Команда ТНПУ імені В. Гнатюка – переможець чемпіонату України з футболу серед студентів

Футбольна команда Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка – ФК «Тернопіль-ТНПУ», перемігши у фінальному матчі чемпіонату України серед студентів колектив Національного університету державної фіскальної служби з Ірпеня (Київська область) з рахунком 3:0, стала найкращою студентською командою сезону-2018/19.

Як повідомляє Федерація футболу Тернопільської області, наші земляки наприкінці першого тайму (38-ма хвилина) відкрили рахунок. Це зробив центральний півзахисник Роман Волохатий, котрий завдав влучного удару в нижній правий від голкіпера суперників кут воріт метрів з 22-ох (1:0). На початку другого тайму сольний прохід по лівому краю здійснив Микола Когута, обігравши по ходу одного захисника, і виклав м’яча під удар Андрію Різнику. Нападник без опору з боку суперників прийняв м’яч і другим дотиком подвоїв рахунок (2:0). Буквально одразу Різник міг оформити дубль, коли вийшов віч-на-віч з голкіпером, однак пробив прямо у воротаря. А незадовго тернополяни отримали право на пробиття пенальті. До м’яча підійшов досвідчений Юрій Заставецький, але центральний оборонець ФК «Тернопіль-ТНПУ» поцілив з «точки» у поперечину. Ще в одному епізоді на 80-й хвилині на контратаці на побачення з кіпером команди з Ірпеня вийшов Ігор Гатала, але і його удар з гострого кута прийняла на себе поперечина. А на 82-й хвилині триходівку розіграли Юрій Заставецький, Андрій Різник та Микола Когут. Останній у дотик переправив м’яча ворота ударом з близької відстані (3:0).

ФК «Тернопіль-ТНПУ» у звітному матчі виступав у такому складі: Рогаль, Заставецький, Мороз, Левицький, Засєдко, Гатала (Савка), Волохатий, Луцик (Малащук), І. Когут (Познанський), М. Когут, Різник (Голодрига).

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю