Збірна Тернопілля – срібний призер Кубку Асоціації гирьового спорту України у Львові

Кубок Асоціації гирьового спорту України провели у Львові. Участь у турнірі взяло 112 спортсменів з 16 областей України. Спортсмени змагалися у двоборстві, поштовху з довгим циклом, напівмарафоні, естафеті та ривку.  Проходили змагання у вікових групах: чоловіки, юніори та ветерани. У загальнокомандному заліку збірна команда Тернопільської області стала срібним призером, представники Львівської області вибороли «золото», а третє місце посіла команда Закарпаття.

Щодо особистих результатів, то серед чоловіків у двоборстві перше місце посів Зіновій Кульчицький (вагова категорія 87 кг), а Василь Середюк (вагова категорія +95 кг) став бронзовим призером. Обидва спортсмени – з Тернополя.

У поштовху з довгим циклом першим був Богдан Тольпа (вагова категорія 63 кг, районна ДЮСШ м. Збараж), а другі місця посіли Антон Дуль (вагова категорія 74 кг, Тернопіль) та Петро Багрій (вагова категорія 95 кг, Збараж).

У поштовху з довгим циклом на одну руку Ярослав Фотенюк (вагова категорія 87 кг, с. Озерна Збаразького району) посів третє місце.

Серед юніорів у двоборстві перші місця завоювали такі представники збірної Тернопілля – Володимир Воловик (вагова категорія 95 кг, КУТОР «Тернопільська обласна ДЮСШ з літніх видів спорту»), Назарій Гук (вагова категорія 87 кг, КУТОР «Тернопільська обласна ДЮСШ з літніх видів спорту») та Андрій Тольпа (вагова категорія 63 кг, Збаразька районна ДЮСШ). Дві медалі – золоту і срібну – здобули наші гирьовики-юніори і в поштовху з довгим циклом. Так, Володимир Гуменний (КУТОР «Тернопільська обласна ДЮСШ з літніх видів спорту») став переможцем у ваговій категорії 74 кг, а Богдан Тольпа (Збаразька районна ДЮСШ) посів друге місце у ваговій категорії 63 кг. (На фото справа - перший ряд - Антон Дуль та Гуменний Володимир, другий ряд - Володимир Воловик, Зеновій Кульчицький, Назарій Гук).

Серед дівчат-юніорок відзначились вихованки Збаразької ДЮСШ Анастасія Роговська та Олена Левкович. У ривку у ваговій категорії 58 кг Анастасія Роговська стала срібною призеркою, а Олена Левкович у ваговій категорії 52 кг здобула бронзову нагороду.

Серед ветеранів наші спортсмени вибороли чотири «золота»: перше місце у двоборстві посів Зіновій Кульчицький, у виконанні поштовху з довгим циклом першим був Петро Багрій, а Сергій Боднарчук (вагова категорія +95, Тернопіль, «Водоканал») відзначився у двох видах програми – і в двоборстві, і в поштовху, завоювавши дві золотих медалі.

Також в естафеті у поштовху наша команда у складі Петро Багрій, Василь Середюк та Володимир Воловик зайняла перше місце. В результаті у загально-командному заліку збірна Тернополя посіла на турнірі друге місце.

Додамо, що змагання серед дівчат та ветеранів проводились з гирями вагою 16 кг, а решта учасників змагались із 24-ками.

Щодо тренерського складу команди, то Василь Середюк, Володимир Воловик, Назарій Гук, Антон Дуль займаються у Зіновія Кульчицького, братів Тольпа, Олену Левкович та Сергія Боднарчука тренує Петро Багрій, тренер Володимира Гуменного, Анастасії Роговської  - Віталій Гуголь, Зіновій Кульчицький тренується у Степана Онищука.

Варто доповнити, що змагання у Львові були відбірковими до цьогорічного чемпіонату Європи, який відбудеться в португальському місті Порту 8-11 листопада. Проходитиме турнір під егідою Всесвітньої федерації гирьового спорту.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show