Вже вчетверте на Тернопільщині провели чемпіонат з велосипедного туризму серед юнаків

Завершився ІV-й Чемпіонат Тернопільщини 2019 року серед юнаків зі спортивного туризму з виду велосипедний туризм в рамках Всеукраїнських масових спортивних заходів «Спорт для всіх в парках і скверах», присвячений Дню пам’яті та примирення та Дню перемоги над нацизмом. Цьогоріч захід пройшов в урочищі «Франчиха» на околиці села Чернихівці Збаразького району.

 

Весняна пора, із своїми примхами, була гарною попутницею у випробуваннях для юних туристів. Три дні змагального темпу загострювали бойовий дух і додавали наснаги. 8 травня, відразу після відкриття змагань, учасникам довелося кріпити вантаж до велосипедів, щоб поборотися на «комплексній дистанції», до якої входять види: «фігурне водіння велосипеда», «велокрос», «тріал».

За підсумками у «комплексній дистанції» серед дівчат І місце завоювала Софія Сиримула (Черниховецька ОТГ), а ІІ і ІІІ місця посіли відповідно Вікторія Ярмусь та Аліна Сороківська (м. Почаїв).

Серед хлопців І місце здобув Віталій Шумайко (Черниховецька ОТГ), відповідно ІІ і ІІІ місця вибороли Серафим Шатківський (м.Почаїв) та Назарій Скалецький (Черниховецька ОТГ).

На «комплексній дистанції» у командному заліку перше місце у команди Черниховецької ОТГ, а ІІ і ІІІ – здобули юні туристи з міста Почаєва – команда №1 та №2.

Відновивши сили, туристи-спортсмени з честю відпрацювали ще один змагальний день, адже вони випробовували себе на довгій командній дистанції – «велоралі». Найкращий результат показала команда м. Почаєва №1, відповідно ІІ та ІІІ сходинку посіли команда Черниховецької ОТГ та м. Почаєва №2.

Окрім того, організатори змагань – Тернопільський обласний комунальний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (директор Оксана Пшенична), подбали і про творчий розвиток та про дозвілля учасників: відбувалися конкурс «ремонту велосипеда» та «домедичної допомоги».

В день закриття чемпіонату весняна сонячна погода створювала святковий настрій в усіх учасників та посилювала важливість урочистої миті. Почесне звання переможців ІV-го велосипедного чемпіонату серед юнаків стали команди: м. Почаєва №1 (керівник-тренер Сергій Прокопчук), призерами ІІ і ІІІ місць стали команди Черниховецької ОТГ (керівник-тренер Олег Єфимчук)  та м. Почаєва №2 (керівник-тренер Сергій Прокопчук).

Однозначно, що лише за умови наявності меценатів та відповідального ставлення установ-організаторів, яким і належить висловити особливу подяку, захід був проведений на високому рівні.

Особливу вдячність необхідно сказати директору Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Володимиру Ванджурі, голові Черниховецької об’єднаної територіальної громади Збаразького району Марії Кіпибідї, директору Черниховецької ЗОШ І-ІІІ ст. Віталію Гураковському та заступнику Лілії Вадуцькій, директору Тернопільського відділення української мережі магазинів-експертів туристського спорядження «Gorgany» Роману Задорожному.

Нехай туристські стежки, наполегливість, здоровий спосіб життя сприяють новим зустрічам юних мандрівників та вдалим стартам на спортивно-туристських дистанціях, – підсумував завідувач організаційно-масового відділу Роман Романишин.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show