V Всеукраїнський турнір з армспорту пам'яті заслуженого тренера України А.Ф.Пушкаря серед юнаків 1995 р.н. та молодших (25.05.2013 р. м. Кременець)

ТЕХНІЧНІ РЕЗУЛЬТАТИ

V Всеукраїнського турніру з армспорту

Пам’яті ЗТУ А.Ф. Пушкаря

серед юнаків 1995 р.н. та молодших

25.05.2013                                             м. Кременець

Вагова категорія 50 кг ліва рука (юнаки)

Місце

Прізвище Ім’я

Рік народження

Команда

Тренер

1

Боярчук Антон

1995

Волинь

Кмитко А.

2

Ковальчук Павло

1998

Тернопільська область

Пушкар А.А.

3

Гайдук Віталій

1999

Львівська область

Дмитрів А.Р.

4

Савелюк Назарій

1998

Тернопільська область

Пушкар А.А.

5

Дрозд Павло

1999

Львівська область

Дмитрів А.Р.

6

Селецький Юрій

1999

Тернопільська область

Пушкар А.А.

7

Палащук Юрій

2000

Львівська область

Дмитрів А.Р.

8

Попілевич Андрій

1998

Тернопільська область

Пушкар А.А.

Вагова категорія 50 кг права рука (юнаки)

Місце

Прізвище Ім’я

Рік народження

Команда

Тренер

1

Боярчук Антон

1995

Волинь

Кмитко А.

2

Ковальчук Павло

1998

Тернопільська область

Пушкар А.А.

3

Гайдук Віталій

1999

Львівська область

Дмитрів А.Р.

4

Селецький Юрій

1999

Тернопільська область

Пушкар А.А.

5

Дрозд Павло

1999

Львівська область

Дмитрів А.Р.

6

Савелюк Назарій

1998

Тернопільська область

Пушкар А.А.

7

Попілевич Андрій

1998

Тернопільська область

Пушкар А.А.

8

Палащук Юрій

2000

Львівська область

Дмитрів А.Р.

Вагова категорія 55 кг ліва рука (юнаки)

Місце

Прізвище Ім’я

Рік народження

Команда

Тренер

1

Микитюк Олексій

1995

Рівненська область

Новак М.В.

2

Бурцьо Ярослав

1995

Львівська область

Іваницький Б.В.

3

Борщик Руслан

1998

Тернопільська область

Пушкар А.А.

4

Очеретенюк Вадим

1997

Тернопільська область

Пушкар А.А.

5

Боцюк Артем

1996

Тернопільська область

Пушкар А.А.

6

Кондратюк Віктор

1998

Тернопільська область

Пушкар А.А.

7

Скупейко Віталій

1996

Рівненська область

Паламарчук Р.С.

8

Шегера Андрій

1998

Тернопільська область

Пушкар А.А.

Вагова категорія 55 кг права рука (юнаки)

Місце

Прізвище Ім’я

Рік народження

Команда

Тренер

1

Бурцьо Ярослав

1995

Львівська область

Іваницький Б.В.

2

Микитюк Олексій

1995

Рівненська область

Новак М.В.

3

Очеретенюк Вадим

1997

Тернопільська область

Пушкар А.А.

4

Борщик Руслан

1998

Тернопільська область

Пушкар А.А.

5

Боцюк Артем

1996

Тернопільська область

Пушкар А.А.

6

Шегера Андрій

1998

Тернопільська область

Пушкар А.А.

7

Скупейко Віталій

1996

Рівненська область

Паламарчук Р.С.

8

Кондратюк Віктор

1998

Тернопільська область

Пушкар А.А.

Вагова категорія 60 кг ліва рука (юнаки)

Місце

Прізвище Ім’я

Рік народження

Команда

Тренер

1

Хитрий Андрій

1996

Львівська область

Гринчишин Я. І.

2

Тишковець  Сергій

1995

Рівненська область

Новак М.В.

3

Точинський Сергій

1995

Тернопільська область

Пушкар А.А.

4

Якшук Віталій

1996

Тернопільська область

Пушкар А.А.

5

Яхницький Ігор

1995

Тернопільська область

Пушкар А.А.

6

Шайковський Руслан

1996

Тернопільська область

Пушкар А.А.

7

Пасемків Андрій

1995

Тернопільська область

Пушкар А.А.

8

Чабан Юрій

1995

Тернопільська область

Пушкар А.А.

9

Кравчук Владислав

1995

Тернопільська область

Пушкар А.А.

10

Теодоринчик Владислав

1995

Тернопільська область

Пушкар А.А.

11

Снітко Максим

1996

Рівненська область

Паламарчук Р.С.

Вагова категорія 60 кг права рука (юнаки)

Місце

Прізвище Ім’я

Рік народження

Команда

Тренер

1

Якшук Віталій

1996

Тернопільська область

Пушкар А.А.

2

Хитрий Андрій

1996

Львівська область

Гринчишин Я. І.

3

Яхницький Ігор

1995

Тернопільська область

Пушкар А.А.

4

Шайковський Руслан

1996

Тернопільська область

Пушкар А.А.

