Спортивна громадськість Тернопілля глибоко сумує

з приводу передчасної смерті Віце-президента Федерації гандболу Тернопільської області,

заслуженого працівника фізичної культури і спорту України

Василя Наумовича Грабовенка.

Панахида відбудеться 19 серпня о 19 годині у Будинку Печалі на вулиці Микулинецькій.

Похорон - 20 серпня о 9 годині.

Вічна пам’ять та Царство Небесне!

Відбулось нагородження лауреатів програми «Герої спортивного року Тернопільщини - 2018»

Кращих спортсменів, тренерів, меценатів спорту, спортивних журналістів було відзначено на щорічній традиційній імпрезі «Герої спортивного року Тернопільщини». Відбувся захід в приміщенні облдержадміністрації  за участі представників спортивної громадськості краю - провідних спортсменів та тренерів області, керівників фізкультурно-спортивних організацій,  фахівців у сфері фізичної культури та спорту, представників ЗМІ. Присутніх привітали голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук, заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Юрій Юрик, начальник управління фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації Віктор Мацикур.

 

Отож, за підсумками 2018 року лауреатами в номінації «Найкращий спортсмен року» стали учасник ХХІІІ Зимових Олімпійських ігор (7 та 9 місця), володар 4 місце літнього чемпіонату світу з біатлону (змішана естафета), срібний призер етапу Кубка світу з біатлону у змішаній естафеті, переможець змішаної естафети в чемпіонаті Європи, представник обласної ШВСМ та товариства «Динамо», майстер спорту України міжнародного класу з біатлону Дмитро Підручний, учасник ХХІІІ Зимових Олімпійських ігор, багаторазовий чемпіон України та багаторазовий призер кубку України, учасник Кубка світу, представник

обласної ШВСМ, майстер спорту України з лижного двоборства Віктор Пасічник, бронзовий призер етапу Кубку світу, переможець Кубка світу з велосипедного спорту-трек, представник обласної ШВСМ, студент ТНЕУ, майстер спорту України міжнародного класу з велосипедного спорту Віталій Гринів.

Лауреатами в номінації «Найкраща спортсменка року» стали чемпіонка України, учасниця чемпіонату Європи серед молоді (4 місце) та чемпіонату Світу серед молоді (5 місце), представниця обласної ШВСМ, вихованка ДЮСШ з водних видів спорту, Майстер спорту України з веслування на байдарках і каное Тетяна Єднак, переможець Кубка України, учасник чемпіонату Європи, представниця обласної ШВСМ, товариства «Динамо», студентка факультету фізвиховання ТНПУ ім. В. Гнатюка, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики Наталія Стребкова, учасниця ХХІІІ Зимових Олімпійських ігор (11 місце), учасниця чемпіонату світу з літнього біатлону (5 та 7 місця), срібна призерка етапу Кубка світу у змішаній естафеті, бронзова призерка етапу Кубка світу (одиночна змішана естафета), представниця обласної ШВСМ та товариства «Динамо», заслужений майстер спорту України з біатлону Анастасія Меркушина.

У номінації «Разом з олімпійцями» відзнаки отримали срібний призер чемпіонату світу, переможець чемпіонату Європи з гирьового спорту серед дорослих, представник товариства «Динамо», майстер спорту України міжнародного класу з гирьового спорту Василь Сердюк,  переможець Кубка світу з кікбоксінгу серед дорослих, бронзовий призер чемпіонату Європи серед дорослих, студент ТНЕУ, кандидат у майстри спорту України з кікбоксингу Максим Грейцар, багаторазовий чемпіон України, віце-чемпіон світу серед дорослих спортсменів, чемпіон світу з армспорту серед юніорів, представник ДЮСШ з літніх видів спорту, майстер спорту України міжнародного класу з армспорту Олег Петренко.

Лауреатами у номінації «Сильні духом» стали переможниця та призерка чемпіонатів Європи з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху, представниця Тернопільського регіонального Центру фізичної культури і спорту для людей з інвалідністю, кандидат в майстри спорту України з легкої атлетики Руслана Муравська, переможець ХІІ зимових Паралімпійських ігор з біатлону серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вже в цьому році - володар двох срібних і двох бронзових медалей на Другому етапі Кубка Світу з лижних перегонів та біатлону, представник Тернопільського регіонального Центру фізичної культури і спорту для людей з інвалідністю, студент факультету фізвиховання ТНПУ ім. В. Гнатюка, майстер спорту України міжнародного класу з біатлону Тарас Радь, чемпіонка та призерка Європи з легкої атлетики серед спортсменів з ВРФР, представниця Тернопільського регіонального Центру фізичної культури і спорту для людей з інвалідністю, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики Ольга Зазуляк.

В номінації «Олімпійські надії» переможцями стали чемпіон України та переможець Кубка України, учасник чемпіонату Європи з велосипедного спорту (трек) серед юніорів, представник обласної ШВСМ, студент Коледжу економіки та інформаційних технологій ТНЕУ, майстер спорту України з велосипедного спорту (трек) Назар Покойовий, багаторазова чемпіонка України, фіналістка XIV літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю, дворазова бронзова призерка ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор, триразова переможниця Всесвітньої літньої Гімназіади, вихованка КЗ «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №2 імені Юрія Горайського» міста Тернополя, майстер спорту України зі спортивної гімнастики Анастасія Бачинська, семиразова чемпіонка України з боксу серед молоді, учасниця трьох чемпіонатів Європи, учасниця чемпіонату світу серед молоді (8 місце), представниця обласної ШВСМ, учениця ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі, кандидат у майстри спорту України з боксу Олеся Крисюк.

«Найкращим тренером року» названо тренера-викладача вищої категорії КУТОР ШВСМ з біатлону Олега Меркушина, директора ДЮСШ «Інваспорт», заслуженого працівника фізичної культури та спорту України Віктора Федорчака, тренера-викладача вищої категорії з велосипедного спорту КУТОР ШВСМ Володимира Павелка.

Лауреатом в номінації «Найкращий спортивний організатор» став Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор центру - заслужений працівник фізичної культури та спорту України Володимир Ванджура).

У номінації «Спортивна журналістика» відзначено головного редактор тижневика «Номер один» Віталія Поповича, кореспондента «UA:Тернопіль» Філії ПАТ НСТУ «Тернопільська регіональна дирекція» Тараса Бурака, Інтернет-сайт управління фізичної культури та ТОДА (редактор Олена Лайко).

До переліку лауреатів в номінації «Меценат року» увійшли голова правління ВАТ «Микулинецький бровар» Степан Троян, голова наглядової ради ТОВ «Бучачхлібпром» Петро Гадз, голова фермерського господарства ТОВ «Вікторія-92» Петро Пеляк.

«Найкращою спортивною командою» стала волейбольна команда КЗ ТМР «КДЮСШ №1» - чемпіон Дитячо-юнацької волейбольної ліги України серед юнаків 2004 р.н. (тренер Назар Семотюк).

Фото із офіційного Інтернет-сайту Тернопільської обласної ради.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show