Чемпіонат Гусятинського району з шахів визначив переможців

У Хоросткові відбувся чемпіонат Гусятинського району з шахів. Змагання пройшли у місцевому Будинку культури. На старт вийшла рекордна кількість учасників – 38 шанувальників цього інтелектуального виду спорту віком від 7 до 79 років з Хоросткова Копичинців та Гусятина. З них десятеро представляли прекрасну стать. Серед гравців було 2 кандидати у майстри спорту, 10 першорозрядників, 13 другорозрядників та 13 шахістів кваліфікацією «третій розряд».

 

Учасники були розділені на дві групи – основна та молодша. До основної групи увійшло 27 учасників  - це шахісти 2008 року і старші, які розігрували між собою по три грамоти і медалі а також 13 грошових призів. У молодшій групі розігрувались 11 грамот у вікових категоріях 2009-2010 роки народження та 2011 рік народження та молодші, а також три медалі й грошовий приз.

Як повідомляє головний суддя змагань Юрій Грицевич, турнір було проведено за швейцарською системою у сім турів. Кожному учаснику до кінця партії надавалось по 15 хвилин. В обох групах змагання пройшли динамічно і цікаво.

За словами Юрія Грицевича, за сім турів було чимало несподіванок. Зокрема, головною сенсацією турніру серед юних була одноосібна перемога наймолодшого учасника Ігоря Тимофтея, який набрав 6,5 очок із 7 можливих і отримав потрійну нагороду. Медалями за друге та третє місце були нагороджені Денис Доскоч та Інна Подоляк.

Серед юнаків 2009-2010 років народження призерами Гусятинського району стали Денис Доскоч, Денис Гоц та Олександр Ольховецький. У цій же віковій категорії серед дівчат призерками були Інна Подоляк, Ангеліна Нагаєвська та Христина Гайдук. У наймолодшій групі серед юнаків відзначились Ігор Тимофтей, Денис Мориляк та Владислав Задорожний. Серед дівчат кращими були Валентина Балух та Мар’яна Ольховецька.

В основній групі теж вистачало сюрпризів та сенсацій. Так, уже в другому турі молодий першорозрядник з Хоросткова Віктор Ісаков переграв дуже досвідченого кандидата у майстри спорту Ярослава Новоженця. І в подальшому Віктор подолав таких серйозних суперників, як Михайло Демчина та Василь Цільо.

В результаті цікавої динамічної гри чемпіоном Гусятинського району з результатом 6,5 очок з 7 став кандидат у майстри спорту з Хоросткова Михайло Сусла. На очко від нього відстав представник райцентру Володимир Маланчук. Третє місце зайняв досвідчений хоростківчанин Роман Сорока.

Наступні три місця були теж призовими і лауреатами стали Віктор Ісаков, Михайло Демчина та найстарший учасник Павло Вівчар, якому незабаром виповнюється 80 років. Серед дівчат у трійку призерів попали Христина Білоус, яка, крім того, виграла ще й приз за найкращий результат у віковій категорії до 14 років, а також Ольга Талабан та Христина Василенька. Серед третьорозрядників кращим був Назар Гоц. Приз наймолодшого учасника дістався 10-річному Максиму Сарабуну.

Турнір відбувся завдяки зусиллям міського голови Хоросткова Степана Гладуна, заступника голови Ольги Лівель, директора міського Будинку культури Світлани Ангел, директора Гусятинського ФСТ «Колос – спорт для всіх» Антона Кузика.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show