Всеукраїнська регата з веслування на байдарках і каное «Золота осінь Тернопілля» (Тернопіль, 04-06.10.2013 р.)

Командні результати


 

Місце

Область

Загальна сума очок

1

Тернопільська ДЮСШ "Буревісник"

261

2

СДЮШОР "Олімп", м.Луцьк

223

3

ДЮСШ-3, м.Львів

199

4

СДЮШОР "Веслярик", м.Львів

183

5

ДЮСШ МОНУ м.Дубно

173

6

ДЮСШ ФСТ «Україна» м.Рівне

157

7

ДЮСШ МОНУ м.Хмельницький

119

8

ДЮСШ "Добротвір"

112

9

Дубенська ДЮСШ ФСТ "Україна"

86

10

Волочиська ДЮСШ

71

 

Особистий залік

К-1 200м юнаки 2000-2001 р.н.

 

1

Черняєв Олександр

Волинська

Луцьк

ОСДЮШОР Олімп

0.48.30

2

Булавський Роман

Рівненська

Рівне

0.49.00

3

Третьяк Андрій

Львівська

Львів

ДЮСШ Веслярик

0.50.30

1

Хома Ярослав

Тернопільська

Тернопіль

ДЮСШ Буревісник

0.59.14

1

Лучка Тимофій

Тернопільська

Тернопіль

ДЮСШ Буревісник

1.03.40

 

С-1 200 м юнаки 2000-2001 р.н.

 

1

Костра Станіслав

Львівська

Львів

ДЮСШ №3

0.59.13

2

Братащук Влад

Рівненська

Дубно

0.59.79

3

Глушинець Олександр

Волинська

Ковель

ОСДЮШОР Олімп

1.03.10

4

Барна Максим

Тернопільська

Тернопіль

ДЮСШ Буревісник

1.03.27

 

К-1 200м дівчата 2000-2001 р.н.

 

1

Шеліхевич Ірина

Тернопільська

Тернопіль

Буревісник

1.04.80

2

Жеплінська Марта

Львівська

Львів

ДЮСШ Веслярик

1.06.90

3

Педенко Уляна

Львівська

Львів

ДЮСШ Веслярик

1.06.96

 

К-1 500 м юнаки 1998-1999 р.н.

 

1

Яцюк Олександр

Рівненська

Рівне

1.48.70

2

Марків Юрій

Львівська

Львів

ДЮСШ-3

1.52.50

3

Чедрик Василь

Львівська

Добротвір

1.53.80

8

Ільїн Дмитро

Тернопільська

Тернопіль

Буревісник

2.04.70

1

Товмасян Альберт

Тернопільська

Тернопіль

Буревісник

2.09.90

 

С-1 500 м юнаки 1998-1999 р.н.

 

1

Воловик Роман

Хмельницька

Хмельницький

2.01.80

2

Козлов Богдан

Рівненська

Дубно

ДЮСШ

2.02.40

3

Бортник Мирослав

Рівненська

Дубно

2.02.90

1

Сатурський Остап

Тернопільська

Тернопіль

Буревісник

2.22.90

1

Маринович Юрій

Тернопільська

Тернопіль

Буревісник

2.29.80

 

К-1 500 м дівчата 1998-1999 р.н.

 

1

Надрзгалієва Аліна

Львівська

Львів

ДЮСШ-3

2.26.80

2

Клапчук Валентина

Тернопільська

Тернопіль

Буревісник

2.27.60

3

Брень Юлія

Львівська

Львів

ДЮСШ-3

2.28.50

4

Тлумацька Олена

Тернопільська

Тернопіль

Буревісник

2.36.50

 

К-1 3000 м юнаки 2000-2001 р.н.

 

1

Мельничук Станіслав

Волинська

Луцьк

ОСДЮШОР Олімп

16.59.80

 

2

Черняєв Олександр

Волинська

Луцьк

ОСДЮШОР Олімп

17.01.10

 

3

Булавський Роман

Рівненська

Рівне

17.27.80

 

1

Хома Ярослав

Тернопільська

Тернопіль

Буревісник

19.54.02

1

Лучка Тимофій

Тернопільська

Тернопіль

Буревісник

21.01.50

 

 

С-1 3000 м юнаки 2000-2001 р.н.

