З яким багажем і з якими проблемами підходить до старту передсезоння український біатлон, - Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак

Початок весни - традиційний час підбиття підсумків у біатлоні. Зазвичай, щодо української національної біатлонної збірної, то це відбувалося в рамках тренерської ради. Цьогоріч карантин вніс свої правки у проведення таких заходів, відтак, як повідомив в інтерв’ю президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак, на сьогодні, як такого підбиття підсумків ще не було. Планується 6 травня провести відеоконференцію з тренерами, де і будуть обговорені і підсумки сезону, і найближчі плани на майбутнє.

Детальніше...

 

До освітнього проекту НОК України долучились іноземні спортсмени та тренери

Національний олімпійський комітет України продовжує активно розвивати власні освітні проєкти та програми онлайн. Черговим кроком стало проведення вебінару на тему «Права спортсменів, про які вони не знають», лектором якого виступив спортивний юрист Євген Пронін, - інформує прес-служба НОК. Онлайн-зустріч з провідними спортсменами та тренерами пройшла за участю президента НОК України, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки в рамках інформаційно-освітнього проєкту НОК «Sportcamp&more», ініційованого Комісією «Антураж атлета» та Комісією атлетів НОК, зокрема, медалістками Олімпійських ігор Оленою Говоровою та Наталією Добринською.

Детальніше...

 

У Козівській ДЮСШ завершено ремонт

Реконструйована Козівська дитячо-юнацької спортивна школа готова приймати школярів та дорослих любителів спорту. Тепер тут можна проводити міжрегіональні змагання, навчально-тренувальні збори та організовувати табори в період канікул. Завершення робіт на даному об’єкті 28 квітня оглянув голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш під час робочої поїздки в Козівський район, - повідомляє прес-служба ОДА.

Детальніше...

 

Спортивні та громадські заходи будуть проводитися при людях не раніше осені 2021 року: прогнози фахівців

У Всесвітній організації охорони здоров'я (ВООЗ) скептично ставляться до проведення чемпіонату Європи та Олімпіади влітку 2021, заявляючи, що пандемія не припиниться до того часу. Радник ВООЗ Езекіль Емануель заявив, що масові заходи навряд чи будуть дозволені раніше осені 2021 року. Про це пише Marca, - цитує «Znaj.ua».

Детальніше...

 

Тернопільський біатлоніст Дмитро Підручний: «Сезон не був провальним, хоч і не назвеш супер вдалим»

Цьогорічний біатлонний сезон завершився, тому саме зараз час, аби оглянутись назад, підбити підсумки зробленого, зробити висновки і окреслити цілі та плани на майбутнє. Саме про це, докладно аналізуючи свої виступи, написав відомий тернопільський біатлоніст, чемпіон світу Дмитро Підручний у своєму блозі «Реальний біатлон» на сайті Tribuna.com.

Детальніше...

 

Заняття у спортивних школах та секціях області відкладено до 11 травня

Про продовження призупинення навчально-тренувального процесу у спортивних школах усіх типів та форм власності з 24.04 до 11.05.2020 року йдеться у Наказі управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА № 291 від 22.04.2020. Відтак, наразі, згідно цього документу, основним завданням фахівців є розробити заходи та план дій для відновлення навчально-тренувального процесу після нормалізації епідемічної ситуації, підтримувати функціонування спортивних та інших споруд, а найголовніше – забезпечити виконання профілактичних заходів щодо попередження масового розповсюдження вірусу серед учнів, тренерсько-викладацького складу, працівників ДЮСШ та підпорядкованих установ.

Детальніше...

 

Карантин в Україні триватиме

Загальнонаціональний карантин продовжено до 11 травня 2020 року – відповідне рішення Уряд ухвалив 22 квітня 2020 року. «Передбачається продовження терміну дії карантину до 11 травня 2020 року. Разом з цим пропонується дозволити перевезення в міському транспорті осіб, які виявили бажання бути донорами крові, а також залучати до роботи окремих категорій працівників без проходження обов’язкового профілактичного огляду, термін якого припав на період карантину», - зазначив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Детальніше...

 

ВООЗ рекомендує УЄФА скасувати міжнародні турніри до кінця 2021 року - ЗМІ

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) рекомендувала УЄФА скасувати всі міжнародні турніри до кінця 2021 року через пандемію коронавірусу, повідомляє бразильське видання Veja. Дана рекомендація була озвучена під час відеоконференції, - пише «ZN.UA». ВООЗ представила ці рекомендації після консультацій з епідеміологами, які впевнені, що в наступному році може початися нова хвиля пандемії коронавірусу.

Детальніше...

 

Роз’яснення щодо порядку тренувань спортсменів штатних збірних команд України в умовах карантину

15 квітня Кабінетом Міністрів України внесено зміни до пункту 2 постанови від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», - інформує Міністерство молоді та спорту України. Згідно з постановою №284, спортсменам штатних команд національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю дозволено проведення індивідуальних тренувальних занять (біг, ходьба, їзда на велосипеді та інвалідному візку).

Детальніше...

 

Визначені нові дати проведення XI Всесвітніх ігор у Бірмінгемі

ХІ Всесвітні ігри в Бірмінгемі (США) відбудуться з 7 до 17 липня 2022 року. Зміни відбулися через рішення Міжнародного олімпійського комітету перенести Олімпійські ігри у Токіо на липень 2021 року. В зв’язку з цим були внесені корективи в дати проведення Всесвітніх ігор у Бірмінгемі (ХІ Всесвітні ігри планувалися на період з 15 до 25 липня наступного року), - інформує Міністерство Молоді та спорту України.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show