Кубок Теребовлянщини з техніки пішохідного туризму здобула команда «Легіон» з Тернополя (фото)

Відбулись п’яті відкриті змагання зі спортивного туризму (вид – пішохідний туризм) за Кубок Теребовлянського району. Цьогоріч вони були присвячені 105-річчю з Дня народження Головного Провідника ОУН Степана Бандери (1909-1959).

Як повідомив керівник гуртків-методист Теребовлянського центру туризму Андрій Капуста, змагання проводились з метою популяризації та розвитку туризму як виду спорту, формування у молоді практичних умінь і навичок із спортивного туризму, організації змістовного дозвілля, виявлення найсильніших команд, апробації нових методик та прийомів організації й проведення змагань зі спортивного туризму у закритих приміщеннях.

Боротьба за Кубок на короткій командній дистанції «смуги перешкод» ІІ класу складності розгорнулась у закритому приміщенні спортивного залу Микулинецької ЗОШ І-ІІІ ст., що саме по собі для техніки пішохідного туризму є ще досить незвичним.

- Такий досвід відкритих змагань у приміщенні в Тернопільській області започатковано вперше Теребовлянським центром туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді ще в 2010 році, – каже Андрій Капуста. – Змагання у приміщенні в час міжсезоння, коли погодні умови не дозволяють тренуватися надворі, дозволяють не переривати тренувальний і змагальницький процес, підвищувати кваліфікацію та досвід юних спортсменів. З цією метою і проведено змагання в Микулинцях, у невеликому за розмірами спортивному залі звичайної школи.

Учасниками Кубкової першості стали 12 найсильніших команд юних спортсменів Тернопілля – з Тернополя, Теребовлянського, Кременецького та Зборівського районів, котрі останні роки посідають провідну п’ятірку місць на Спортивних іграх учнівської молоді Тернопільщини зі спортивного туризму з виду – пішохідний туризм.

- Про високий представницький рівень свідчить той факт, що з 48-ми учасників двоє були кандидатами в майстри спорту, десятеро – з І дорослим розрядом зі спортивного туризму, 23 чоловіки – з ІІ дорослим розрядом та 10 спортсменів – із ІІІ розрядом, – наголосив Андрій Капуста.

Боротьба технік і тактик виявила найсильніших. Найвправнішими стали юні спортсмени – команда «Легіон» Тернопільського центру творчості дітей та юнацтва, котра виборола Кубок змагань (тренер – Мороз Роман). Команда «Eclipse» Почаївського будинку дитячої творчості з невеликим відставанням посіла друге місце (тренер – Бельков Юрій). А третє місце дісталось команді спортсменів «Крок» з Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (тренер – Борщ Сергій). Усі команди-призери та учасники нагороджені медалями та грамотами, команда-переможець – кубком.

- Незважаючи на те, що господарі змагань не посіли призових місць, для наших спортсменів це є хороший досвід, бо як відомо, програти чемпіонам обласних змагань почесно, – каже Андрій Капуста. – Попереду ХVІІІ Спортивні ігри Тернопільщини, на яких вихованці Теребовлянського центру туризму представлятимуть свій район. Тож бажаємо їм наснаги до перемоги, спортивного азарту та туристського завзяття.

- Особлива подяка за матеріальну підтримку в організації та проведенні змагань: Мудрику Ігорю Миколайовичу – завідувачу сектором з питань фізкультури і спорту Теребовлянської РДА, Сербі Тарасу Богдановичу – методисту Великобірківського Будинку Творчості Школяра з Тернопільського району за фахову роботу на посаді судді-інспектора змагань та Чевжику Анатолію Яковичу – директору Микулинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, за можливість проведення змагань в спортивному залі школи. Окрема подяка усій суддівській бригаді, котра кваліфіковано оцінювала виступи команд, – підсумував Андрій Капуста.

На фото: Команда «Легіон» Тернопільського центру творчості дітей та юнацтва (І місце)

На фото: Команда «Eclipse» Почаївського будинку дитячої творчості (ІІ місце)

На фото: Команда «Крок» з Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (ІІІ місце)

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show