення естафет та консультації щодо здорового способу життя, адже організувати проведення естафет для великої кількості учасників, дотримуючись правил техніки безпеки, не так просто.

Отже, випробувавши свої сили у спортивних випробуваннях, учасники традиційно з нетерпінням чекають на нагороди. Так, усі діти отримали призи з логотипом «Спорт для всіх» від обласного центру «Спорт для всіх», чудові призи від спонсорів, які вже багато років допомагають Тернопільському обласному центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» у проведенні спортивно-масових та спортивно-оздоровчих заходів, це – Видавництво «Школярик» та ПрАТ «Тернопільський молокозавод» «Молокія».

Усього 1337 хлопчиків та дівчаток із захопленням змагались у десяти оздоровчих таборах Тернопільщини. Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» запланував на липень сім спортивно-масових та спортивно-оздоровчих заходів в оздоровчих таборах Тернопільської області, на які діти із нетерпінням чекають.

Олімпійське літо у розпалі!

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРОВЕДЕНИХ ЗАХОДІВ, ЧЕРВЕНЬ 2018 р.

Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Тернопільської обласної державної адміністрації за підтримки управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА  провів Всеукраїнські фізкультурно-оздоровчі заходи для дітей в літній канікулярний період та заходи в оздоровчих таборах «Олімпійське літо».

Проведено 10 заходів, в яких взяли участь 1337 учасників.

1. 1 червня – спортивно-масовий захід «Веселі старти» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, на стадіоні «Колос», місто Зборів.

2. 3 червня – змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я» з нагоди дня захисту дітей у м. Теребовля.

3. 3 червня – турнір з волейболу серед ветеранів в раках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Спорт для всіх в парках і скверах», м. Скалат, Підволочиський район.

4. 5 червня – спортивні естафети на  майданчику зі штучним покриттям село Великі Бірки, Тернопільський район.

5. 7 червня – різноманітні естафети на стадіон села Мишковичі, Тернопільського району.

6. 12 червня – дочірнє підприємство-оздоровчий комплекс «Лісовий», що розміщений у с. Скоморохи, Бучацький район.

7. 13 червня – позаміський дитячий оздоровчий заклад «Лісовий дзвіночок», с. Скоморохи, Бучацький район.

8. 19 червня – колективний міжгосподарський дитячий оздоровчий заклад «Промінь», село Долина, Теребовлянський район.

9. 21 червня – комунальний дитячий оздоровчий заклад «Дивосвіт», с. Кутянка, Шумський район.

10. 26 червня – заміський стаціонарний оздоровчий табір «Сокіл», с. Чорний ліс, Збаразький район.

11. 19 червня – колективний міжгосподарський дитячий оздоровчий заклад «Промінь», село Долина, Теребовлянський район.

12. 21 червня – комунальний дитячий оздоровчий заклад  «Дивосвіт», с. Кутянка, Шумський район.

13. 26 червня – заміський стаціонарний оздоровчий табір «Сокіл», с. Чорний ліс, Збаразький район.

 

 

 

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show