У відкритому чемпіонаті Тернопільської ОДЮСШ із літніх видів спорту з вільної боротьби серед юнаків змагалися сім команд

Завершився відкритий чемпіонат Тернопільської ОДЮСШ із літніх видів спорту з вільної боротьби серед юнаків 2007-2008 та 2009-2010 років народження. На килимах спортклубу «Галицькі леви» свою майстерність продемонстрували 147 борців віком до дванадцяти років з обласного центру, Збаража, Вишнівця, Теребовлі, Шумська, Підволочиська, Борщева і Скали-Подільської, загалом 9 команд. В особистому заліку чемпіонами і призерами стали:
2009-2010 р.н.
23 кг:
І – Лісий Богдан (Скала-Подільська)
ІІ – Дрозда Артем (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)
ІІІ – Цюшок Давид (Тернопіль, КДЮСШ № 1)
ІІІ – Стаськів Захар (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)
25 кг:
І – Модна Мартіна (Вишнівець)
ІІ – Рабський Юрій (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)
ІІІ – Кукела Владисдав (Борщів)
ІІІ – Стецький Йосиф (Підволочиськ)
27 кг:
І – Рись Олег (Вишнівець)
ІІ – Левчук Роман (Збараж, ОДЮСШ з ЛВС)
ІІІ – Казмірук Олексій (Шумськ)
ІІІ – Худо Остап (Збараж, ОДЮСШ з ЛВС)
29 кг:
І – Смакула Олександр (Збараж, ОДЮСШ з ЛВС)
ІІ – Давибіда Дмитро (Теребовля, ОДЮСШ з ЛВС)
ІІІ – Чернега Олег (Борщів)
ІІІ – Ткач Віталій (Збараж)
32 кг:
І – Юнь Олександр (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)
ІІ – Мисенко Ілля (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)
ІІІ – Слободенюк Максим (Шумськ)
ІІІ – Ранецький Євген (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)
35 кг:
І – Роговський Костянтин (Теребовля, ОДЮСШ з ЛВС)
ІІ – Гуска Назар (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)
ІІІ – Романчук Ігор (Збараж)
ІІІ – Хаєцький Давид (Підволочиськ)
38 кг:
І – Гой Вадим (Теребовля)
ІІ – Грищишин Максим (Теребовля)
ІІІ – Чуприна Павло (Тернопіль, КДЮСШ № 1)
ІІІ – Мосійчук Олександр (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)
41 кг:
І – Вишневський Олександр (Теребовля)
ІІ – Соцький Станіслав (Борщів)
ІІІ – Михалюк Ілля (Тернопіль, КДЮСШ № 1)
ІІІ – Козира Микола (Збараж)
44 кг:
І – Логойда Назар (Підволочиськ)
ІІ – Горват Юрій (Шумськ)
ІІІ – Вербовецький Матвій (Теребовля, ОДЮСШ з ЛВС)
ІІІ – Денищук Влад (Тернопіль, КДЮСШ № 1)
47 кг:
І – Вархоляк Іван (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)
ІІ – Пограбський Ілля (Підволочиськ)
ІІІ – Крижанівський Тимофій (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)
ІІІ – Захарків Артем (Підволочиськ)

Юнаки 2007-2008 р.н
32 кг:
І – Модний Влад (Вишнівець)
ІІ – Ільницький Павло (Тернопіль, КДЮСШ № 1)
ІІІ – Борак Дмитро (Збараж)
ІІІ – Ковальчук Денис (Шумськ)
35 кг:
І – Баньковський Назар (Вишнівець)
ІІ – Ковалевський Олександр (Збараж)
ІІІ – Окопний Василь (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)
ІІІ – Ратушняк Максим (Скала-Подільська)
38 кг:
І – Вінтонович Ілля (Збараж)
ІІ – Бовтун Назар (Вишнівець)
ІІІ – Драбюк Тарас (Тернопіль, КДЮСШ № 1)
ІІІ – Мусикевич Сергій (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)
41 кг:
І – Комаровський Назар (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)
ІІ – Давибіда Ростислав (Тернопіль, КДЮСШ № 1)
ІІІ – Марчак Ілля (Скала-Подільська)
ІІІ – Скорохід Олександр (Борщів)
44 кг:
І – Яворський Вадим (Теребовля)
ІІ – Салдан Василь (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)
ІІІ – Омелянчук Арсен (Шумськ)
ІІІ – Васильєв Артем (Борщів)
48 кг:
І – Крючковський Владислав (Теребовля, ОДЮСШ з ЛВС)
ІІ – Патиковський Дмитро (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)
ІІІ – Лаврін Марко (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)
ІІІ – Шамрай Дмитро (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)
52 кг:
І – Яблонський Арсен (Збараж)
ІІ – Краєвський Артур (Тернопіль, КДЮСШ № 1)
ІІІ – Антонюк Дмитро (Вишнівець)
ІІІ – Якимишин Максим (Тернопіль, КДЮСШ № 1)
57 кг:
І – Тихонюк Максим (Збараж)
ІІ – Юзак Антоній (Борщів)
ІІІ – Проць Олександр (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)
ІІІ – Негела Олег (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)
62 кг:
І – Сірак Руслан (Теребовля, ОДЮСШ з ЛВС)
ІІ – Малішевський Іліан (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)
ІІІ – Сич Олександр (Збараж)
ІІІ – Владимир Святослав (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)
67 кг:
І – Погосян Арарат (Тернопіль, КДЮСШ № 1)
Всі переможці і призери змагань нагороджені грамотами і медалями.

Організаційний комітет щиро вдячний юним атлетам і їхнім наставникам за цікаві поєдинки, суддям за об’єктивне суддівство змагань, а вболівальникам за підтримку юних борців, - повідомляє ВІктор ШАндригось за інформацією сторінки Тернопільської ОДЮСШ із літніх видів спорту у соцмережах

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show