Чемпіонат Тернопільської області зі спортивного туризму виграли зборівчани із команди «Еверест-2»

Чемпіонат Тернопільської області зі спортивного туризму (вид пішохідний туризм) з 29 червня до 1 липня тривав у смт. Микулинці Теребовлянського району. Проходив захід на правому березі ріки Серет, в мальовничому урочищі Стромки. Участь у Чемпіонаті – це можливість подальшого росту та розвитку спортсмена-туриста, а також можливість реалізувати себе у змаганнях серед дорослих.

Цьогорічні змагання проводились три дні на командних дистанціях «Крос-похід» та «Смуга перешкод» ІІІ класу складності, - інформує головний суддя змагань, суддя І категорії Юлія Радецька.  Обидві дистанції були побудовані на реальних природних перешкодах і кожен спортсмен зміг відчути на собі складність їх подолання та зрозуміти, наскільки суттєво це може ускладнити маршрут спортивного туристського походу.

Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснювали Тернопільська обласна федерація спортивного туризму та управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської ОДА. Відповідальність за підготовку та безпосереднє проведення змагань покладалось на пішохідну комісію обласної федерації спортивного туризму та Головну суддівську колегію змагань, до якої увійшли члени пішохідної комісії Тернопільської ОФСТ та туристського активу області, представники Теребовлянського, Тернопільського районів та міста Тернопіль.

Змагання зібрали найсильніші команди Тернопільщини, які постійно є лідерами спортивного туризму області. Всі команди колись були або зараз є призерами учнівських, студентських та дорослих змагань зі спортивного туризму.

У перший день змагання проходили на довгій дистанції «Крос-похід» протяжністю понад 5 км, яка включала в себе ділянки спортивного орієнтування. Учасники долали технічні етапи, обладнані на крутих та обривистих схилах, та переправи через глибокі яри. Плануванням та постановкою дистанції займався Сергій Борщ (м. Тернопіль), спортивний суддя ІІ категорії, голова пішохідної комісії ОФСТ.

Найкращими в цих змаганнях стала збірна команда міста Тернополя (тренер Д. Цветинович), друге місце виборола команда Микулинецького центру туризму-1 (тренер П. Щебивовк), третіми стала команда «Еверест-2» (м. Зборів, тренер О. Жеграй) - на фото зліва.

Другого дня команди змагались на короткій дистанції «Командна смуга перешкод». Хоча дистанція мала меншу протяжність (близько 350 м), ніхто не очікував легкої прогулянки за призовими місцями. Тут зібрані технічні етапи, які складно подолати фізично, і на які необхідна чітка командна робота, обрання правильної тактики проходження дистанції, індивідуальна техніка кожного спортсмена. Плануванням та постановкою дистанції займався Андрій Капуста (смт. Микулинці), спортивний суддя І категорії, член пішохідної комісії ОФСТ.

Тут призерами стали: ІІІ місце – збірна команда міста Тернополя (тренер Д. Цветинович), ІІ місце – смт. Козова (тренер О. Медведєв), а перемону виборола команда Микулинецького центру туризму-1 (тренер П. Щебивовк).

У загальному заліку двох днів змагань на ІІІ загальнокомандне місце піднялась команда «Еверест-2» (м. Зборів, тренер О. Жеграй), ІІ місце за збірною командою міста Тернополя (тренер Д. Цветинович). А заслужену перемогу та звання Чемпіона Тернопільської області зі спортивного туризму 2018 року здобула команда Микулинецького центру туризму-1 (тренер П. Щебивовк).

На церемонії закриття змагань усі переможці та призери змагань нагороджені медалями та грамотами Тернопільської ОФСТ, а призери загального заліку — призами. Члени ГСК підкреслили високий рівень змагань та представництво спортсменів, привітали переможців та призерів, побажали усім успіху у змаганнях та спортивних туристських походах.

Зауважимо, що команда Микулинецького центру туризму до срібних медалей загального заліку чемпіонату області серед юнаків, який проходив у квітні, вже через два місяці на чемпіонаті серед дорослих виборола звання Чемпіона області 2018 року. Ця молода команда має змогу виступити на Чемпіонаті України, який проходитиме у вересні на Чернівеччині, та спробувати свої сили в очній боротьбі із найкращими командами України.

Тернопільська обласна федерація спортивного туризму в особі президента Федерації Валерія Старичкова виносить щиру подяку голові Микулинецької ОТГ П.І. Осіпчуку за сприяння в організації змагань та начальнику Управління фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації В.С. Мацикуру за багаторічну підтримку в проведенні туристсько-спортивних заходів обласного рівня.

За інформацією Тернопільської обласної федерації спортивного туризму

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show