Завершився відкритий чемпіонат Тернопільської області зі спортивної гімнастики на Кубок Майстра спорту України міжнародного класу Інги Шкарупи (фото)

Юні спортсменки 2000-2006 року народження з Тернополя, Новгород-Сіверського, Львова, Хмельницького, Івано-Франківська, Червонограда та Одеси стали учасницями відкритий чемпіонат Тернопільської області зі спортивної гімнастики на Кубок Майстра спорту України міжнародного класу Інги Шкарупи. Такий турнір 16-18 травня пройшов у спеціалізованому гімнастичному залі Тернопільської КДЮСШ-2.

Метою проведення цих змагань є популяризація гімнастики у місті та області, виявлення перспективних спортсменок та підвищення рівня їх підготовки.

Учасниці змагалися у вправах на брусах та на колоді, опорному стрибку та виконували вільні вправи. Після другого дня змагань у всіх вікових групах визначили золотого, срібного та бронзового призера.

 

Так, наймолодші гімнастки 2006 року народження змагались за програмою І юнацького розряду. Серед них золото здобула Марія Степусь, м. Хмельницький; срібло – Руслана Безтільна, м. Івано-Франківськ; бронзу – Малена Виросткова, м. Івано-Франківськ.

Спортсменки 2005 року народження також змагалися за програмою І юнацького розряду. Перше місце виборола Валентина Гладь, друге – Зоряна Курило, обидві із Тернополя, а третє місце розділили між собою одеситка Дарья Вейса та тернополянка Тамара Валіон.

Серед учасниць 2005 року народження і молодших, які змагалися за програмою ІІІ розряду, призові місця здобули представниці Тернополя. Так, Олена Грохольська здобула золото, Юлія Габуда – срібло, а Діана Перчик – бронзу.

У віковій групі 2004 року народження і молодші, які також змагалися за програмою ІІІ розряду, першу сходинку п’єдесталу пошани зайняла Іуліанія Пчелінська з міста Одеса, другу і третю – тернополянки Аліна Пицишин та Катя Ільницька, відповідно.

Гімнастки 2003 року народження і молодші змагалися за програмою ІІ розряду. Золоту нагороду здобула Анастасія Бачинська (Тернопіль), срібну – Валентина Табачин (Івано-Франківськ), бронзову – Марія Шевченко (Тернопіль).

За програмою І розряду змагались учасниці 2001 року народження і молодші. Перше місце посіла Юлія Гладь (Тернопіль), друге – Анна Буркова (Хмельницький), третє – Юлія Захарків (Тернопіль).

За програмою кандидатів у майстри спорту змагались спортсменки 2000 р.н. і молодші. Золоту нагороду виборола тернополянка Антоніна Метельська, вона ж стала переможницею в абсолютній першості чемпіонату. Срібну нагороду отримала одеситка Катерина Новопавловська, бронзову – тернополянка Богдана Допта.

Переможці та призери були раді отримати кубки, грамоти, медалі, а також солодкі призи із рук прославленої спортсменки Інги Шкарупи.

В ексклюзивному інтерв’ю для нашого сайту Інга Шкарупа висловила вдячність колективу спортивної школи за хороший рівень організації змагань на її Кубок. Щодо оцінки розвитку спортивної гімнастики Інга зазначила, що сьогодні в світі більш стрімко розвивається чоловіча гімнастика, і найінтенсивніше темпи цього процесу спостерігаються у Сполучених Штатах Америки. Про плани на майбутнє Інга повідомила, що сьогодні вона працює у колективі, який створює циркове шоу в місті Орландо.

Останнє оновлення (Понеділок, 20 травня 2013, 07:38)

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show