5

Кравчук Владислав

1995

Тернопільська область

Пушкар А.А.

6

Точинський Сергій

1995

Тернопільська область

Пушкар А.А.

7

Снітко Максим

1996

Рівненська область

Паламарчук Р.С.

8

Тишковець  Сергій

1995

Рівненська область

Новак М.В.

9

Пасемків Андрій

1995

Тернопільська область

Пушкар А.А.

10

Теодоринчик Владислав

1995

Тернопільська область

Пушкар А.А.

11

Чабан Юрій

1995

Тернопільська область

Пушкар А.А.

Вагова категорія 65 кг ліва рука (юнаки)

Місце

Прізвище Ім’я

Рік народження

Команда

Тренер

1

Пашковський Олександр

1995

Рівненська область

Комаревич О.Є.

2

Макар Андрій

 

Івано-франківська область

 

3

Бідзіля Руслан

1995

Львівська область

Сербо Є.В.

4

Харкавий Юрій

1995

Львівська область

Гринчишин Я. І.

5

Гитик Роман

1996

Тернопільська область

Пушкар А.А.

6

Женевський Богдан

1995

Рівненська область

Мушаровський В.В.

7

Бартків Дмитро

1996

Тернопільська область

Пушкар А.А.

8

Мельник Сергій

1995

Рівненська область

Мушаровський В.В.

9

Веремєйчук Андрій

1995

Рівненська область

Паламарчук Р.С.

10

Карпюк Валентин

1996

Тернопільська область

Пушкар А.А.

11

Журавський Ілля

1995

Рівненська область

Паламарчук Р.С.

12

Ващенко Артур

1996

Тернопільська область

Пушкар А.А.

13

Середюк Володимир

1997

Тернопільська область

Пушкар А.А.

14

Бобошко Владислав

1996

Рівненська область

Мушаровський В.В.

Вагова категорія 65 кг права рука (юнаки)

Місце

Прізвище Ім’я

Рік народження

Команда

Тренер

1

Макар Андрій

1995

Івано-франківська область

 

2

Пашковський Олександр

1995

Рівненська область

Комаревич О.Є.

3

Гитик Роман

1996

Тернопільська область

Пушкар А.А.

4

Женевський Богдан

1995

Рівненська область

Мушаровський В.В.

5

Карпюк Валентин

1996

Тернопільська область

Пушкар А.А.

6

Бартків Дмитро

1996

Тернопільська область

Пушкар А.А.

7

Бідзіля Руслан

1995

Львівська область

Сербо Є.В.

8

Ващенко Артур

1996

Тернопільська область

Пушкар А.А.

9

Веремєйчук Андрій

1995

Рівненська область

Паламарчук Р.С.

10

Мельник Сергій

1995

Рівненська область

Мушаровський В.В.

11

Журавський Ілля

1995

Рівненська область

Паламарчук Р.С.

12

Бобошко Владислав

1996

Рівненська область

Мушаровський В.В.

13

Середюк Володимир

1997

Тернопільська область

Пушкар А.А.

Вагова категорія 70 кг ліва рука (юнаки)

Місце

Прізвище Ім’я

Рік народження

Команда

Тренер

1

Тутов Олександр

1995

Тернопільська область

Пушкар А.А.

2

Обожда Гліб

1996

Львівська область

Іваницький Б.В.

3

Самарик Андрій

1995

Тернопільська область

Вонс В.

4

Сердюк Олександр

1995

Львівська область

Сердюк Е.

5

Данильчук Борис

1997

Тернопільська область

Пушкар А.А.

6

Сеньковський Андрій

1995

Рівненська область

Паламарчук Р.С.

7

Миколюк Орест

1995

Тернопільська область

Пушкар А.А.

8

Лукіянчук Роман

1995

Тернопільська область

Пушкар А.А.

9

Огороднік Леонід

1995

Рівненська область

Новак М.В.

10

Ткачук Юрій

1996

Тернопільська область

Пушкар А.А.

11

Мороз Валентин

1995

Волинь

Кмитко А.

12

Губарев Василь

1995

Рівненська область

Комаревич О.Є.

13

Іванюк Едуард

1996

Тернопільська область

Пушкар А.А.

Вагова категорія 70 кг права рука (юнаки)

Місце

Прізвище Ім’я

Рік народження

Команда

Тренер

1

Обожда Гліб

1996

Львівська область

Іваницький Б.В.

2

Іванюк Едуард

1996

Тернопільська область

Пушкар А.А.

3

Тутов Олександр

1995

Тернопільська область

Пушкар А.А.

4

Самарик Андрій

1995

Тернопільська область

Вонс В.

5

Сердюк Олександр

1995

Львівська область

Сердюк Е.

6

Ніколаєв Анатолій

1995

Рівненська область

Мушаровський В.В.

7

Сеньковський Андрій

1995

Рівненська область

Паламарчук Р.С.

8

Миколюк Орест

1995

Тернопільська область

Пушкар А.А.

9

Данильчук Борис

1997

Тернопільська область

Пушкар А.А.

10

Огороднік Леонід

1995

Рівненська область

Новак М.В.

