Юні тернополяни малюнками на асфальті доводили, що спорт – це модно

«Життя – це спорт», «Рух – це здоров’я», «Спорт – це важливо», «Я обираю спорт», «Я люблю фігурне катання», «Я люблю віндсерфінг», «Спорт для всіх», «У футбол грає вся планета», «Ми любимо спорт». Саме такі підписи під дитячими малюнками на асфальті могли побачити тернополяни, які в неділю, 21 квітня, прийшли на Театральний майдан.

Впродовж дня там тривали спортивно-масові заходи, організовані Тернопільським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та управлінням з питань фізичної культури і спорту ОДА в рамках відзначення Всесвітнього Дня здоров’я. А конкурс малюнку вже став традиційною їхньою складовою.

Звичайно, хтось може сказати, що діти виконували свої роботи на поставлену тему, тому не варто дивуватися із позитивних, популяризуючих спорт ідей, які вони тут висловили. Однак безсумнівно, що підписи до своїх робіт вони придумували самі, як і сюжети, що хотіли відобразити. Тому зловити їх у нещирості щодо ставлення до спорту і розуміння його значення у житті людей важко. «Спорт – це модно» було написано під однією роботою, і з цим важко не погодитися.

14-річна Віта вирішила брати участь у конкурсі малюнку на асфальті через те, що їх просто захотілося спробувати свої сили і проявити себе.

- Я намалювала ескіз свого малюнку в блокноті і під час конкурсу вже втілювала задумане. Це зображений герой із мультика, який тримає у руках футбольний м’яч. Ідею таку придумати мені було легко, та й малювати також, – розповіла Віта.

11-річна Ілона малювати любить із самого дитинства, займається у художній школі і все творче для неї є дуже цікавим.

- До конкурсу я готувалася, – ділиться секретами Ілона, – і на малюнку відобразила спортивні знаряддя, тобто те, з допомогою чого займаються спортом. Адже спорт – це життя, і якби ми не рухалися, нічого не робили, то би й не жили. І ми навіть такими малюнками повинні допомогти людям зрозуміти, що спорт – це важливо.

На картинах, експозиція яких розгорнулася на вулиці Грушевського, відразу за Театральним Майданом, де закінчується плитка і розпочинається те саме полотно, необхідне для художників, що малюють на асфальті, було зображено багато цікавого: і спортсмени, що вправляються у різних видах спорту, і герої з мультфільмів, і навіть справжні плакати на тему популяризації спорту.

Загалом, на участь у конкурсі записалося 37 учасників, хоча й потім, коли юні художники вже приступили до втілення своїх творчих задумів, до організаторів постійно підходили мами з дітьми і просили дозволу долучитися, відразу наголошуючи, що не претендують ні на призи, ні на якусь конкурсну боротьбу. «Просто дайте нам малювати з усіма», – просили вони, і малюкам, звичайно, не відмовляли. Тому в результаті дитячих шедеврів на асфальті виявилося набагато більше, ніж було зареєстровано учасників, але в цьому випадку й справді головним стала участь, а не перемога.

Хоча переможці таки були визначені. За четверте місце було нагороджено Романа Супрунюка. Третє місце отримала робота Романа Галайчука. За друге місце нагороджено Анжелу Швачку, а перемога дісталася Мар’яні Дручок. Всі переможці гордо стояли на п’єдесталі пошани з грамотами та подарунками, але найголовніше, що невеликі символічні призи отримали всі діти-учасники – юні художники на асфальті, які також чемно вишикувалися на сходах театру, щоби усі присутні змогли їх побачити і потішитися за їхню активність, творчу сміливість, фантазію та креативність.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show
https://medicinafetalbarcelona.org/slot-gacor/ https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://www.dilia.eu/slot-deposit-pulsa-tanpa-potongan/