Результати змагань основної частини ХХІІІ Сільський спортивних ігор Тернопільщини, 29-30 червня, 2013 року, смт Козова

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ ОСНОВНОЇ ЧАСТИНИ

ХХІІІ СІЛЬСЬКИХ СПОРТИВНИХ ІГОР ТЕРНОПІЛЬЩИНИ

29-30 червня 2013 року

смт Козова

Змагання серед збірних команд районів

 

ФУТБОЛ

1 місце – Збаразький район

2 місце – Теребовлянський район

3 місце – Козівський район

ВОЛЕЙБОЛ (чоловіки)

1 місце – Збаразький район

2 місце – Теребовлянський район

3 місцеБережанський район

ВОЛЕЙБОЛ (жінки)

1 місце – Підволочиський район

2 місце – Шумський район

3 місце – Гусятинський район

 

Змагання серед сільських та селищних рад

 

ПЕРЕТЯГУВАННЯ КАНАТА

1 місце – село Малий ХодачківТернопільський район

2 місце – село Іванків Борщівський район

3 місце – село Пишківці Бучацький район

ПЛЯЖНИЙ ВОЛЕЙБОЛ

1 місце – смт. Золотий Потік Бучацький район

2 місце – село Хлопівка Гусятинського району район

3 місце – село Качанівка Підволочиський район

ГИРЬОВИЙ СПОРТ

1 місце – Бучацький район

(Михайло Доменюк, Михайло Гикавчук, Руслан Бойко)

2 місце – Кременецький район

(Руслан Миронюк, Василь Свідрук, Олександр  Ліпчинський)

3 місце – Борщівський район

(Володимир Боровський, Володимир Ризак, Володимир Медвецький)

АРМСПОРТ

командний залік

1 місце – Кременецький район

2 місце – Гусятинський

3 місце – Шумський район

Вагова категорія до 70 кг

1 місце – Мирослав Ненчин ( Чортківський район    )

2 місце – Дмитро Дячук (Тернопільський район)

3 місце – Сергій Шевчук (Шумський район)

Вагова категорія до 90 кг

1 місце – Ігор Пасєка (Кременецький район)

2 місце – Олександр Боднар (Кременецький район)

3 місце – Юрій Скотницький (Гусятинський район)

Вагова категорія +90 кг

1 місце – Микола Лютий (Теребовлянський район)

2 місце – Стецюк Вадим (Кременецький район)

3 місце – Іван Панчук (Шумський район)

 

ЗМАГАННЯ СПОРТИВНИХ СІМЕЙ

1 місце – сім’я Чудик с. Дичків Тернопільський район

2 місце – сім’я Свирида с. Біла Чортківський район

3 місце – сім’я Гордіца с. Вербів Підгаєцький район

 

ПІДСУМКОВА ТАБЛИЦЯ

ЗМАГАНЬ СЕРЕД СІЛЬСЬКИХ ТА СЕЛИЩНИХ РАД

у залік ХХІІІ сільських спортивних ігор Тернопільщини

 

І місцеБучацький район                    – 183 оч.

ІІ місце – Тернопільський район            – 177 оч.

ІІІ місце – Гусятинський район               – 174 оч.

4 місце   – Кременецький район              – 156 оч.

5 місце   – Чортківський район               – 147 оч.

6 місце   – Зборівський район                  - 138 оч.

7 місце   – Борщівський район                – 132 оч.

8 місце   – Підволочиський район          – 120 оч.

9 місце   – Теребовлянський район       – 117 оч.

10 місце – Заліщицький район               – 106,5 оч.

11 місце – Збаразький район                   – 99 оч.

12 місце – Козівський район                   – 97,5 оч.

13 місце – Шумський район                    – 90 оч.

14 місце – Підгаєцький район                 – 87 оч.

15 місце – Лановецький район                – 86,6 оч.

16 місце – Монастириський район         – 76,5 оч.

17 місце – Бережанський район              – 66 оч.

Загальнокомандний залік

ХХІІІ сільських спортивних ігор Тернопільщини

станом на 1 липня 2013 року

І місцеТернопільський район           – 366,5 оч.

ІІ місце  – Бучацький район                   – 357 оч.

ІІІ місце – Збаразький район                 – 343 оч.

4 місце   – Шумський район                   – 320 оч.

5 місце   – Теребовлянський район       – 317 оч.

6 місце   – Чортківський район               – 309 оч.

7 місце   – Зборівський район                  - 308 оч.

8 місце   – Кременецький район             – 306 оч.

9 місце   – Козівський район                    - 303,5 оч.

10 місце – Підволочиський район          – 297 оч.

11 місце – Бережанський район              – 294 оч.

12 місце – Заліщицький район                – 292,5 оч.

13 місце – Гусятинський район              – 280 оч.

14 місце – Борщівський район               – 278 оч.

15 місце – Підгаєцький район                 – 194,4 оч.

16 місце – Лановецький район                – 158,6 оч.

17 місце – Монастириський район         – 135,5 оч.

 

Примітка: залишилося провести чемпіонати з гирьового спорту, перетягування канату та важкої атлетики.

 

Головний суддя                                Г.М. ГУНТІК

Головний секретар                           Н.В. СЕНІВ

 


 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show