У Тернополі провели змагання з легкоатлетичного кросу серед осіб з інвалідністю, присвячені Дню Захисника України

Осінній чемпіонат області з легкоатлетичного кросу серед осіб з інвалідністю, присвячений Дню Захисника України, 11 жовтня відбувся у Тернополі, у парку Національного Відродження. Участь у змаганнях взяли команди Теребовлянського навчально-виховного комплексу, Теребовлянського навчально -реабілітаційного центру, Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради, Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру закладу освіти І-ІІІ ступенів, Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи Тернопільської міської ради, Новосільського обласного спеціального навчально-виховного комплексу. З вітальним словом під час урочистого відкриття перед учасниками виступили начальник регіонального центру «Інваспорт» заслужений працівник з фізичної культури та спорту України Олег Юзчишин та директор ДЮСШІ «Інваспорт» заслужений працівник з фізичної культури та спорту України, заслужений тренер України Віктор Федорчак. Також на церемонії було вручено посвідчення майстра спорту України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату Святославу Олійнику.

Загалом у легкоатлетичному кросі взяли участь 60 спортсменів різних нозологій інвалідності. Змагалися жінки на дистанції 500 м та чоловіки на дистанції 1000 м.

Чемпіонами та призерами області в своїх нозологіях з інвалідністю стали:
серед жінок з порушеннями слуху

І місце - Кушнірук Соломія - 2006 р.н., учениця Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради (тренер Ніколюк Петро)

ІІ місце - Мороз Віталіна - 2005 р.н., учениця Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради (тренер Ніколюк Петро)

ІІІ місце - Смакоуз Анастасія - 2004 р.н., учениця Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради (тренер Ніколюк Петро)

серед чоловіків з порушеннями слуху
І місце Мазурчук Максим - 2004 р.н., учень Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради (тренер Смачило Богдан)

ІІ місце - Бачинський Ярослав - 2001 р.н., учень Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради (тренер Смачило Богдан)

ІІІ місце - Репак Володимир - 2004 р.н., учень Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради (тренер Смачило Богдан)

серед жінок з вадами розумового фізичного розвитку
І місце - Ільєнко Ліза - 2005 р.н., учениця Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру закладу освіти І-ІІІ ступенів (тренер Ворко Віктор)

ІІ місце - Дровольська Марія - 2005 р.н., учениця Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради (тренер Смачило Богдан)

ІІІ місце - Романюк Дарина - 2001 р.н., учениця Новосільського обласного спеціального навчально-виховного комплексу (тренер Новомлинський Андрій)

серед чоловіків з вадами розумового фізичного розвитку
І місце - Ігнатенко Андрій - 2001 р.н., учень Новосільського обласного спеціального навчально-виховного комплексу (тренер Новомлинський Андрій)

ІІ місце - Набока Анатолій - 2001 р.н., учень Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа Тернопільської міської ради Тренер Феш Микола

ІІІ місце -Березовський Олександр - 2002 р.н., учень Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру закладу освіти І-ІІІ ступенів (тренер Ворко Віктор)

серед чоловіків з ураженнями опорно-рухового апарату
І місце - Євтушенко Андрій- 2003 р.н., учень Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру закладу освіти І-ІІІ ступенів (тренер Ворко Віктор)

ІІ місце - Луцків Ілля - 2001 р.н., учень Теребовлянського навчально-виховного комплексу (тренер Демчук Тарас)

серед чоловіків з дитячим церебральним паралічем

І місце - МС Гродзік Володимир - 1983 р.н., м.Тернопіль (тренер ЗТУ Салук Іван)

ІІ місце - Морський Дмитро - 2002 р.н., учень Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру закладу освіти І-ІІІ ступенів (тренер Ворко Віктор)

ІІІ місце - Мельник Андрій - 1993 р.н., м.Тернопіль (тренер Ворко Віктор)
серед жінок з дитячим церебральним паралічем
І місце - Петрук Ольга - 2001р.н., учениця Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру закладу освіти І-ІІІ ступенів (тренер Ворко Віктор)

ІІ місце - Франків Юліана - 2004 р.н., учениця Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру закладу освіти І-ІІІ ступенів (тренер Ворко Віктор

ІІІ місце - Шуліга Валентина - 2006 р.н., Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру закладу освіти І-ІІІ ступенів (тренер Ворко Віктор)

серед жінок з вадами зору

І місце - Островська Юлія - 2006 р.н., учениця Теребовлянського навчально-виховного комплексу (тренер Демчук Тарас)

ІІ місце - Гамзяк Анастасія - 2008 р.н.учениця Теребовлянського навчально-виховного комплексу (тренер Демчук Тарас)

ІІІ - місце Ковалик Зоряна - 2001 р.н..учениця Теребовлянського навчально-виховного комплексу (тренер Демчук Тарас)

серед чоловіків з вадами зору
І місце - Воробець Віталій - 2007 р.н.учень Теребовлянського навчально-виховного комплексу (тренер Демчук Тарас)

ІІ місце - Титарчук Володимир - 2006 р.н.. Теребовлянського навчально-виховного комплексу (тренер Демчук Тарас).

Переможці змагань були нагороджені медалями та грамотами.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show