Визначились переможці зональних змагань з волейболу серед жіночих команд за програмою ХХІІІ Сільських спортивних ігор Тернопільщини

6-7 квітня у Скалаті (Підволочиський р-н) та Чорткові відбулись зональні змагання з волейболу серед жіночих команд за програмою ХХІІІ сільських спортивних ігор Тернопільщини. У змаганнях взяло участь 8 команд. В результаті у Скалаті путівку до фіналу завоювали минулорічні переможці Сільських спортивних ігор Тернопільщини - команда Шумського району та колишні срібні призерки цих змагань – представниці Підволочиського району. Третє місце у спортсменок із Бучача, а козівчанки були четвертими.

У Чорткові перше місце посіли волейболістки з Гусятинського району. Під керівництвом граючого тренера Алли Здоровцової спортсменки обіграли команду з Борщівського району (2-1), та з рахунком 2-0 – виграли у суперниць із Чоркова та Заліщиків. Команда-переможниця виступала в такому складі: Кицинька Надя, Вдовинюк Христина, Зозуляк Ірина, Ворончак Світлана, Скиба Галина, Свергун Оля, Смаль Юля, Яковенко Тетяна.

Таким чином, представниці Чортківського району посіли другу сходинку п’єдесталу пошани, перемігши команди Заліщицького та Борщівського районів, відповідно, з рахунком 2-1 та 2-0. В результаті Заліщицький район здобув третє місце, а минулорічні бронзові призерки Ігор із Борщівського району опинились на четвертому місці турнірної таблиці.

Фінальні змагання відбудуться  з волейболу серед жіночих команд за програмою ХХІІІ сільських спортивних ігор Тернопільщини 29-30 червня на спортивних майданчиках Скалатської ДЮСШ «Колос» Підволочиського району.

На фото: команда волейболісток з Гусятина

У загальнокомандному заліку ХХІІІ Сільських спортивних ігор Тернопільщини лідерство захопив Заліщицький район – 152 оч., на другому та третьому місцях відповідно Кременецький (143 оч.) та Тернопільський (135 оч.) райони. Проходять змагання під егідою обласного фізкультурно-спортивного товариства «Колос».