У Тернополі змагались юні борці вільного стилю з усієї області

Відкритий чемпіонат Тернопільської ОДЮСШ із літніх видів спорту з вільної боротьби серед юнаків 2007-2008 та 2009-2010 років народження провели у Тернополі. На килимах спортклубу «Галицькі леви» свою майстерність демонстрували учасники восьми команд, у складі яких виступили 136 борців віком до дванадцяти років з обласного центру, Збаража, Вишнівця, Теребовлі, Шумська, Підволочиська і Борщева.

В старшій віковій групі переможцями у своїх вагових категоріях стали Назар Баньковський із Вишнівця, Влад Хариш, Богдан Демчук, Григорій Шафранський зі Збаража, тернополяни Тарас Драбюк, Артур Краєвський (КДЮСШ № 1) та Дмитро Патиковський (ТОДЮСШ із літніх видів спорту), Владислав Крючковський з Теребовлі (ТОДЮСШ із літніх видів спорту).

Серед молодших учасників перемогу в своїх вагових категоріях здобули Олексій Казмірук із Шумська, Віталій Ткач, Олександр Смакула із Збаража, Юрій Рабський, Назар Гуска з Тернополя, Валентин Баран з Теребовлі (ТОДЮСШ із літніх видів спорту), Станіслав Соцький із Борщева, Логойда Назар і Пограбський Ілля з Підволочиська.

Щодо згальних результатів змагань, то в особистому заліку чемпіонами і призерами стали:
2009-2010 р.н.

23 кг:

І місце – Рабський Юрій (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)
ІІ місце – Кукела Владисдав (Борщів)
ІІІ місце – Стецький Йосип (Підволочиськ)
ІІІ місце – Веселик Захар (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)
25 кг:
І місце – Казмірук Олексій (Шумськ)
ІІ місце – Васильєв Юрій (Борщів)
ІІІ місце – Климчук Станіслав (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)
ІІІ місце – Лилик Юрій (Тернопіль, КДЮСШ № 1)
27 кг:
І місце – Ткач Віталій (Збараж)
ІІ місце – Перун Марк (Теребовля)
ІІІ місце – Уханов Ілля (Тернопіль, КДЮСШ № 1)
ІІІ місце – Давибіда Дмитро (Теребовля, ОДЮСШ з ЛВС)
29 кг:
І місце – Смакула Олександр (Збараж, ОДЮСШ з ЛВС)
ІІ місце – Мисенко Ілля (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)
ІІІ місце – Максимчук Іван (Вишнівець)
ІІІ місце – Юнь Олександр (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)
32 кг:
І місце – Гуска Назар (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)
ІІ місце – Хаєцький Давид (Підволочиськ)
ІІІ місце – Ранецький Євген (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)
ІІІ місце – Захарків Ігор (Збараж)
35 кг:
І місце – Баран Валентин (Теребовля, ОДЮСШ з ЛВС)
ІІ місце – Роговський Костянтин (Теребовля, ОДЮСШ з ЛВС)
38 кг:
І місце – Соцький Станіслав (Борщів)
ІІ місце – Горват Юрій (Шумськ)
ІІІ місце – Вишневський Олександр (Теребовля)
ІІІ місце – Михалюк Ілля (Тернопіль, КДЮСШ № 1)
41 кг:
І місце – Логойда Назар (Підволочиськ)
ІІ місце – Крижанівський Тимофій (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)
44 кг:
І місце – Пограбський Ілля (Підволочиськ)
ІІ місце – Захарків Артем (Підволочиськ)
ІІІ місце – Пецик Мар’ян (Шумськ)
ІІІ місце – Шклярук Денис (Вишнівець)

Юнаки 2007-2008 р.н
32 кг:
І місце – Баньковський Назар (Вишнівець)
ІІ місце – Ільницький Павло (Тернопіль, КДЮСШ № 1)
ІІ місце – Ковалевський Олександр (Збараж)
ІІІ місце – Окопний Василь (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)
35 кг:
І місце – Драбюк Тарас (Тернопіль, КДЮСШ № 1)
ІІ місце –Вінтонович Ілля (Збараж)
ІІІ місце – Собко Владислав (Вишнівець)
ІІІ місце – Кутник Володимир (Тернопіль, КДЮСШ № 1)
38 кг:
І місце – Хариш Влад (Збараж)
ІІ місце – Комаровський Назар (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)
ІІІ місце – Давибіда Ростислав (Тернопіль, КДЮСШ № 1)
ІІІ місце – Плівачук Любомир (Вишнівець)
41 кг:
І місце – Патиковський Дмитро (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)
ІІ місце – Яворський Вадим (Теребовля)
ІІІ місце – Салдан Василь (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)
ІІІ місце – Царик Максим (Підволочиськ)
44 кг:
І місце – Краєвський Артур (Тернопіль, КДЮСШ № 1)
ІІ місце – Лаврін Марк (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)
ІІІ місце – Васильєв Артем (Борщів)
ІІІ місце – Ласюк Назар (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)
48 кг:
І місце – Крючковський Владислав (Теребовля, ОДЮСШ з ЛВС)
ІІ місце – Таран Назар (Тернопіль, КДЮСШ № 1)
ІІІ місце – Сова Максим (Тернопіль, КДЮСШ № 1)
ІІІ місце – Яблонський Арсен (Збараж)
52 кг:
І місце – Демчук Богдан (Збараж)
ІІ місце – Тихонюк Максим (Збараж)
ІІІ місце – Дольний Вадим (Тернопіль, КДЮСШ № 1)
ІІІ – Сич Олександр (Збараж)
57 кг:
І місце – Шафранський Григорій (Збараж)
ІІ місце – Малішевський Іліан (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)
ІІІ місце – Загурський Артем (Збараж)
ІІІ місце – Проць Олександр (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС).

Всі переможці і призери нагороджені грамотами, медалями і плакатами із змагань. Як повідомив головний суддя турніру Віктор Шандригось, провести змагання на високому рівні, в доброзичливій атмосфері навчальному спортивному закладу допомогли голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук, міський голова Тернополя, президент обласної Федерації вільної боротьби Сергій Надал, директор Тернопільської КДЮСШ №1 Катерина Барабаш, директор Тернопільської ОДЮСШ із зимових видів спорту Володимир Приймак, наставники спортсменів Іван Лозинський, Сергій Кондратенко, Валерій Красовський, Дмитро Красовський, Олег Жирій та батьки юних борців. Окрема подяка – за можливість юним вихованцям Тернопільської ОДЮСШ із літніх видів спорту тренуватися в чудовому залі Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка – ректорові вишу професору Богданові Буяку.

 

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show