Діти у Циганах на Борщівщині демонстрували, які вони радісні, здорові, спритні, дужі та бадьорі

Під назвою «Будьмо радісні й здорові, спритні, дужі та бадьорі» відбулось фізкультурно-оздоровче заняття в селі Цигани Борщівської територіальної громади. Учасниками спортивного свята стали вихованці хореографічного гуртка «Діти України» та усі бажаючі. Пройшов захід в рамках соціального проєкту «Активні парки - локації здорової України». Провела заняття керівник гуртка Ганна Мулик.

Детальніше...

 

У Борщові займались «Приборкувачі футбольного м’яча»

Гра з друзями у футбол більш ефективно тренує і зміцнює м’язи, ніж звичайний біг. Такі висновки зробила група вчених із Данії. Керівник досліджень лікар Пітер Крустрап із університету міста Копенгагена пояснив, що під час гри в футбол мають місце так звані сплески активності. В ці моменти гравці максимально задіюють свої фізичні можливості. Вчені також помітили, що після тренування футболісти відчували меншу втому, порівняно з бігунами. Таким чином, на думку авторів дослідження, любителі футболу отримують більший заряд бадьорості завдяки тому, що гра в компанії друзів – захоплююче заняття, яке дарує багато позитивних емоцій.

Детальніше...

 

У Скалаті діти у проєкті «Активні парки - локації здорової України» мали можливість більше дізнатися про алтимат фризбі

Алтимат фризбі - найпопулярніша гра з літаючим диском. Це командний безконтактний вид спорту, у який грають на траві, піску та в залі. Алтимат виник на основі американського футболу у США у 1967 році. Ціль атакуючої команди – пасами провести диск до енд-зони суперника, де його мусить зловити один з гравців команди. Бігти з диском заборонено (зловив – зупинився). Ціль команди в обороні - збити або перехопити диск, щоб самій розпочати атаку.

Детальніше...

 

Тернопільські веслувальники привезли із «Добротвірської регати» десять медалей

У селищі Добротвір Львівської області відбулись змагання з веслування на байдарках і каное «Добротвірська регата-2022». В умовах війни це наразі були єдині масштабні змагання в Україні серед юнаків та дівчат, які зібрали понад 240 учасників з 24 команд. Окрім традиційних для цієї регати команд із західної України, в Добротвір цьогоріч прибули веслувальники з Дніпропетровської, Миколаївської, Полтавської, Київської, Чернігівської, Житомирської, Вінницької областей та міста Києва.

Детальніше...

 

Спорт як засіб від депресії та тривоги

Спорт – прекрасний засіб для людей, які страждають від нападів депресії і тривоги. Фахівці стверджують, - у тих, хто займається фізкультурою, рідше спостерігаються симптоми стурбованості та депресії, в них також менший рівень стресу та дратівливості. Вправи починають діяти, як антидепресанти, на нейромедіаторні системи в мозку і цим допомагають особам, які страждають від нападів депресії, відновити позитивне ставлення до життя.

Детальніше...

 

Тренування з веслування відбулось в рамках соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України» Бережанах

Займатись веслуванням  - це круто. Цю думку підтверджували учасники соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України» у місті Бережани, Бережанської територіальної громади. Саме там в рамках проєкту відбулось відкрите тренування з веслування на байдарках. Чудовий сонячний день, річка Золота Липа, практично повна відсутність вітру, а значить гладка вода, човни та весла.

Детальніше...

 

В рамках соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України» у Коцюбинцях проходили волейбольні баталії

Знову соціальний проєкт «Активні парки – локації здорової України» завітав до села Коцюбинці Васильковецької територіальної громади. В рамках проєкту на спортивному майданчику проведено захід, повністю присвячений волейболу. Це було своєрідне відкрите тренування, до якого долучились і молодші, і старші учасники.

Детальніше...

 

У проєкті «Активні парки - локації здорової України» були задіяні школярі із Ковалівки

У Ковалівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Монастириської міської ради побував проєкт «Активні парки - локації здорової України». Провела захід координатор Марія Герега. Учасники мали можливість позмагатися, пограти різноманітні спортивні ігри. А ще проявити свою швидкість, винахідливість, уміння виступати у команді у цікавих та веселих естафетах.

Детальніше...

 

Тернополянин Володимир Войтович здобув золоту нагороду на ІХ Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби серед юніорів пам’яті Євгена Ворка у Тернополі

Впродовж минулих вихідних у Тернополі тривав ІХ Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед юніорів 2002-2004 років народження. Змагання, що відбувались у фізкультурно-оздоровчому комплексі КЗ Тернопільської міської ради «КДЮСШ з ігрових видів спорту», були приурочені пам’яті президента федерації греко-римської боротьби Тернопільської області Євгена Ворка. Учасниками поєдинків стали близько ста борців зі всієї України.

Детальніше...

 

У проєкті «Активні парки - локації здорової України» в Бережанах грали у футбол

Що таке футбол і як у нього грати, як правильно робити розминку і забивати голи. Все це на практиці вдалося перевірити учасникам заходу з футболу в рамках соціального проєкту «Активні парки локації здорової України» у Бережанах. Таке розширене тренування-гру провела на місцевому стадіоні координатор проєкту Марта Сеньків-Ковбасюк.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show