Футбольний турнір пам’яті Віталія Полянського виграли тернополяни (фото)

24-26 квітня в Тернополі проходив 16-тий турнір з футболу серед дитячих команд, присвячений пам’яті тренера Віталія Полянського. Участь у цих змаганнях, які проводилися вже 16-тий рік поспіль, взяли 6 команд юних футболістів 2000-2001 років народження з Вінниці, Львова, Луцька та Тернополя.

Відбувалися ігри за коловою системою на футбольному полі комунального закладу Тернопільської міської ради дитячо-юнацької спортивної школи з футболу та інших ігрових видів спорту.

 

Перемогу здобула команда Тернопільської ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту, а її капітан Віталій Шеремета відзначений, як кращий гравець турніру, та, відповідно, - кращий у команді. Друге місце посіли представники львівського футбольного клубу «Карпати», і кращим гравцем серед них визнано Романа Сидорківа. Третє місце здобув ФК «Волинь» (м. Луцьк), а кращим гравцем став Максим Сабатюк.

На фото: кращий гравець турніру Віталій Шеремета

На четвертому місці – команда Вінницької ДЮСШ «Блохіна та Біланова» (кращий – Юрій Левицький). П’ятими у турнірній таблиці теж стали вінничани, але команда гравців 2001 року народження. Кращий у ній – Максим Коваль. Шоста позиція у турнірній таблиці дісталася 12-річним футболістам із Тернопільської ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту. Кращий у команді та наймолодший у турнірі –  Віталій Кузьмак.

На фото: наймолодшого гравця турніру нагороджує Тетяна Полянська.

Переможці та призери турніру нагороджені кубками, грамотами та медалями організаторів турніру. А вручали нагороди дружина Віталія Павловича Полянського Тетяна Іванівна, начальник управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації Ігор Підгайний та начальник відділу управління у справах молоді та спорту Тернопільської міської ради Андрій Рибак.

Виступаючи перед юними футболістами, Ігор Підгайний побажав їм підвищувати свій рівень майстерності гри, одержувати задоволення від занять спортом і запросив до участі у цьому турнірі наступного року.

На фото: начальник управління Ігор Підгайний нагороджує  "бронзових" призерів змагань.

Підбиваючи підсумки турніру, головний суддя змагань, методист ДЮСШ з футболу Віктор Вересюк зазначив, що наші команди до турніру готували тренери Андрій Яблонський та Богдан Бучинський. Команда юнаків 2000 року народження, яка виграла турнір, у подальшому буде представляти футбольну школу на першості України серед дитячо-юнацьких закладів Вищої ліги, яка стартуватиме у вересні. Віктор Ярославович залишився задоволеним рівнем підготовки тернополян. А також висловив думку учасників турніру про хороший організаційний рівень змагань та фізичної і технічної підготовки гравців команд.

На фото: іде матч за перше місце між командами Тернополя та Вінниці.

Нагадаємо, що Віталій Павлович Полянський був одним із провідних тренерів Тернопільської області з футболу, який чудово зарекомендував себе ще в 1970-80-х роках минулого сторіччя. Футбольні команди під його керівництвом  вдало виступали на Спартакіаді народів СРСР. Також тренував Тернопільську «Ниву»  та був знаним фахівцем, вихованці якого сьогодні працюють у спортивних школах області.

На фото: команда Тернопільської ДЮСШ з футболу - переможець змагань

На фото: "золоті" та "срібні" призери.

На фото: Команда ФК «Волинь» - на третій сходинці п'єдесталу.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show