Тернопільські метальники відзначились у Києві

У Києві, в Конче-Заспі, 16 червня відбувались Всеукраїнські змагання з метань Пам’яті заслужених тренерів України Леоніда Смелаша та Анатолія Кончица. Тернополянка Вікторія Ніконенко, виступаючи на цьому турнірі серед жінок, зайняла четверте місце. Спортсменка метнула молот на 60.23 м і завдяки цьому результату виконала норматив майстра спорту України. Вікторія Ніконенко (на фото - перша зліва) є тренером-викладачем Тернопільської ОДЮСШ з літніх видів спорту, вихованкою Василя Яковіва.

Детальніше...

 

Чемпіоном області з шахів серед представників «Інваспорту» став Володимир Мельник

У Тернополі провели особистий чемпіонат області з шахів серед людей з інвалідністю. Відбувся захід 15 червня у спортивному клубі «Інваспорт», що в Центрі дозвілля ім. Довженка. Під час урочистого відкриття з вітальним словом виступив начальник Тернопільського центру «Інваспорт» заслужений працівник з фізичної культури та спорту України Олег Юзчишин.

Детальніше...

 

«Тернопільський півмарафон 2018» зібрав шанувальників бігу з усієї України

470 дорослих та 400 дітей стали учасниками масштабного спортивного заходу «Ternopil Half Marathon», який 17 червня провели у Тернополі. Старт і фініш забігів проходив на Театральному майдані. Відбувався такий захід у нашому місті уже другий рік поспіль. Шанувальники бігу – професійні спортсмени та любителі практично з усіх обласних центрів України – змагалися на кількох дистанціях. Так, 242 учасники віком від 16 років і старші бігли 21 км, 112 осіб – 10 км і сімдесят п’ятеро – 5 км. Найстаршому з бігунів було 67 років, а наймолодшій спортсменці, яка долала забіг на руках у батька, – два місяці. Були організовані змагання на короткі дистанції і для дітей. Так, малюки до 6 років разом з батьками вправлялись у бігу на 100 метрів, 7-8 річні – на 500 метрів, а 9-13 річні – на 1000 метрів.

Детальніше...

 

Володимир Ванджура: «Агітація про здоровий спосіб життя повинна бути постійною»

Проблеми рухової активності зараз постали надзвичайно гостро. Більшість дітей і дорослих надають перевагу сидінню перед телевізором, за комп’ютерами та мобільними телефонами, аніж перебуванню на свіжому повітрі і заняттям спортом. Змінити цю ситуацію може лише активна пропаганда здорового способу життя та проведення різноманітних заходів із залучення широких мас населення, - переконаний директор Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», заслужений працівник фізичної культури і спорту України Володимир Ванджура.

Детальніше...

 

Тернопільські віндсерфінгісти здобули «срібло» і дві «бронзи» на регаті у Києві

Восьмеро тернопільських віндсерфінгістів стали учасниками Всеукраїнської вітрильної регати «Київський вітрильний тиждень». Такі змагання проходили у місті Вишгород, на акваторії Київського моря. У класі «RS:X» серед дорослих спорстменів кандидат у майстри спорту, студент ТНЕУ Мар’ян Воловець став бронзовим призером змагань, поступившись супрникам з Дніпропетровська та Миколаєва.

Детальніше...

 

«Олімпійське літо» в гостях у «Лісовому дзвіночку»

Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Тернопільської обласної державної адміністрації за сприяння управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА організував проведення Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів для дітей в літній канікулярний період та заходів в оздоровчих таборах «Олімпійське літо» в позаміському дитячому оздоровчому закладі «Лісовий дзвіночок», села Скоморохи Бучацького району Тернопільської області.

Детальніше...

 

До участі шанувальників бігу запрошує «Тернопільський півмарафон 2018»

Уже вдруге у Тернополі відбудеться цікава спортивна подія – «Тернопільський півмарафон 2018». Забіг проведуть 17 червня з метою популяризації масових бігових заходів в Україні, а також пропаганди здорового способу життя, розвитку масового спорту у місті та покращання туристичного і спортивного іміджу Тернополя. Старт і фініш усіх дистанцій пройде на Театральному майдані.

Детальніше...

 

Степан Барна: Спортивна інфраструктура Тернопільщини активно оновлюється завдяки масштабним проектам і будівництву нових об’єктів

Популяризація здорового способу життя і заняття спортом відіграють значну роль для гармонійного розвитку людини та майбутнього країни, а також допомагають вирішити одну із сучасних соціальних проблем – інтернет-залежність. На цьому акцентував голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час прес-конференції з приводу розвитку спортивної інфраструктури та презентації масштабних проектів, які будуть реалізовані у поточному році в області, - інформує прес-служба ОДА.

Детальніше...

 

Відбулись Спортивні ігри Гусятинщини

Хоростківська об’єднана територіальна громада, відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської РДА, Гусятинське районне комунальне підприємство «ФСТ «Колос – спорт для всіх» організували проведення спортивних ігор Гусятинщини. З метою покращання спортивної інфраструктури на Гусятинщині кожного року сільські спортивні ігри організатори проводять в різних населених пунктах району. В цьому році право приймати змагання вибороло село Перемилів Хоростківської об’єднаної територіальної громади. Двадцять сім сіл району приїхали поборотись за нагороди ігор.

Детальніше...

 

«Олімпійське літо» завітало в оздоровчий комплекс «Лісовий» на Тернопіллі

Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Тернопільської обласної державної адміністрації за підтримки управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА організував проведення Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів для дітей в літній канікулярний період та заходів в оздоровчих таборах «Олімпійське літо». Так, 11 червня одне із таких дійств відбулось в оздоровчому комплексі «Лісовий» Тернопільського обласного закритого акціонерного товариства по туризму та екскурсіях «Тернопільтурист», що розміщений у селі Скоморохи Бучацького району.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show