Відбувся обласний чемпіонат з легкої атлетики серед інвалідів та другий етап спартакіади «Повір у себе» серед дітей-інвалідів (фото)

Завершився обласний чемпіонат з легкої атлетики серед інвалідів та другий етап спартакіади «Повір у себе» серед дітей-інвалідів. Проходив захід на Тернопільському міському стадіоні. У спартакіаді взяли участь діти 1996-2002 років народження. Змагались вони у таких видах програми: біг на дистанції 60 м, стрибок у довжину з розбігу та метання ядра.

Дорослі спортсмени, які виступали в рамках чемпіонату області, помірялися силами у таких видах: біг на 100 м, стрибок у довжину з розбігу, метання ядра, біг на 400 м для жінок та біг на 800 м для чоловіків.

 

Як зазначив Заслужений працівник України, начальник обласного центру фізичної культури України «Інваспорт» Олег Степанович Юзчишин, чемпіонат області серед інвалідів був заснований двадцять років тому.

- Серед учасників змагань – 2 заслужених Майстра спорту України, 11 Майстрів спорту України міжнародного класу, 15 членів збірних команд України, 15 Майстрів спорту України. Троє спортсменів-футболістів отримують стипендію Президента України: чемпіон та срібний призер Паралімпійських ігор Іван Шкварло, та срібні призери Чемпіонату світу з футболу Іван Кілик і Мирослав Танчик.

Учасників заходу привітав начальник управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації Ігор Васильович Підгайний, який зазначив, що український параолімпійський рух – один із кращих у світі, про що свідчать успіхи українських спортсменів на іграх у Лондоні. Серед тернополян є також спортсмени, якими пишається  держава і сьогоднішні учасники наших змагань також дають привід для гордощів своїм наставникам та вихователям навчальних закладів. Ігор Васильович вручив посвідчення Майстра спорту України міжнародного класу Богдану Бадло.

Отже, в спортивних випробуваннях зустрілися представники Заліщицького реабілітаційного центру, Новосільської спецшколи-інтернату, Гримайлівської спецшколи-інтернату, Теребовлянської спецшколи-інтернату для дітей із вадами слуху, Теребовлянської спецшколи-інтернату для дітей із вадами зору, Тернопільської спецшколи-інтернату І-ІІ ступенів при сільській раді, Тернопільської обласної реабілітаційної спецшколи, команди товариства глухих України та Українського товариства УТОС.

Щодо переможців та призерів спартакіади «Повір у себе», то серед спортсменів із вадами слуху серед хлопців результати такі: 1 місце – Максим Черкавський; 2 місце – Тарас Смакоус; 3 місце – Вадим Балабан; серед дівчат: 1 місце – Наталя Ткач, 2 місце – Марія Михальчук, 3 місце – Софія Волинюк.

Серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату місця на п’єдесталі пошани розподілилися так Василь Кобилянський, Максим Никорук, Юрій Яцюк та перше місце - Юліана Шточук.

Серед хлопців-спортсменів із вадами зору найкраще виступив – Михайло Филип’юк, а серед дівчат: 1 місце – Вікторія Бліщ, 2 місце – Марія П’ятницька, 3 місце – Катя Мартинович.

Спортсмени із вадами фізичного та розумового розвитку:

хлопці: 1 місце – Андрій Арутиняк, 2 місце – Дмитро Мандзюк, 3 місце – Віталій Солонюк;

дівчата: 1 місце – Віра Губанова, 2 місце – Надія Губанова, 3 місце – Ірина Душка.

У чемпіонаті області з легкої атлетики переможцями та призерами стали:

Спортсмени із вадами слуху:

Чоловіки: 1 місце – Степан Вертепний; 2 місце – Віталій Щепанський; 3 місце – Андрій Жук.

Жінки: 1 місце – Ольга Зазуляк; 2 місце – Лідія Ланова; 3 місце – Мар’яна Гаврищак.

Спортсмени із ураженням опорно-рухового апарату:

Чоловіки: 1 місце – Ігор Фіялка; 2 місце – Богдан Боднарчук; 3 місце – Володимир Шутка.

Жінки: 1 місце – Василина Давида; 2 місце – Надія Сокальська; 3 місце – Анна Середенко.

Спортсмени із вадами розумового та фізичного розвитку:

Чоловіки: 1 місце – Віталій Останін; 2 місце – Олег Боднар; 3 місце – Микола Хрупалик.

Жінки: 1 місце – Іванна Калакайло; 2 місце – Ольга Кавізівська; 3 місце – Каріна Арутюняк.

Спортсмени із вадами зору:

Чоловіки: 1 місце. – Дмитро Поліщук; 2 місце – Дмитро Мурдза;  3 місце – Ігор Юркевич.

Жінки: 1 місце – Наталія Олійник; 2 місце – Ольга Шестньовська.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show