Найкращими юними рятувальниками виявилися школярі з Почаєва (фото)

Понад 160 школярів з 18-ти команд-переможниць районних та міського зборів-змагань з різних куточків нашої області взяли участь традиційному VІІ обласному зборі-змаганнях юних рятувальників «Школа безпеки», приурочених пам'яті учасника ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС полковника внутрішньої служби Леоніда Кудринського. Відбувся захід на навчально-тренувальній базі Управління ДСНС України у Тернопільській області.

Відкрив змагання перший заступник голови обласної державної адміністрації Микола Головач. Він побажав юним спортсменам наснаги та перемог, висловивши впевненість, що знання та навики, які вони отримують у змаганнях «Школа безпеки», сприяють популяризації здорового і активного способу життя.

 

Як повідомила методист навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тернопільської області Ольга Бабій, організатори на всіх етапах створили умови, наближені до реальних, що допомогло дітям по-справжньому показати свої вміння та навички.

На учасників змагань очікувала насичена програма. Вони долали зону техногенної аварії та пожежно-рятувальну смугу перешкод, рятували з висотної будівлі умовно-постраждалого, змагались у конкурсі представлення команд та агітаційно-презентаційному конкурсі з питань безпеки життєдіяльності й цивільного захисту, надавали першу медичну допомогу та проходили тестування з цього предмету. Учасники проявили справжні бійцівські якості – волю до перемоги, фізичну витривалість та високий рівень знань основ безпечної життєдіяльності.

Третє місце посіла команда з Тернопільського району, друге місце вибороли учасники зі Зборова. А перемогу на обласному етапі збору-змагання «Школа безпеки» здобули вихованці гуртка юних рятувальників Будинку дитячої творчості міста Почаїв Кременецького району. До слова, будучи переможницею минулорічних обласних змагань, ця команда в серпні 2012 року з честю виступила на ХІІ Всеукраїнських змаганнях юних рятувальників «Школа безпеки», де теж стала лідером, виборовши в нелегкій боротьбі, з-поміж 25 команд-учасниць, перше загальнокомандне місце. А згодом, у вересні, команда з Тернопільщини гідно представила Україну в Республіці Білорусь, ставши призерами Х Міжнародного зльоту юних пожежних-рятувальників, у якому брали участь команди з 13 країн світу.

За підсумками збору-змагання переможців нагороджено перехідним Кубком пам'яті учасника ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС полковника внутрішньої служби Леоніда Кудринського, грамотами Управління ДСНС України у Тернопільській області, обласного відділення ВГДР «Школа безпеки» та обласної організації «Союз Чорнобиль України», міського Товариства Червоного Хреста, кубками, медалями та цінними подарунками від організаторів та спонсорів, а від сім'ї Кудринських переможці на етапі подолання пожежно-рятувальної смуги перешкод одержали солодкий приз - торт.

Закриваючи захід, начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області генерал-майор служби цивільного захисту Євген Лукавий, побажав юним рятувальникам і надалі вдосконалювати свою майстерність в рятувальній справі заради збереження найдорожчого – людського життя.

Загалом, збір проходив під егідою Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Тернопільській області та за сприяння управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Тернопільської облдержадміністрації; управління освіти та науки Тернопільської облдержадміністрації; управління у справах сім’ї та молоді Тернопільської облдержадміністрації; навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тернопільської області; Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Тернопільської облдержадміністрації; Тернопільського обласного відділення з фізичного виховання та спорту МОН України; Тернопільської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України; Координаційної ради Тернопільського обласного відділення Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки»; Тернопільської міської організації «Інваліди Чорнобиля»; Тернопільської обласної та міської організацій Української спілки ветеранів Афганістану; Тернопільської обласної організації Товариства Червоного Хреста України. Меценатами виступили ПП «АНТ» (керівник - Михайло Ратушняк), та інші небайдужі організації, приватні підприємці нашої області.

Головною метою збору-змагання юних рятувальників «Школа безпеки» є популяризація серед дітей та молоді здорового і активного способу життя, підвищення рівня їх практичної підготовки до дій в екстремальних ситуаціях, оволодіння навиками само- та взаємодопомоги, психологічної підготовки з питань реагування на надзвичайні ситуації, професійна орієнтація й популяризація професії рятувальника, а також розвиток дитячого руху «Школа безпеки» в області.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show