Тернопільські борці вільного стилю виступлять на чемпіонаті України у Харкові

Чемпіонат України  з вільної боротьби U-20 серед юніорів та юніорок 1999-2001 років народження 25-28 березня пройде у Харкові. У складі команди Тернопільської області, яка захищатиме честь нашого краю на цих престижних змаганнях, виступлять переможці Відкритого чемпіонату Тернопільської області з вільної боротьби серед борців 18-20 років, який нещодавно відбувся в Тернополі, у СК "Галицькі леви".

Детальніше...

 

Представники Тернопілля Юліана Туницька, Ігор Гой, Андрій Мандзій - чемпіони України із санного спорту

Високі звання чемпіонів України здобули тернопільські саночники майстри спорту Юліанна Туницька, Ігор Гой та Андрій Мадзій на чемпіонаті України із санного спорту. Такі змагання проходять у місті Сігулда (Латвія). Юліанна Туницька в одномісних санях виборола перше місце серед дорослих (жінки) та серед юніорів, здобувши дві золотих нагороди.

Детальніше...

 

У Тернополі змагались юні шахісти «Інваспорту»

ІІ етап XXVI Спартакіади «Повір у себе» з шахів серед дітей з інвалідністю (2004-2008 р.н.), присвяченої 28-й річниці Незалежності України 15-16 березня відбувся в Тернополі, у КП ТЦДМІ імені Довженка СК «Інваспорт». Під час урочистого відкриття з вітальним словом виступив начальник Тернопільського центру «Інваспорт» заслужений працівник з фізичної культури і спорту України Олег Юзчишин.

Детальніше...

 

Тернопільські рукоборці завоювали сім медалей на чемпіонаті України з армспорту

Сім медалей здобула збірна команда Тернопільської області на XXVI чемпіонаті України з армспорту. Такі змагання за участі близько двохсот армрестлерів з усіх регіонів нашої держави відбулись в Одесі і стали відбірковими на чемпіонат Європи, який 14-21 травня пройде у Греції та чемпіонат світу, що на вересень запланований у Польщі. У складі тернопільської команди виступали семеро спортсменів – вихованців уславленого рукоборця, тренера, чемпіона Андрія Пушкаря – Ігор Пасєка, Олег Петренко, Вадим Стецюк, Дмитро Шемчук, Назар Білінський, Юрій Задорожний.

Детальніше...

 

У фіналі ХХІІІ Спортивних ігор школярів Тернопільщини перемогу здобула команда Тернополя

Фінальні ігри ХХІІІ Спортивних ігор школярів Тернопільщини 2018-19 навчального року серед юнаків закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів з волейболу відбулись у Тернополі, у спортивному залі ТНЕУ. В фіналі зустрічались шість команд, які пройшли відбір на зональних змаганнях, що проводились у шести підгрупах.  Як повідомляє Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, ці шість команд стали найкращими із 24, які загалом взяли участь у цьогорічних Іграх з волейболу.

Детальніше...

 

Волейболістки Тернопільського «Інваспорту» стали чемпіонками України серед спортсменів з порушеннями слуху

Із золотими медалями повернулись волейболістки Тернопільського центру та ДЮСШІ «Інваспорт»  з чемпіонату України з волейболу U - 19 (жінки) серед спортсменів з порушеннями слуху. Такі змагання відбулись у Києві, на СБ «Святошин». У складі збірної області виступали Марія Михальчук, Софія Яцькова, Вікторія-Вероніка Чубата, Марина Міщук, Вікторія Дробна, Софія Прийдун, Анастасія Смакоуз. Кращим гравцем Тернопільської області стала Софія Яцькова. Готував спортсменів до змагань тренер Петро Ніколюк.

Детальніше...

 

Фізкультурно-оздоровчі заходи «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» завітали у село Соколів Золотниківської об’єднаної територіальної громади

Фізкультурно-оздоровчі заходи «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація»  19 березня відбулись у селі Соколів Золотниківської об’єднаної територіальної громади, Теребовлянського району, що на Тернопільщині. У спортивних естафетах взяли участь учні п’ятих та шостих класів. Вони випробували свої сили у бігу «Змійкою», естафеті «Баскетбол», естафети «Боулінг», «Спритні та швидкі» та «Човниковий біг».

Детальніше...

 

Юні тернопільські борчині Вероніка та Катерина Кондратенко розпочали рік із медалей на престижних турнірах

Низку нагород на міжнародних та всеукраїнських турнірах з жіночої боротьби здобули за останній час тернополянки Вероніка та Катерина Кондратенко. Так, обидві сестри завоювали срібні медалі на Міжнародному жіночому турнірі у Клесові, Рівненської області.

Детальніше...

 

Тернопільська обласна спортивна школа із зимових видів спорту посіла третє місце серед спортивних шкіл в Україні

Днями Міністерство молоді та спорту України оприлюднило рейтинг дитячо-юнацьких спортивних шкіл України за підсумками виступів учнів цих шкіл у рейтингових міжнародних та всеукраїнських змаганнях у 2018 році. Цього разу система визначення вищеназваного рейтингу зазнала змін. Якщо у 2017 році спортивні школи України були поділені (як і області ) на три залікові групи, то зараз рейтинг визначався серед всіх спортивних шкіл України. Враховувалися результати як літніх і зимових, так і олімпійських та не олімпійських видів спорту. За цими підрахунками Комунальна установа Тернопільської обласної ради «Тернопільська обласна дитячо-юнацька спортивна школа із зимових видів спорту» (директор Приймак В.М.) посіла третє місце серед більше, ніж тисячі спортивних шкіл України.

Детальніше...

 

Тернопільська веслувальниця Тетяна Єднак стала срібною призеркою змагань «Gloria Cup» у Туреччині

Веслувальна збірна України перебуває зараз в Туреччині на тренувальному зборі. Відтак, наша команда мала можливість взяти участь у других за заліком змагань «Gloria Cup», що проводились 16 березня у турецькому Белеку під егідою Міжнародної Федерації каное. Більше того, їй вдалося завоювати командний трофей регати, - повідомляє Федерація каное України.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show