11

Мороз Валентин

1995

Волинь

Кмитко А.

12

Лукіянчук Роман

1995

Тернопільська область

Пушкар А.А.

13

Ткачук Юрій

1996

Тернопільська область

Пушкар А.А.

14

Губарев Василь

1995

Рівненська область

Комаревич О.Є.

Вагова категорія 75 кг ліва рука (юнаки)

Місце

Прізвище Ім’я

Рік народження

Команда

Тренер

1

Іщук Дмитро

1995

Тернопільська область

Пушкар А.А.

2

Шемчук Дмитро

1995

Тернопільська область

Пушкар А.А.

3

Мороз Андрій

1995

Рівненська область

Комаревич О.Є.

4

Трачук Григорій

1995

Тернопільська область

Пушкар А.А.

5

Коробка Віктор

1995

Рівненська область

Новак М.В.

6

Ткачук Юрій

1995

Рівненська область

Комаревич О.Є.

7

Шевчук Сергiй

1995

Тернопільська область

Пушкар А.А.

8

Петренко Олег

1995

Тернопільська область

Пушкар А.А.

9

Сасько Василь

1996

Тернопільська область

Пушкар А.А.

10

Нетецький Андрій

1996

Рівненська область

Паламарчук Р.С.

11

Міщук Станіслав

1995

Волинь

Кмитко А.

Вагова категорія 75 кг права рука (юнаки)

Місце

Прізвище Ім’я

Рік народження

Команда

Тренер

1

Іщук Дмитро

1995

Тернопільська область

Пушкар А.А.

2

Мороз Андрій

1995

Рівненська область

Комаревич О.Є.

3

Петренко Олег

1995

Тернопільська область

Пушкар А.А.

4

Трачук Григорій

1995

Тернопільська область

Пушкар А.А.

5

Нетецький Андрій

1996

Рівненська область

Паламарчук Р.С.

6

Шевчук Сергiй

1995

Тернопільська область

Пушкар А.А.

7

Сасько Василь

1996

Тернопільська область

Пушкар А.А.

8

Коробка Віктор

1995

Рівненська область

Новак М.В.

9

Шемчук Дмитро

1995

Тернопільська область

Пушкар А.А.

10

Міщук Станіслав

1995

Волинь

Кмитко А.

11

Ткачук Юрій

1995

Рівненська область

Комаревич О.Є.

Вагова категорія 80 кг ліва рука (юнаки)

Місце

Прізвище Ім’я

Рік народження

Команда

Тренер

1

Малиш Антон

1995

Рівненська область

Комаревич О.Є.

2

Панасюк Ілля

1995

Рівненська область

Комаревич О.Є.

3

Казьмірук Юрій

1995

Тернопільська область

Пушкар А.А.

4

Щур Іван

1996

Тернопільська область

Пушкар А.А.

5

Кунах Вадим

1996

Тернопільська область

Пушкар А.А.

Вагова категорія 80 кг права рука (юнаки)

Місце

Прізвище Ім’я

Рік народження

Команда

Тренер

1

Малиш Антон

1995

Рівненська область

Комаревич О.Є.

2

Щур Іван

1996

Тернопільська область

 

3

Панасюк Ілля

1995

Рівненська область

Комаревич О.Є.

4

Кунах Вадим

1996

Тернопільська область

 

5

Казьмірук Юрій

1995

Тернопільська область

 

Вагова категорія +80 кг ліва рука (юнаки)

Місце

Прізвище Ім’я

Рік народження

Команда

Тренер

1

Білінський Назарій

1995

Тернопільська область

Пушкар А.А.

2

Березовський Андрій

1995

Тернопільська область

Пушкар А.А.

3

Йович Олександр

1995

Рівненська область

Комаревич О.Є.

4

Палагнюк Андрій

1995

Тернопільська область

Пушкар А.А.

5

Чижик Вiталiй

1995

Тернопільська область

Пушкар А.А.

Вагова категорія + 80 кг права рука (юнаки)

Місце

Прізвище Ім’я

Рік народження

Команда

Тренер

1

Білінський Назарій

1995

Тернопільська область

Пушкар А.А.

2

Йович Олександр

1995

Рівненська область

Комаревич О.Є.

3

Березовський Андрій

1995

Тернопільська область

Пушкар А.А.

4

Чижик Вiталiй

1995

Тернопільська область

Пушкар А.А.

5

Палагнюк Андрій

1995

Тернопільська область

Пушкар А.А.

Підсумковий протокол V всеукраїнського турніру з армспорту

Пам’яті ЗТУ А.Ф. Пушкаря серед юнаків 1995 р.н. та молодших

25.05.2013 м. Кременець

Місце

Команди

Кількість учасників

Кількість медалей

Всього медалей

Сума очок

Зол.

Ср.

Бр.

1

Тернопільська область

42

6

6

10

22

122

2

Рівненська область

20

4

6

3

13

106

3

Львівська область

9

3

3

3

9

84

4

Волиньська область

3

2

-

-

2

20

5

Івано-Франківська обл.

1

1

1

2

17

ВСЬОГО

75

16

16

16

48

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 










 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show