Четверо юних тернопільських віндсерфінгістів здобули чотири медалі на Кубку України (фото)

З 1 до 7 травня в місті Світловодську Кіровоградської області проходив перший етап Кубка України з вітрильного спорту серед юнаків. В змаганнях брало участь більше двохсот спортсменів віком до 17 років із десяти областей України, які виступали у 4 класах яхт. Тернопіль на регаті представляли вихованці секції віндсерфінгу обласного відділення з фізвиховання та спорту Міністерства освіти: Юрій Будай (ЗОШ №18), Арсен Гринчак (ЗОШ №9), В’ячеслав Ровецький (ЗОШ №5) та Назарій Дзюрбан (ЗОШ №18).

Як розповів тренер віндсерфінгістів Олексій Нижегородов, Кременчузьке водосховище, де відбувалися змагання, - абсолютно нова акваторія для тернополян, оскільки таку регату в Світловодську проводили вперше. Тому були складності з течією, поривами вітру. Однак це не завадило нашим спортсменам перемогти.

Так, з перших перегонів Арсен Гринчак та В’ячеслав Ровецький, які виступали у молодшій групі вітрильного класу Bic Tekhno 293, впевнено відірвались від своїх суперників, і до останнього дня боролися лише між собою за 1-2 місце. Арсен до фінішу першим приходив частіше, чим і завоював перемогу. А В’ячеслав, відповідно, став «срібним» призером регати.

В старшій віковій групі у класі Bic Tekhno 293 Юрій Будай до останнього дня стабільно був другим, однак поломка не дозволила йому втриматися на цій позиції. В результаті спортсмен посів третє місце.

Ще один тернополянин Назарій Дзюрбан, який виступав у старшій віковій групі у дошках типу «Вільний клас», усі 12 перегонів приходив до фінішу першим.

- Вже перед останнім днем перегонів Назар знав, що заздалегідь завоював перемогу, - каже тренер, - але все таки пішов на дистанцію і вкотре довів, що він найсильніший у цій групі.

Отже, завдяки Назарію Дзюрбану на рахунку тернопільських вітрильників було ще одне «золото». Таким чином загальний результат наших віндсерфінгістів на Кубку України з вітрильного спорту серед юнаків: дві золотих, одна срібна і одна бронзова медалі.

До речі, ці змагання були першим відбірковим етапом на участь у Чемпіонаті світу з віндсерфінгу, який проходитиме у польському місті Сопоті у липні цього року.

На фото: Арсен Гринчак, Юрій Будай, Назарій Дзюрбан та В’ячеслав Ровецький.

На фото:  на дистанції Арсен Гринчак.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show