Учасницями Чемпіонату області зі спортивної аеробіки стало 22 команди (фото)

В актовому залі ТНЕУ відбувся Чемпіонат області зі спортивної аеробіки. Такий захід проводився у Тернополі другий рік поспіль, і переможці представлятимуть область на змаганнях за Кубок України, що запланований на грудень цього року. Участь у чемпіонаті взяли команди-фіналісти чемпіонатів серед вищих навчальних закладів (ТНЕУ, ТНПУ ім. В.Гнатюка), загальноосвітніх шкіл м.Тернополя (ЗОШ №7, №14, №16, №23 та ТСШ№3), а також команда-гість із м.Бережани (Бережанський агротехнічний інститут). Змагання розпочалися із урочистого відкриття та представлення команд, адже цього року їх було двадцять дві. Команди боролися за першість у таких видах програми: степ-аеробіка (8 команд), фанк-аеробіка (5 команд), аероденс (6 команд дорослих та 5 команд школярів) та змагання у парах.

Уже перші виступи учасників створили у глядачів запальний та піднесений настрій. Номери виконувались під ритмічну та енергійну музику, команди порадували око яскравими та оригінальними костюмами, здивували майстерними трюками та складними технічними елементами.

Виступ кожної команди супроводжувався щирою підтримкою вболівальників. Майстерність команд-учасниць оцінювали за кількома критеріями: артистичність, техніка виконання та складність. Судді визначили переможців у кожному із видів програми.

У виді програми степ-аеробіка перше місце зайняла збірна команда ТНЕУ-1, друге виборола збірна команда ТНПУ ім. В. Гнатюка, третє – збірна команда ТНЕУ-2.

На фото: команда ТНЕУ-1.

На фото: збірна команда ТНПУ-1

На фото: команда факультету фінансів ТНЕУ

У виді фанк-аеробіка перше місце посіла збірна команда ТНЕУ-1, друге – збірна команда ТНЕУ-2, третє – збірна ТНЕУ-3.

На фото: збірна ТНЕУ-1

На фото: команда ТНЕУ, факультет комп'ютерних та інформаційних технологій

Серед дорослих команд, що змагалися у аероденсі, переможницею стала збірна ТНПУ ім. В.Гнатюка, друге місце посіла збірна команда ТНЕУ-1, третє – збірна команда ТНЕУ-2.

На фото: ТНПУ, аероденс

На фото: Збірна команда ТНЕУ-2

Визначили переможців у аероденсі також серед команд-школярів. Перше місце виборола команда ТСШ №3, друге – ЗОШ № 23, третє – ЗОШ № 16.

На фото: команда Тернопільської школи №3.

На фото: виступає збірна школи №16, м. Тернопіль

У парах переможцями стали Надія Сенетела та Назар Шманько. Змагання завершилися урочистою церемонією нагородження команд-учасниць.

На фото: нагородження пар.

Як зазначила старший викладач кафедри спорту ТНЕУ Наталя Вежнавець, протягом року збірна команда університету ретельно та наполегливо готувалася до цього чемпіонату, регулярно брала участь у різноманітних змаганнях зі спортивної аеробіки. Команди-переможці чемпіонату докладуть усіх зусиль, щоб гідно представити нашу область на подальшому етапі змагань.

На фото: усі команди з Наталією Вежнавець.

Управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації вдячне кафедрі спорту Тернопільського Національного економічного університету та старшому викладачу Вежнавець Наталі Борисівні за організацію чемпіонату на високому рівні та підготовку команд-переможниць.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show
https://medicinafetalbarcelona.org/slot-gacor/ https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://www.dilia.eu/slot-deposit-pulsa-tanpa-potongan/