На фестивалі лемківської культури «Дзвони Лемківщини» також виявляли і спортивні таланти

Міжнародний фестиваль лемківської культури «Дзвони Лемківщини» впродовж 2-4 серпня тривав, за традицією, в урочищі «Бичова», що у Монастириському районі. Цей був ювілейний, вже двадцятий такий захід, де представлені лемківські звичаї та традиції, культура та мистецтво. Гості свята насолоджувались лемківськими піснями, куштували лемківські страви та ознайомлювались з  виробами народних умільців. Разом із мистецькою частиною, була представлена і спортивна: організована дитяча зона і спортивне містечко, де впродовж трьох днів відбувались змагання з дворового футболу на майданчику «ЮКА», армспорту, волейболу, шашок, шахів, перепилювання колоди на швидкість, перетягування линви.

 

Так, у турнірі з дворового футболу, в якому взяли участь команди чоловіків від 16 років і старші, перше місце виборов спортивний колектив «Молодіжка», друге - «Зелені штахети», третє – «Мальта».

У змаганнях з армспорту перше місце здобув Микола Фецич, другим був Андрій Савка, третім - Андрій Кохан, а нагородив переможців та призерів у цьому виді  майстер спорту з біатлону Володимир Стирчак.

Любителі волейбольних баталій завершили свої поєдинки перемогою команди із села Ковалівка, друге місце завоював спортивний колектив «Конюшина», де, окрім чоловіків, виступали і жінки, - третє місце посіла команда «Вікінги».

У змаганнях з шашок перше місце здобув Володимир Кіндрат, друге місце завоював Ждиняк Михайло, третє місце посів Андрій Павлов.

Змагання шахістів завершились перемогою Михайла Ждиняка, друге місце завоював Володимир Кіндрат, третє місце виборов Назарій Бойко.

У перепилюванні колоди на швидкість перемогу виборов спортивний колектив у складі Андрія Продана та Романа Волошина.

В перетягуванні линви перемогу здобула команда Львівської області «Українські лемки».

Отже, гості фестивалю мали змогу не тільки відпочити, але й позмагатись між собою та з користю для здоров’я провести своє дозвілля.

Змагання відбулись за сприяння управління фізичної культури та спорту Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Переможці та призери нагороджені грамотами, медалями та кубками управління фізичної культури та спорту Тернопільської обласної державної адміністрації та призами Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Організатори заходу та головний суддя змагань Марко Паньків висловлює  щиру подяку начальнику управління фізичної культури та спорту Тернопільської обласної державної адміністрації управління Віталію Трілю за допомогу у проведенні заходу та директору Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Володимиру Ванджурі за надані інвентар та обладнання.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show