Тернопільські біатлоністи здобули п’ять медалей на чемпіонаті України у Тисовці

Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат наприкінці грудня відбувся на навчально-тренувальній базі «Тисовець», що на Львівщині. Учасниками перегонів, які тривали впродовж п’яти днів, стали і спортсмени збірної Тернопільської області. Програма змагань включала спринтерські гонки (на 7,5 та 6 км), гонки переслідування (на 10 км та на 7,5 км) та індивідуальні гонки (на 12,5 км та 10 км), які проводилися серед юнаків та дівчат у двох вікових групах (старша та середня).

 

Серед наших спортсменів медалі на змаганнях у Тисовці вибороли Олександра Меркушина – «золото» в індивідуальній гонці на 10 км серед дівчат середньої вікової групи та «срібло» в гонці переслідування на 7,5 км; Віталій Мандзин – «срібло» в гонці переслідування на 10 км серед юнаків середньої вікової групи та «золото» в індивідуальній гонці на 12,5 км, Юрій Крикончук  - «бронза» в індивідуальній гонці на 12,5 км серед юнаків старшої вікової групи.

А загалом результати виступів тернополян були такими.

В спринтерській гонці на 7,5 км серед юнаків старшої вікової групи:

10 місце - Драбик Давид (тренери Стецюк І.Г., Бурик Н.В., КУТОР "ТОДЮСШ із зимових видів спорту")

14 місце - Крикончук Юрій (тренери Кирилюк В.Д., Починок І.М., КУТОР "ТОДЮСШ із зимових видів спорту")

В спринтерській гонці на 7,5 км серед юнаків середньої вікової групи:

7 місце - Мандзин Віталій (тренер Бурик Н.В., ШВСМ)

14 місце - Погребенко Максим (тренер Бурик Н.В., ШВСМ)

17 місце - Парадовський Назар (тренер Кирилюк В.Д., КУТОР "ТОДЮСШ із зимових видів спорту")

20 місце - Сарапук Олег (тренер Бурик Т.М., КУТОР "ТОДЮСШ із зимових видів спорту")

В спринтерській гонці на 6 км серед дівчат старшої вікової групи:

7 місце - Пазинюк Іванна (тренер Починок І.М., КУТОР "ТОДЮСШ із зимових видів спорту")

15 місце - Івасишин Соломія (тренер Бурик Т.М., КУТОР "ТОДЮСШ із зимових видів спорту")

В спринтерській гонці на 6 км дівчат середньої вікової групи:

7 місце - Меркушина Олександра (тренер Меркушина І.В., ФСТ «Динамо»)

10 місце - Усенко Олександра (тренер Кирилюк В.Д., Меркушина І.В., ШВСМ)

18 місце - Ільницька Катерина (тренер Меркушина І.В., ФСТ «Динамо»)

28 місце - Медоєва Олександра (тренер Бурик Т.М., КУТОР "ТОДЮСШ із зимових видів спорту")

31 місце - Смолій Діана (тренер Стецюк І.Г., Бурик Н.В., ШВСМ)

41 місце - Тарасюк Ірина (тренер Сагайдак Л.П., КУТОР "ТОДЮСШ із зимових видів спорту")

43 місце - Тарасюк Тетяна (тренер Сагайдак Л.П., КУТОР "ТОДЮСШ із зимових видів спорту")

В гонці переслідування на 10 км серед юнаків старшої вікової групи:

9 місце - Драбик Давид (тренер Стецюк І.Г., Бурик Н.В., КУТОР "ТОДЮСШ із зимових видів спорту")

11 місце - Крикончук Юрій (тренери Кирилюк В.Д., Починок І.М., КУТОР "ТОДЮСШ із зимових видів спорту")

В гонці переслідування на 10 км серед юнаків середньої вікової групи:

2 місце - Мандзин Віталій (тренер Бурик Н.В., ШВСМ)

9 місце - Погребенко Максим (тренер Бурик Н.В., ШВСМ)

21 місце - Парадовський Назар (тренер Кирилюк В.Д., КУТОР "ТОДЮСШ із зимових видів спорту")

27 місце - Сарапук Олег (тренер Бурик Т.М., КУТОР "ТОДЮСШ із зимових видів спорту")

В гонці переслідування на 7,5 км серед дівчат старшої вікової групи:

6 місце - Пазинюк Іванна ( тренер Починок І.М., КУТОР "ТОДЮСШ із зимових видів спорту")

17 місце - Івасишин Соломія (тренер Бурик Т.М., КУТОР "ТОДЮСШ із зимових видів спорту")

В гонці переслідування на 7,5 км серед дівчат середньої вікової групи:

2 місце - Меркушина Олександра (тренер Меркушина І.В., Динамо)

8 місце - Усенко Олександра (тренер Кирилюк В.Д., Меркушина І.В., ШВСМ)

10 місце - Ільницька Катерина (тренер Меркушина І.В., ФСТ «Динамо»)

18 місце - Смолій Діана (тренери Стецюк І.Г., Бурик Н.В., ШВСМ)

22 місце - Медоєва Олександра (тренер Бурик Т.М., КУТОР "ТОДЮСШ із зимових видів спорту")

В індивідуальній гонці на 12,5 км серед юнаків старшої вікової групи:

3 місце - Крикончук Юрій (тренери Кирилюк В.Д., Починок І.М., КУТОР "ТОДЮСШ із зимових видів спорту")

4 місце - Драбик Давид (тренер Стецюк І.Г., Бурик Н.В., КУТОР "ТОДЮСШ із зимових видів спорту")

В індивідуальній гонці на 12,5 км серед юнаків середньої вікової групи:

1 місце - Мандзин Віталій (тренер Бурик Н.В., ШВСМ)

7 місце - Погребенко Максим (тренер Бурик Н.В., ШВСМ)

17 місце - Парадовський Назар (тренер Кирилюк В.Д., КУТОР "ТОДЮСШ із зимових видів спорту")

18 місце - Сарапук Олег (тренер Бурик Т.М., КУТОР "ТОДЮСШ із зимових видів спорту")

В індивідуальній гонці на 10 км серед дівчат старшої вікової групи:

6 місце - Пазинюк Іванна (тренер Починок І.М., КУТОР "ТОДЮСШ із зимових видів спорту")

16 місце - Івасишин Соломія (тренер Бурик Т.М., КУТОР "ТОДЮСШ із зимових видів спорту")

В індивідуальній гонці на 10 км серед дівчат середньої вікової групи:

1 місце - Меркушина Олександра (тренер Меркушина І.В., ФСТ «Динамо»)

6 місце - Ільницька Катерина (тренер Меркушина І.В., ФСТ «Динамо»)

8 місце - Усенко Олександра (тренер Кирилюк В.Д., Меркушина І.В., ШВСМ)

12 місце - Медоєва Олександра (тренер Бурик Т.М., КУТОР "ТОДЮСШ із зимових видів спорту")

16 місце - Смолій Діана (тренер Стецюк І.Г., Бурик Н.В., ШВСМ).

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show