 

1

Костра Станіслав

Львівська

Львів

ДЮСШ №3

18.47.38

2

Братащук Влад

Волинська

Дубно

18.53.12

3

Глушинець Олександр

Волинська

Ковель

ОСДЮШОР Олімп

20.57.88

6

Барна Максим

Тернопільська

Тернопіль

Буревісник

22.52.80

 

К-1 2000 м дівчата 2000-2001 р.н.

 

1

Жеплінська Марта

Львівська

Львів

ДЮСШ Веслярик

12.47.10

2

Шеліхевич Ірина

Тернопільська

Тернопіль

Буревісник

12.47.12

3

Степаненкевич Тетяна

Львівська

Львів

ДЮСШ Веслярик

13.25.78

 

К-1 5000 м юнаки 1998-1999 р.н.

 

1

Яцюк Олександр

Рівненська

Рівне

29.21.31

2

Марків Юрій

Львівська

Львів

ДЮСШ-3

29.22.78

3

Савчук Єгор

Рівненська

Рівне

29.42.80

8

Кришталович Дмитро

Тернопільська

Тернопіль

Буревісник

30.54.80

1

Товмасян Альберт

Тернопільська

Тернопіль

Буревісник

31.40.98

 

С-1 5000 м юнаки 1998-1999 р.н.

 

1

Воловик Роман

Хмельницька

Хмельницький

30.08.58

2

Шкармега Андрій

Волинська

Дубно

30.49.14

3

Остапчук Назар

Волинська

Ковель

ОСДЮШОР Олімп

31.30.48

8

Сатурський Остап

Тернопільська

Тернопіль

Буревісник

33.22.08

1

Маринович Юрій

Тернопільська

Тернопіль

Буревісник

36.04.58

 

К-1 3000 м дівчата 1998-1999 р.н.

 

1

Брень Юлія

Львівська

Львів

ДЮСШ-3

19.12.34

2

Клапчук Валентина

Тернопільська

Тернопіль

Буревісник

19.52.19

3

Надрзгалієва Аліна

Львівська

Львів

ДЮСШ-3

20.22.10

4

Тлумацька Олена

Тернопільська

Тернопіль

Буревісник

21.01.78

Командні результати.

Місце

Область

Загальна сума очок

1

Тернопільська ДЮСШ "Буревісник"

261

2

СДЮШОР "Олімп", м.Луцьк

223

3

ДЮСШ-3, м.Львів

199

4

СДЮШОР "Веслярик", м.Львів

183

5

ДЮСШ МОНУ м.Дубно

173

6

ДЮСШ ФСТ «Україна» м.Рівне

157

7

ДЮСШ МОНУ м.Хмельницький

119

8

ДЮСШ "Добротвір"

112

9

Дубенська ДЮСШ ФСТ "Україна"

86

10

Волочиська ДЮСШ

71

Особистий залік.

К-1 200м юнаки 2000-2001 р.н.

1

Черняєв Олександр

Волинська

Луцьк

ОСДЮШОР Олімп

0.48.30

2

Булавський Роман

Рівненська

Рівне

0.49.00

3

Третьяк Андрій

Львівська

Львів

ДЮСШ Веслярик

0.50.30

1

Хома Ярослав

Тернопільська

Тернопіль

ДЮСШ Буревісник

0.59.14

1

Лучка Тимофій

Тернопільська

Тернопіль

ДЮСШ Буревісник

1.03.40

С-1 200 м юнаки 2000-2001 р.н.

1

Костра Станіслав

Львівська

Львів

ДЮСШ №3

0.59.13

2

Братащук Влад

Рівненська

Дубно

0.59.79

3

Глушинець Олександр

Волинська

Ковель

ОСДЮШОР Олімп

1.03.10

4

Барна Максим

Тернопільська

Тернопіль

ДЮСШ Буревісник

1.03.27

К-1 200м дівчата 2000-2001 р.н.

1

Шеліхевич Ірина

Тернопільська

Тернопіль

Буревісник

1.04.80

2

Жеплінська Марта

Львівська

Львів

ДЮСШ Веслярик

1.06.90

3

Педенко Уляна

Львівська

Львів

ДЮСШ Веслярик

1.06.96

К-1 500 м юнаки 1998-1999 р.н.

