У Колодіївці займались розвантажувальною гімнастикою в рамках проекту «Доторкнись до мережі»

У селі Колодіївка Скалатської об’єднаної територіальній громади відбулись заняття з розвантажувальної гімнастики «Доторкнись до мережі» в рамках реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація». Учасниками заходу стати двадцятеро мешканців села старшого віку, які вчились виконувати вправи для розвантаження очей та м’язів спини, щоб у подальшому використовувати набутий досвід.

Детальніше...

 

«Олімпійське літо» завітало у «Лісову пісню»

Міжгосподарський пансіонат з лікуванням «Лісова пісня», що у Борщові, відвідали днями працівники Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Діти, які відпочивають у цьому в оздоровчому комплексі, взяли участь у різноманітних естафетах. Серед них, зокрема, - «Футбольна естафета», «Човниковий біг», «Мішечки в ціль», «Фрізбі», «Естафета на координацію», «Крути кільця», «Скакалки», «Боулінг» та «Баскетбол», естафета «Біг змійкою», «Гольф».

Детальніше...

 

Кременецькі санкарі гідно захищали честь України на «Кубку Бони» у Кременці

На навчально-спортивній базі олімпійської підготовки «Кременець» пройшли Міжнародні змагання із санного спорту на санкороликах «Кубок Бони-2019». Такий захід на теренах Тернопілля проводився вже 19-тий раз поспіль. Учасниками змагань цьогоріч стали 69 спортсменів - команди України та Польщі. Нашу державу представляли санкарі з Львівської (м. Львів) та Тернопільської (м. Кременець) областей.

Детальніше...

 

Веслувальники з Тернопілля привезли медалі з Відкритого Кубку міста Львова

Відкритий Кубок міста Львова з веслування на байдарках і каное зібрав понад двісті веслувальників з Львівської, Рівненської, Волинської та Тернопільської областей. Позмагатися з ровесниками від нашої області до міста Лева прибули вихованці Тернопільської ДЮСШ з водних видів спорту та Бережанської ДЮСШ. Серед тернополян по дві золоті нагороди вибороли байдарочники Андрій Білоус (юнаки 2003 р.н.) та Ірина Марцюк (дівчата 2006 р.н.). В байдарках-одиночках вони перемагали своїх суперників на 200- та 500-метровій дистанціях.

Детальніше...

 

Ігор Жданов: Збільшення можливостей для занять спортом осіб з інвалідністю - запорука підвищення стандартів життя в Україні

Два документи на підтримку паралімпійського спорту в Україні було прийнято під час засідання Кабінету Міністрів України 14 серпня. Зокрема, це Розпорядження щодо зміцнення матеріальної бази майбутнього Всеукраїнського реабілітаційно-відновлювального спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України, який буде побудовано в Дніпрі, - інформує прес-служба Міністерства Мінмолодьспорту України. Як відомо, рішення про створення такого Центру було прийняте у квітні 2017 року, адже українські паралімпійці з 2014 року не можуть користуватись аналогічним центром, який розташований в Євпаторії, на території окупованого Криму.

Детальніше...

 

Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Збруч» прийняв «Олімпійське літо»

Всеукраїнські фізкультурно-оздоровчі заходи для дітей в літній канікулярний період та заходи в оздоровчих таборах «Олімпійське літо» завітали в дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Збруч», що в смт Скала-Подільська Борщівського району. Різноманітні спортивні конкурси, які провели для хлопчиків та дівчаток працівники Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», сприяли гарному настрою усіх присутніх. Діти із захопленням змагались в естафетах «Фрізбі», «Мішечки», «Боулінг», «Біг змійкою» та інших.

Детальніше...

 

До ініціативи «Доторкнись до мережі» долучились мешканці села Городниця Скалатської об’єднаної територіальної громади

Заняття з розвантажувальної гімнастики в рамках реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» 10-11 серпня відбулись у селі Городниця Скалатської об’єднаної територіальної громади. Такі заходи Скалатський комунальний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» до вересня проводитиме, втілюючи в життя місцеву ініціативу Скалатської об’єднаної територіальної громади «Доторкнись до мережі», що реалізується в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), яка виконується міжнародною організацією «Глобал Комьюнітіз» (Global Communities).

Детальніше...

 

Відбувся футбольний матч між мистецькою командою «Вставай Сонце» та збірною Тернопільської ОДА

Збірна музикантів, ведучих, акторів, режисерів ФК «Вставай Сонце» провела товариську гру з командою Тернопільської обласної державної адміністрації. Відбувся матч на штучному майданчику ТЗОШ №11 в рамках програми розвитку футболу в Тернопільській області. Це вже дев’ята така зустріч, яку мала «зіркова» команда за останній час. Як повідомляє ФК «Вставай Сонце» на своїй сторінці у соцмережах: «Після першого тайму, програючи з рахунком 1:3, хлопцям вдалося зробити неможливе і в результаті виграти 5:4». Проте, після серії пенальті кращими виявились держслужбовці.

Детальніше...

 

Тернопільські веслувальники здобули два «золота» і «бронзу» на командному чемпіонаті України

Дві золоті та одну бронзову нагороди привезли з командного чемпіонату України з веслування на байдарках і каное серед ДЮСШ та СДЮСШОР вихованці Тернопільської КДЮСШ з водних видів спорту. Такі змагання відбулись у місті Дніпро. По дві золоті медалі вибороли Андрій Білоус та Сергій Баран у байдарці-двійці, здобувши перемогу на двох дистанціях - 500 та 1000 метрів. Бронзова нагорода у Ірини Марцюк, яка у байдарці-одиночці посіла третє місце на 200-метрівці.

Детальніше...

 

Ігор Жданов: Заробітна платня тренерів-викладачів ДЮСШ збільшиться від 20 до 70%

14 серпня під час засідання Уряду було прийнято важливе рішення – затверджено документ, який вплине на ріст оплати праці тренерського складу. Проєкт постанови КМУ «Про деякі питання оплати праці працівників дитячо-юнацьких спортивних шкіл», розроблений Мінмолодьспорту, передбачає зростання заробітної плати тренерів-викладачів ДЮСШ до 70 %, - повідомляє прес-служба Міністерства.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show