Завершився Чемпіонат міста Тернополя зі спортивної аеробіки (фото)

19 березня у палаці культури «Березіль» проходив Чемпіонат міста Тернополя зі спортивної аеробіки. Його учасниками стали представники 16-ти загальноосвітніх шкіл міста, Тернопільського Національного педагогічного університету імені В. Гнатюка та три команди Тернопільського Національного економічного університету.

Це свято краси та грації організували головне управління освіти і науки облдержадміністрації, обласне відділення з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України, управління з питань сім’ї, молодіжної політики і спорту міської ради, Тернопільська обласна федерація спортивної аеробіки та фітнесу.

У залі зібралось чимало вболівальників, які прийшли підтримати улюблені команди та отримати задоволення від яскравого дійства, під час якого конкурсанти дарували усім присутнім видовищні виступи та хороший настрій.

Команди-учасники мірялися силами та вміннями у таких видах програми: аеро-степ, аеро-денс та фанк-аеробіка. Переможців визначали за результатами балів у цих видах.

Отже, у першості серед вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації результати у видах програми були такі:

Аеро-степ:

1. ТНЕУ-1 (24,45 балів)

2. ТНПУ (21,1 балів)

3. ТНЕУ-2 (18,56 балів)

Аеро-денс:

1. ТНЕУ-1 (17,35 балів)

2. ТНПУ (17,18 балів)

3. ТНЕУ-2 (16,93 балів)

Фанк-аеробіка:

1. ТНЕУ-1 (26,45 балів)

2. ТНЕУ-2 (26,05 балів)

3. ТНЕУ-3 (16,93 балів)

Таким чином, перше місце у загальнокомандному заліку серед ВНЗ здобула команда ТНЕУ-1, ще раз підтвердивши свій титул чемпіонів. Із другим результатом завершила змагання команда ТНЕУ-2, а третє місце посіла команда ТНПУ.

Визначили чемпіонів і серед команд загальноосвітніх шкіл. Найсильнішою на цих змаганнях стала команда ЗОШ № 23, яка набрала 18,44 бала. Трохи поступились і зайняли друге місце учасниці із ЗОШ № 24, набравши 17,33 бала. Із результатом 16,57 бала третє місце отримала команда ТСШ №3.

Окрім школярів та студентів, на змаганнях мали змогу показати свої вміння і зовсім юні учасниці. Змагаючись у категорії фітнес, перше місце здобула команда «Баті» з міста Бережани, друге – команда «Фітнес-Хаус-1», третє – «Фітнес-Хаус-2».

А завершились змагання урочистою царемонією нагородження переможців та призерів. Переможці у видах програми були нагороджені кубками, команди-призери – медалями та грамотами. Відзначили і тренерів: за підготовку команди-переможця ЗОШ № 23 була нагороджена Галина Федорків, за підготовку команди ТНЕУ-1 – Алла Клименко.

Також організатори змагань зробили оголошення: 28 березня в актовому залі ТНЕУ вперше відбудеться Кубок зі спортивної аеробіки імені Наталії Вежнавець. Запрошуються всі бажаючі – глядачі та команди. Початок змагань – о 14.00.

 

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show