Команда Чортківської центральної районної клінічної лікарні стала переможцем V Спартакіади серед працівників охорони здоров’я області

Представники 16 команд закладів та установ охорони здоров’я Тернопільщини стали учасниками V Спартакіади серед працівників медичної галузі. Відбувалися змагання на Тернопільському міському стадіоні та у тенісному залі КЗСШ №19. Загалом участь у них взяло 120 спортсменів-медиків. Виступали вони у семи видах спорту.

За інформацією обласної організації ФСТ «Спартак», в особистому заліку переможцями у шашках стали: серед чоловіків – представник Тернопільського району Ростислав Шумський, а серед жінок – Марія Рудник із Збаразької ЦРКЛ. У шахах виграла Ірина Процьків із Чортківської ЦКРЛ, а серед чоловіків звання найкращого шахіста здобув Володимир Сухінський із Тернопільської КМЛ №2.

У армспорті у своїх вагових категоріях переможцями стали: до 70 кг – Василь Драчук (Заліщицька ЦКРЛ); до 90 кг – Михайло Сташук (Ланівецька КЦРЛ); більше 90 кг – Віктор Камінський (Шумська ЦРКЛ).

У гирьовому спорті (підняття гирі вагою 24 кг) перше місце у своїх вагових категоріях здобули: до 70 кг – Володимир Сович (Чортківська ЦКРЛ), до 90 кг – Тарас Вечоринський (Ланівецька КЦРЛ); більше 90 кг – Василь Яворський (Борщівська ЦРКЛ).

У змаганнях з легкої атлетики учасники V спартакіади виступали у двох вікових групах: спортсмени до 35 років та старші 35 років. Серед жінок старших 35 років з бігу на 100 м та стрибків у довжину з місця – виграла Людмила Гургач із Чортківської ЦКРЛ. Серед жінок віком до 35 років подвійну перемогу з бігу на 100 м та в стрибках у довжину здобула Людмила Ярмолюк з Ланівецької КЦРЛ. Серед чоловіків віком до 35 років біг на 100 м виграв Олег Парій із Ланівецької КЦРЛ, а Василь Канон з Чортківської ЦКРЛ здобув перше місце у стрибках в довжину з розбігу. Серед чоловіків старших 35 років дві золотих медалі Спартакіади з бігу на 100 м та у стрибках в довжину з розбігу виборов Олександр Костюк з Ланівецької КЦРЛ.

У настільному тенісі серед жінок виграла представниця Козівської ЦРКЛ Ірина Кордіяка, а серед чоловіків найсильнішим тенісистом став Олександр Чайковський з Борщівської ЦРКЛ.

У змаганнях з дартсу брали участь керівники установ та закладів охорони здоров’я, керівники структурних підрозділів або голови профспілкових організацій медичної галузі. У цих змаганнях переміг голова профспілкового комітету Заліщицької ЦКРЛ Микола Козицький.

У загальнокомандному заліку найсильнішою на змаганнях V спартакіади стала дружня команда медиків Чортківської ЦКРЛ – 525 очок, друге місце посіла команда Заліщицької ЦКРЛ – 508 очок, а третє місце здобула команда медиків Бучацької ЦРКЛ – 485 очок.

Усі переможці та призери спартакіади з видів спорту, що входили до програми V обласної Спартакіади серед працівників охорони здоров’я нагороджені пам’ятними медалями та грамотами. Команди-переможниці отримають пам’ятні кубки та дипломи під час святкування професійного свята – Дня медичного працівника.

Мета цих змагань – залучення працівників медичної галузі області  до систематичних занять фізичною культурою і спортом, пропаганда здорового способу життя, відбір найсильніших спортсменів-аматорів у збірну команду області, захищатиме честь медичних працівників нашого краю у Всеукраїнській спартакіаді серед працівників охорони здоров’я. Відбудеться таке спортивне дійство у вересні в місті Алушта (АР Крим).

Організаторами V Спартакіади серед працівників охорони здоров’я виступили керівництво Департаменту охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації, обком Профспілки працівників охорони здоров’я України, Управління у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту Тернопільської міської ради спільно з обласною організацією ФСТ «Спартак».

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show