Дмитро Підручний виборов срібну медаль чемпіонату України з літнього біатлону у спринтерській гонці серед чоловіків, а Віталій Труш - бронзову

В Чернігові, у другий день чемпіонату України з літнього біатлону, відбулись «спринти». Серед чоловіків друге місце посів тернопільський біатлоніст Дмитро Підручний, а бронзовим призером став Віталій Труш. Щодо інших результатів тернополян, то Тарас Лесюк був п’ятим, а Руслан Бригадир – шостим, - повідомляє Федерація біатлону України.

Загалом результати спринтерської чоловічої гонки були такими:

1.Артем Тищенко (0+0) 24:18,3

2.Дмитро Підручний (0+2) +20,5

3. Віталій Труш (0+0) +49,0

4. Сергій Семенов (2+0) +1:03,9

5. Тарас Лесюк (1+2) +1:14,4

6. Руслан Бригадир (1+3) +1:54,1

Щодо результатів жіночої спринтерської гонки, то тут на подіум серед тернополянок підіймалась  тільки Олена Підгрушна. Анастасія Меркушина у турнірній таблиці була п’ятою.

До речі, змагання чемпіонату України продовжаться 24 вересня гонками переслідування.

Ось як коментували свої виступи тернопільські спортсмени на сайті Федерації біатлону України.

Дмитро Підручний:

- Діма, ну зазвичай перше питання до біатлоністів стандартне: що трапилось?

- (Сміється) Ну що трапилось? Не справився зі стрільбою стоячи. Були досить складні погодні умови, хоча і з ними можна було стрільнути ноль, багато спортсменів саме так і зробили. Але не вдалось. Можливо, десь відчував психологічну напругу через те, що постійно був в центрі уваги, всі дивились за мною. Не виключаю, що це трохи завадило. Але все одно, це – мої помилки, і винуватий в тому, що так відстріляв, лише я.

- А загалом як оцінюєш свій рівень готовності на даному етапі?

- В принципі, ходовими якостями більш-менш задоволений. Звичайно, завжди хочеться ще краще, але поки на сезон дивлюсь з оптимізмом. Ну а над стрільбою треба завжди працювати. Сьогодні не вийшло стоячи, в Німеччині не вдалась лежка. Тому працюємо далі і будемо аналізувати, що не так.

Віталій Труш:

- Якщо чесно, по відчуттях перед стартом я не думав, що зможу показати максимум. Але налаштовувався на стрільбу. По першому колу відчував, що програю, але на другому стало вже краще, почав потужніше штовхатись, побачив, що наздоганяю хлопців, що стартували попереду мене. Ну і зробив, як вчора: наздоганяти не став, але тримав невелику відстань до них. А на рубежі я справився з підходом до стрільби, чітко контролював пориви вітру. Тому гонкою задоволений. І навіть більше не тим, що відстріляв ноль, а тим, що пробіг дистанцію рівномірно. Адже влітку гонки для мене зазвичай дуже важко складаються, але сьогодні біг, і відчував задоволення.

Загалом, в цьому році відчуваю, що мій рівень виріс. Я ще не можу точно сказати – на скільки в кожному з компонентів. Але в першу чергу, здається, морально. Постійно дивлюсь за тим, що і як роблять старші. Діма Підручний завжди щось підказує, дає дуже хороші поради. Ну і щодо настрою на сезон, я поміняв своє ставлення до самого біатлону, до самого себе. І думаю, що з цього щось вийде.

Тарас Лесюк:

Після дощу, який тут пройшов, місцями на трасі було дуже слизько. Видно, що організатори намагалися виправити ситуацію, тому все було не дуже погано. На стрільбищі важко працювалося через вітер, який постійно змінював свій напрямок, тут дме в одну сторону, а вже через секунду зовсім в іншу. З цієї причини я і припускався помилок на рубежі. Що стосується самопочуття по трасі, то особливої ​​різниці між сьогоднішнім стартом і вчорашнім для мене особливо не було, хіба що за винятком погодних умов. Не знаю, чи буду стартувати в наступних гонках. Тренер сказав, що пробіжимо два старти, а потім вже подивимося.

Олена Підгрушна:

- Вчорашній старт був, скоріше, розвагою, а сьогодні вже дійсно – справжня гонка. І мені було дуже цікаво подивитись на свій фізичний стан, особливо на фоні інших наших дівчат. