На Тернопільщині проходить обласний фотоконкурс ранкової зарядки «Рух заради здоров’я - 2019»! Приєднуйтесь!

Обласний фотоконкурс «Рух заради здоров’я – 2019» з нагоди Всесвітнього дня здоров’я проводить Тернопільський обласний Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». До участі у ньому пропонується представити авторське фото, де зображена ранкова зарядка, яку виконує група людей – на свіжому повітрі, у спортзалі, офісі, на відпочинку тощо. Проводиться такий фотоконкурс, аби презентувати ранкову зарядку, як основний чинник формування сталої звички ведення здорового способу життя, стимулювати до занять фізичною культурою, сприяти фізичному розвитку і загартуванню організму, популяризувати здоровий спосіб життя.

Детальніше...

 

На Бучаччині відбувся Відкритий чемпіонат Тернопільської області з мотокросу

Відкритий чемпіонат Тернопільської області з мотокросу провели в урочищі Башти, що на Бучаччині. Участь у змаганнях взяли спортсмени з Ужгорода, Львова, Хмельницького, Чернівців, Івано-Франківська, Рівного, Києва, Миколаєва, Херсона, Мукачева, Косова, Бучача, Дніпра, Бурштина та інших міст України.

Детальніше...

 

Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх - спільна турбота» триває на Тернопільщині

До 31 квітня у містах і селах України триватиме Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх - спільна турбота», аби привести до ладу спортивні майданчики та інші місця для тренувань за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення. У Тернополі, у п’ятницю, 5 квітня, долучились до акції і представники спортивної галузі. Так, працівники управління фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації та Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно прибирали територію спортивної бази товариство «Динамо», що знаходиться в парку імені Тараса Шевченка.

Детальніше...

 

Тернополян запрошують на Театральний майдан на Всесвітній день здоров’я

Фестиваль «День здоров’я-2019» з нагоди відзначення Всесвітнього дня здоров’я у неділю, 7 квітня, відбудеться в Тернополі, на Театральному майдані. Початок дійства о 14 годині. Всі охочі зможуть дізнатися, як правильно дбати про своє здоров’я, проконсультуватися у фахівців: терапевта, окуліста, стоматолога, психолога, імунолога, косметолога, реабілітолога; спробувати на собі дію кінезіотерапії та тейпування.

Детальніше...

 

У боксерів з Тернополя – два «золота» і «срібло» у Рівному

Дві золотих і одну срібну нагороду здобули юні тернопільські боксери на Всеукраїнському турнірі з боксу пам’яті Павла Дмітрієва. Такі змагання, присвячені пам’яті тренеру з боксу Павлу Дмитрієву, який працював у Рівному впродовж 39-ти років, відбулись у місцевому будинку культури. Участь у них взяли 86 спортсменів, які представляли Волинську, Львівську, Тернопільську, Хмельницьку, Київську, Харківську, Закарпатську області, Київ, Рівне, а також місто Брест (Республіка Бєларусь).

Детальніше...

 

Юні зборівські легкоатлети привезли з «Прикарпатської весни» золото, два срібла і бронзу

Вже тридцять дев’ятий раз поспіль у Дрогобичі провели Регіональний турнір з легкої атлетики «Прикарпатська весна – 2019». У цих змаганнях, що відбувались на стадіоні ДЮСШ імені Івана Боберського серед юнаків та дівчат 2006 року народження і молодших, змагались десятки атлетів з усього регіону. Організатором заходу виступив сектор з питань фізичної культури та спорту відділу молодіжної політики, сім’ї та спорту Дрогобицької міської ради спільно з ДЮСШ імені Івана Боберського.

Детальніше...

 

Визначились чемпіони області з армспорту серед спортсменів з інвалідністю

У Тернополі, в КП ТЦДМІ ім. Довженка СК «Інваспорт» провели особистий чемпіонат області з армспорту серед спортсменів з інвалідністю. Привітав учасників змагань начальник Тернопільського центру «Інваспорт», заслужений працівник фізичної культури і спорту України Олег Юзчишин. У своїх вагових категоріях і нозологіях інвалідності виступили 18 спортсменів.

Детальніше...

 

На Тернопільщині розпочинається обласний фотоконкурс «Рух заради здоров’я - 2019» з нагоди Всесвітнього Дня здоров’я

Тернопільський обласний Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» оголошує обласний фотоконкурс «Рух заради здоров’я – 2019» з нагоди Всесвітнього Дня здоров’я. Триватиме захід з 4 до 29 квітня. В його рамках пропонується представити фото, де зображена ранкова зарядка, яку виконує група людей – неважливо, якого віку, – як на свіжому повітрі, так і у спортзалі, офісі чи на відпочинку. Головною метою конкурсу є презентація ранкової зарядки як основного чинника формування сталої звички ведення здорового способу життя, стимулювання до занять фізичною культурою, сприяння фізичному розвитку і загартуванню організму, популяризація здорового способу життя.

Детальніше...

 

В лавах майстрів санного спорту Тернопілля поповнення

На чемпіонатах України та Кубку України з санного спорту, які відбулися місті Сігулда (Латвія) 18-23 березня 2019 року, учні КУТОР «ТОДЮСШ із зимових видів спорту» виконали норматив, необхідний для присвоєння звання «Майстер спорту України з санного спорту», а саме Олександр Твердохліб посів друге місце на Кубку України серед двомісних екіпажів (тренери Казмірук Н.В., Казмірук В.С.).

Детальніше...

 

Юні тернопільські самбісти Максим Павка та Артем Маківка – бронзові призери престижного турніру у Львові

Дві бронзові медалі привезли тернопільські спортсмени Максим Павка та Артем Маківка з Відкритого Кубку міста Львіва з боротьби самбо серед юнаків 2002-2010 років народження. Змагання, які цієї неділі відбулись за ініціативи ГО «Львіська обласна федерація з боротьби самбо», зібрали у місті Лева близько п’ятисот учасників з усіх куточків України. Команда кращих самбістів Тернополя – вихованців ОДЮСШ - досить вдало показала себе на цьому турнірі, – повідомив тренер спортсменів Віталій Гнатишин.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show