«Олімпійське лелеченя» попрощалося з «Артеком»

7 червня фіналісти Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя», яке відбувалося за ініціативи Національного олімпійського комітету у МДЦ «Артек», роз’їхались по домівках,  - повідомляє Національний Олімпійський комітет України. Протягом тижня діти 5-6 класів з 27 регіонів України не лише визначали, хто з них найспортивніший, найактивніший та найрозумніший, а ще вчилися жити, дружити і бути єдиною командою.

А допомагали їм у цьому уславлені спортсмени – Олімпійські чемпіони Олександр Усик (бокс), Ірина Мерлені (вільна боротьба), Інна Осипенко-Радомська (веслування на байдарках), Юрій Чебан (веслування на каное), Олексій Торохтій (важка атлетика) та призери Ігор Олена Петрова (біатлон), Анна Сорокіна (стрибки у воду), Олена Пахольчик (вітрильний спорт) та інші.

 

Олімпійці не лише проводили майстер-класи та ранкові гімнастики, а й палко вболівали за кожного учасника, підтримуючи їх та даючи цінні поради.

Не дивлячись на те, що головною метою даного проекту не є змагальна складова, а залучення дітей до олімпійських цінностей, все ж таки у кожному конкурсі були свої переможці, але не переможені.

Почесне третє місце у змаганнях з артболу, яке так полюбилося «лелеченятам», зайняла команда Сумської області. Друге місце посіли представники Донецької області, а чемпіоном цього року стала команда Дніпропетровської області. Для Олександра Медякова, учасника команди-переможця, це його перша серйозна перемога. «Мені здається, тепер я знаю, як почуваються спортсмени, стаючи чемпіонами», - зізнався він.

У творчому конкурсі малюнків журі відало перевагу Кіровоградські області. Також були відзначені роботи севастопольців та представників Харківщини.

Кіровоградська область разом з Рівненською областю поділили третє місце у конкурсі стінгазет. Друге та перше дісталося відповідно – Хмельницькій та Київській областям.

Призерами конкурсу «Олімпійська листівка» стали: Закарпатська та Луганська області (3 місце), команда Донеччини (2 місце) і Хмельницька область (1 місце). Спеціальний приз за креативність отримала команда Закарпаття.

За словами директора Олімпійської Академії України Валентини Єрмолової з кожним роком рівень майстерності зростає, і діти, і викладачі більш старанно й відповідально відносяться до вимог конкурсів по пошуку нових цікавих ідей.

Не залишилися без пам'ятних подарунків і учасники команди міста Сочі, які цього року активно долучились до «Олімпійського лелеченя».

Всі подарунки роздані, переможці нагороджені тож «Олімпійське лелеченя»-2013 попрощалося з «країною дитинства», щоб вже наступного року знову зустрітись на фіналі вже IV Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя».

Нагадаємо, що нашу область на фіналі «Олімпійського лелеченя» представляла команда Тернопільської школи №3.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show
https://medicinafetalbarcelona.org/slot-gacor/ https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://www.dilia.eu/slot-deposit-pulsa-tanpa-potongan/