Три «золота», «срібло» і дві «бронзи» – «найсвіжіші» здобутки тернопільських велосипедистів на змаганнях на треку у Львові

У Львові завершився Чемпіонат України з велоспорту в окремих видах по треку. Чотири медалі виборов у цих перегонах тернопільський велосипедист Тарас Шевчук. Серед юнаків спортсмен виграв групову гонку з вибуттям та парну гонку з поштовхами ("медісон"), де виступав разом із вінничанином Іваном Шевчуком. Також Тарас Шевчук був другим у груповій гонці на очки, а в гонці «скетч» здобув бронзову нагороду.

Серед юніорок третьою стала в гонці «омніум», яка складалась із п’яти етапів, і тернопільська велосипедистка Анастасія Года. Таким чином, дівчина додала до медальної скарбнички команди ще одну "бронзу".

А ще одну золоту медаль привіз тернополянин Віталій Гринів. Спортсмен виграв гонку «медісон» серед юніорів на Всеукраїнських змаганнях із цього виду, які паралельно відбувались в Львові.

Також, як повідомив тренер спортсменів Володимир Павелко, Тарас Шевчук та Віталій Гринів у складі української збірної нещодавно виступали і на Міжнародних рейтингових змаганнях з велотреку серед еліти та юніорів, які відбувались у литовському місті Панєвєжес. Серед (еліти) – дорослих спортсменів – там проводились спринтерські види та «омніум», а серед юніорів – «скетч» і групова гонка на очки. За словами Володимира Павелка, на таких змаганнях спортсмени здобувають очки для участі в Кубках та Чемпіонатах світу.

На фото: до перегонів готується Віталій Гринів.

Відтак, виступаючи серед юніорів, Тарас Шевчук виграв групову гонку на очки і став стрібним призером у гонці «скетч». А Віталій Гринів серед чоловіків в «омніумі», який складався з 6 видів програми, був п’ятим. В рамках змагань відбувався ще й командний спринт. У цьому виді, у складі команди, де виступає три спортсмени, Тарас Шевчук разом із велосипедистами з Вінниці, був другим, а Віталій Гринів у своїй команді – третім.

На фото: Тарас Шевчук з тренером Володимиром Павелком.

Загалом, як розповів Володимир Павелко, у змаганнях в Панєвєжесі брали участь близько ста спортсменів з Болгарії, Естонії, Литви, Фінляндії та України.

Додамо, що Тарас Шевчук та Віталій Гринів є вихованцями обласної школи вищої спортивної майтерності і займаються на велосипедній базі Тернопільського  обласного відділення з фізвиховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Фото із особистого архіву Тараса Шевчука.

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю