На міському стадіоні у Тернополі змагались легкоатлети Тернопільского «Інваспорту»

Понад сто юних спортсменів стали учасниками легкоатлетичних змагань серед дітей з інвалідністю, які 12 квітня проходили на Тернопільському міському стадіоні. Відбувались спортивні заходи в рамках особистого чемпіонату області з легкої атлетики та за програмою Спартакіади серед дітей з інвалідністю Тернопільської області як ІІ етап XXVI Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе», присвяченої 28-ій річниці Незалежності України.

 

Участь у змаганнях взяли команди, які представляли Теребовлянський навчально-реабілітаційний центр, Теребовлянський навчально-виховний комплекс, Тернопільську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат І-ІІІ ступенів, Тернопільський обласний навчально-реабілітаційний центр заклад освіти І-ІІІ ступенів Чортківського державного центру реабілітації дітей інвалідів «Дорога життя». Загалом у змаганнях виступили понад сто учасників різних нозологій інвалідності.

З вітальним словом на урочистому відкритті змагань до юних спортсменів звернулись начальник Тернопільського регіонального центру «Інваспорт», заслужений працівник фізичної культури та спорту України Олег Юзчишин, директор ДЮСШІ «Інваспорт», заслужений працівник фізичної культури та спорту України та заслужений тренер України Віктор Федорчак та головний суддя змагань Володимир Казмірчук.

Чемпіонами та призерами області в своїх нозологіях стали:

серед чоловіків з порушеннями слуху

І місце – Бачинський Ярослав, 2001 р.н., Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради;

ІІ місце – Султанов Ілля, 2003 р.н., Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради;

ІІІ місце – Древа Андрій, 2002 р.н., Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради;

серед чоловіків з вадами розумового фізичного розвитку

І місце – Репета Мар’ян, 2002 р.н., Тернопільський обласний навчально-реабілітаційний центр заклад освіти І-ІІІ ступенів (тренер Ворко В.І.)

ІІ місце – Хрупалик Микола, 1996 р.н., м.Тернопіль (тренер Ворко В.І.)

ІІІ місце – Яцук Юрій, 2001 р.н., Тернопільський обласний навчально-реабілітаційний центр заклад освіти І-ІІІ ступенів (тренер Ворко В.І.)

серед чоловіків з ураженням опорно-рухового апарату та дитячим церебральним паралічем

І місце – Шаповал Сергій, 1984 р.н., м.Тернопіль (тренер Ворко В.І.)

ІІ місце – Фіялка Ігор, 1986 р.н., м.Тернопіль (тренер Ворко В.І.)

ІІІ місце – Євтушенко Андрій, 2003 р.н., Тернопільський обласний навчально-реабілітаційний центр заклад освіти І-ІІІ ступенів (тренер Ворко В.І.)

серед чоловіків з ураженням опорно-рухового апарату (візочники)

І місце – Цитриков Сергій, 1977 р.н., м.Тернопіль (тренер ЗТУ Салук І.А.)

ІІ місце – Ярема Артур, 2003 р.н., Тернопільський обласний навчально-реабілітаційний центр заклад освіти І-ІІІ ступенів (тренер Ворко В.І.)

серед чоловіків з вадами зору

І місце – Оприсик Юра, 1996 р.н., м.Тернопіль

серед жінок з порушеннями слуху

І місце – Яцькова Софія, 2003 р.н., Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради;

ІІ місце – Чубата Вікторія-Вероніка, 2002 р.н., Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради;

серед жінок з вадами розумового фізичного розвитку

І місце – МСУМК Зазуляк Ольга, 1994 р.н., м.Тернопіль (тренер ЗТУ Салук І.А.)

ІІ місце – Матушинець Катерина, 2000 р.н., Тернопільський обласний навчально-реабілітаційний центр заклад освіти І-ІІІ ступенів (тренер Ворко В.І.)

ІІІ місце – Калинчук Ольга, 1996 р.н., м.Тернопіль

серед жінок з ураженнями опорно-рухового апарату

І місце – Кухарчук Катерина, 2003 р.н., Тернопільський обласний навчально-реабілітаційний центр заклад освіти І-ІІІ ступенів;

серед жінок з вадами зору

І місце – Оружак Сніжана, 2002 р.н., Теребовлянський НВК (тренер Демчук Т.В.)

ІІ місце – Ковалик Христина, 2003 р.н., Теребовлянський НВК (тренер Демчук Т.В.)

Чемпіонами та призерами Обласної спартакіади «Повір у себе» в своїх нозологіях стали:

серед хлопчиків з порушеннями слуху

І місце – Репак Владислав, 2004 р.н., Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради;

ІІ місце – Костін Іван, 2004 р.н., Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради;

ІІІ місце – Дрозд Костянтин, 2005 р.н., Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради;

серед хлопчиків з вадами розумового фізичного розвитку

І місце – Сорока Володимир, 2004 р.н., Теребовлянський навчально-реабілітаційний центр (тренер Тригук І.В.)

ІІ місце – Гонтарук Вадим, 2006 р.н., Тернопільський обласний навчально-реабілітаційний центр заклад освіти І-ІІІ ступенів (тренер Ворко В.І.)

ІІІ місце – Бич Назарій, 2006 р.н., Тернопільський обласний навчально-реабілітаційний центр заклад освіти І-ІІІ ступенів (тренер Ворко В.І.)

серед хлопчиків з ураженням опорно-рухового апарату

І місце – Маргусь Ігор, 2005 р.н., м. Тернопіль (тренер Шмуляєва Г.М.)

ІІ місце – Луцків Ілля, 2007 р.н., Теребовлянський навчально-виховний комплекс (тренер Демчук Т.В.)

серед дівчаток з порушеннями слуху

І місце – Брухівська Вікторія, 2005 р.н., Теребовлянський навчально-реабілітаційний центр (тренер Тригук І.В.)

ІІ місце – Кущнірук Соломія, 2006 р.н., Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради

ІІІ місце – Дробна Вікторія, 2005 р.н., Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради

серед дівчаток з вадами розумового фізичного розвитку

І місце – Ільєнко Ліза, 2005 р.н.,Тернопільський обласний навчально-реабілітаційний центр заклад освіти І-ІІІ ступенів (тренер Ворко В.І.)

ІІ місце – Дровольська Марія, 2006 р.н., Тернопільський обласний навчально-реабілітаційний центр заклад освіти І-ІІІ ступенів (тренер Ворко В.І.)

ІІІ місце – Бурба Яна, 2008 р.н., м.Чортків

серед дівчаток з ураженнями опорно-рухового апарату

І місце Франків Юліана, 2004 р.н., Тернопільський обласний навчально-реабілітаційний центр заклад освіти І-ІІІ ступенів (тренер Ворко В.І.)

ІІ місце – Грабець Вікторія, 2006 р.н., Тернопільський обласний навчально-реабілітаційний центр заклад освіти І-ІІІ ступенів (тренер Ворко В.І.)

ІІІ місце – Шуліга Валентина, 2006 р.н., Тернопільський обласний навчально-реабілітаційний центр заклад освіти І-ІІІ ступенів (тренер Ворко В.І.)

серед дівчаток з порушеннями зору

І місце – Мацюк Інеса, 2005 р.н., м.Тернопіль (тренер ЗТУ Салук І.А.).

Переможці змагань були нагороджені медалями та грамотами.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show