1

Яцюк Олександр

Рівненська

Рівне

1.48.70

2

Марків Юрій

Львівська

Львів

ДЮСШ-3

1.52.50

3

Чедрик Василь

Львівська

Добротвір

1.53.80

8

Ільїн Дмитро

Тернопільська

Тернопіль

Буревісник

2.04.70

1

Товмасян Альберт

Тернопільська

Тернопіль

Буревісник

2.09.90








С-1 500 м юнаки 1998-1999 р.н.

1

Воловик Роман

Хмельницька

Хмельницький

2.01.80

2

Козлов Богдан

Рівненська

Дубно

ДЮСШ

2.02.40

3

Бортник Мирослав

Рівненська

Дубно

2.02.90

1

Сатурський Остап

Тернопільська

Тернопіль

Буревісник

2.22.90

1

Маринович Юрій

Тернопільська

Тернопіль

Буревісник

2.29.80

К-1 500 м дівчата 1998-1999 р.н.

1

Надрзгалієва Аліна

Львівська

Львів

ДЮСШ-3

2.26.80

2

Клапчук Валентина

Тернопільська

Тернопіль

Буревісник

2.27.60

3

Брень Юлія

Львівська

Львів

ДЮСШ-3

2.28.50

4

Тлумацька Олена

Тернопільська

Тернопіль

Буревісник

2.36.50

К-1 3000 м юнаки 2000-2001 р.н.

1

Мельничук Станіслав

Волинська

Луцьк

ОСДЮШОР Олімп

16.59.80

 

2

Черняєв Олександр

Волинська

Луцьк

ОСДЮШОР Олімп

17.01.10

 

3

Булавський Роман

Рівненська

Рівне

17.27.80

 

1

Хома Ярослав

Тернопільська

Тернопіль

Буревісник

19.54.02

1

Лучка Тимофій

Тернопільська

Тернопіль

Буревісник

21.01.50

 









С-1 3000 м юнаки 2000-2001 р.н.

1

Костра Станіслав

Львівська

Львів

ДЮСШ №3

18.47.38

2

Братащук Влад

Волинська

Дубно

18.53.12

3

Глушинець Олександр

Волинська

Ковель

ОСДЮШОР Олімп

20.57.88

6

Барна Максим

Тернопільська

Тернопіль

Буревісник

22.52.80

К-1 2000 м дівчата 2000-2001 р.н.

1

Жеплінська Марта

Львівська

Львів

ДЮСШ Веслярик

12.47.10

2

Шеліхевич Ірина

Тернопільська

Тернопіль

Буревісник

12.47.12

3

Степаненкевич Тетяна

Львівська

Львів

ДЮСШ Веслярик

13.25.78

К-1 5000 м юнаки 1998-1999 р.н.

1

Яцюк Олександр

Рівненська

Рівне

29.21.31

2

Марків Юрій

Львівська

Львів

ДЮСШ-3

29.22.78

3

Савчук Єгор

Рівненська

Рівне

29.42.80

8

Кришталович Дмитро

Тернопільська

Тернопіль

Буревісник

30.54.80

1

Товмасян Альберт

Тернопільська

Тернопіль

Буревісник

31.40.98

С-1 5000 м юнаки 1998-1999 р.н.

1

Воловик Роман

Хмельницька

Хмельницький

30.08.58

2

Шкармега Андрій

Волинська

Дубно

30.49.14

3

Остапчук Назар

Волинська

Ковель

ОСДЮШОР Олімп

31.30.48

8

Сатурський Остап

Тернопільська

Тернопіль

Буревісник

33.22.08

1

Маринович Юрій

Тернопільська

Тернопіль

Буревісник

36.04.58

К-1 3000 м дівчата 1998-1999 р.н.

1

Брень Юлія

Львівська

Львів

ДЮСШ-3

19.12.34

2

Клапчук Валентина

Тернопільська

Тернопіль

Буревісник

19.52.19

3

Надрзгалієва Аліна

Львівська

Львів

ДЮСШ-3

20.22.10

4

Тлумацька Олена

Тернопільська

Тернопіль

Буревісник

21.01.78

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show