Кияни відсвяткували Олімпійський день (фото)

25 травня столиця України долучилось до відзначення Олімпійського дня. Цього року Олімпійський день, який проводиться майже в 200 країнах світу і присвячений дню створення Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року), мав особливий статус. Він став частиною масштабного святкування 100-річчя олімпійського Києва, отримавши гасло «Історія – є. Майбутнє – твоє!».

На запрошення Національного олімпійського комітету до столиці завітали члени МОК, президенти НОК та почесні гості інших країн, які приєдналися до дійства на Хрещатику.

«Мені приємно констатувати, що олімпійський рух з кожним роком має в нашій країні все більше прихильників, - привітав усіх шанувальників спорту президент НОК України Сергій Бубка. – І що особливо радує, що молодь є активним учасником спортивних акцій. А значить, спільними зусиллями ми виховаємо здорову українську націю».

Вітали всіх учасників Олімпійського дня і Міністр молоді та спорту України Равіль Сафіуллін, голова Комітету Верховної Ради з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артур Палатний, а також заступник голови Київської міської державної адміністрації Віктор Корж.

Минулого року Олімпійський день зібрав по всій країні понад 800 тисяч українців, а в Києві ця цифра становила понад 5 тисяч. Судячи з велелюдного Хрещатика, цей рекорд знову оновиться, а олімпійський рух в Україні матиме ще більше шанувальників.

Призначати побачення на головній вулиці країни прихильникам здорового способу життя олімпійці почали ще напередодні Дня, закликаючи в соціальних мережах на сторінці групи НОК України/Олімпійська команда відсвяткувати разом.

Спортивні фанати брали автографи та фотографувалися з Іриною Мерлені, Оленою Костевич, Єлизаветою Бризгіною, Романом Гонтюком, Ганною Безсоновою, Оленою Садовничою, Денисом Готфрідом, Олегом Степком, Оленою Петровою, Оленою Заспою, Оленою Цигицею та багатьма іншими.

Та хіба справжнє спортивне свято може обійтися без фізичних вправ, символу олімпізму - вогню та олімпійської клятви? Олімпійський факел пройшов головною вулицею країни, об'єднуючи всіх в одну велику спортивну родину. Символічним був і флеш-моб, учасники якого створили цифру "100", а також 5 олімпійських кілець.

Учасники Дня мали нагоду спробувати себе у 35-ти видах спорту на спеціально облаштованих майданчиках, отримавши ще й майстер-клас від відомих українських атлетів і тренерів. Крім того, саме в рамках цього свята відбувся фінал «Спортивних ігор юних олімпійців».

Олімпійський день – це ще й змагання інтелектуалів. Цього разу олімпійці приготували для спортивних фанів незвичайну розминку - на знання олімпійської історії. Переможці різноманітних конкурсів, яких на святі не бракувало, отримали від НОК України заслужені подарунки.

Додамо, що в Тернополі Олімпійський день буде проведено 21 червня на Театральному майдані. Початок о 16 годині.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show