У Тернополі змагались кікбоксери

На базі спортивного комплексу «РИНГ» спортклубу «Тернопіль» відбулась Першість Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту з кікбоксингу за версією ІСКА серед юнаків, старших юнаків, юніорів та дорослих. Організували змагання КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту» (директор Куриляк О.Ю. ) та спортклуб «Тернопіль» (голова Колесник С.Є.).

Детальніше...

 

Спортсмени тернопільського «Інваспорту» повернулися із Закарпаття з однією срібною та двома бронзовими медалями

Відкриту першість Закарпатської області з видів спорту провели в місті Ужгороді в рамках Міжнародного Дня людей з інвалідністю. Впродовж двох днів у СК «Юність» учасники з різних областей змагались у пляжному волейболі, настільному тенісі, легкій атлетиці, міні-футболі, боксі, шахах. Вдало виступили на цих змаганнях представники Тернопільського центру та ДЮСШІ «Інваспорт».

Детальніше...

 

Уславлена тернопільська легкоатлетка Віра Зозуля знову здобула перемогу

Реалізації спортивного способу життя, популяризації спортивного довголіття серед населення було присвячено Кубок України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні. Такі змагання впродовж двох днів тривали у Києві. Участь у них взяли понад сто спортсменів з різних областей України.

У віковій категорії 45 + перше місце у спортивній ходьбі на 3 тисячі метрів з результатом 15.36.87 зайняла відома тернопільська легкоатлетка, майстер спорту міжнародного класу, багаторазова переможниця міжнародних та всеукраїнських змагань, тренер-викладач обласної ДЮСШ з літніх видів спорту Віра Зозуля. Також із цим же результатом спортсменка посіла друге місце за віковим коефіцієнтом 81,55 і встановила рекорд України в категорії 45-49 років.

Детальніше...

 

Представники Тернопільського «Інваспорту» у пауерліфтингу завоювали три «золота», два «срібла» і одну «бронзу»

В Рівному завершився Відкритий Кубок Рівненської області з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору, присвячений Міжнародному Дню інвалідів. Змагання впродовж двох днів тривали в приміщенні регіонального центру «Інваспорт». Участь у турнірі взяли команди Березнівського, Сарненського, Млинівського, Корецького, Здолбунівського, Радивилівського районів Рівненщини, а також представники Запорізької, Чернігівської, Львівської, Тернопільської, Херсонської, Волинської областей, міст Київ та Рівне. Загалом змагалося 118 спортсменів.

Детальніше...

 

У Теребовлі відбувся Всеукраїнський турнір з вільної боротьби

Теребовлянський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», відділ освіти, Центр Культури і Дозвілля міста Теребовля та Молодіжна міська рада організували проведення Всеукраїнського турніру з вільної боротьби, присвяченого 50-річчю заснування вільної боротьби на Теребовлянщині. Тривали такі змагання впродовж двох днів, 9-10 грудня.

Детальніше...

 

Юні тернопільські легкоатлети відзначились у Вінниці

У Вінниці завершились Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед юнаків та дівчат «Хто ти, майбутній олімпієць?». Участь у турнірі, що проходив на базі СК «Колос», взяли легкоатлети 2002 року народження та молодші з різних областей України. Тернопільщину на змаганнях представляли спортсмени обласної ДЮСШ з літніх видів спорту і показали добрі результати.

Детальніше...

 

Теребовлянщина святкує день Святого Миколая по «міні-футбольному»

До Дня Святого Миколая Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з Теребовлянським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Теребовлянською районною федерацією футболу організували проведення розіграшу Кубка району з міні-футболу, присвяченого Дню Святого Миколая.

Детальніше...

 

Легкоатлети Зборівської ДЮСШ відзначились на змаганнях у Тернополі

Вдало виступили легкоатлети Зборівської ДЮСШ на чемпіонаті Тернопільської області з легкої атлетики на «Призи від Миколая». Такі змагання відбулись у манежі Тернопільського педагогічного університету імені В. Гнатюка. Проводились вони у двох вікових групах 2004-2005 р.н. та 2006 р.н. і молодші.

Детальніше...

 

Спортивним федераціям області пропонують спланувати заходи на наступний рік

Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації звертається до керівників обласних спортивних федерацій з видів спорту з проханням повести детальний аналіз кількісних та якісних показників та надати інформацію щодо результатів, показаних спортсменами федерації в офіційних змаганнях обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів. Дану інформацію потрібно подати разом із пропозиціями до обласного календарного плану спортивних заходів на 2018 рік.

Детальніше...

 

Юні легкоатлети Тернопілля показали свої здобутки

В спортивному манежі ТНПУ імені В.Гнатюка впродовж двох днів тривали традиційні легкоатлетичні змагання «Призи від Миколая». Цього року в них взяли участь юні легкоатлети 2002-2003, 2004-2005 та 2006 р.н. і молодші з дванадцяти спортивних шкіл районів області та міста Тернополя, які змагались в бігу на 50 та 300 м, стрибках у висоту та довжину, в метанні спису та штовханні ядра. Завдяки обласному управлінню фізичної культури та спорту облдержадміністрації та ТМ «Ласунка», усі призери та переможці змагань отримали солодкі призи та подарунки, - повідомляє Федерація легкої атлетики області.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show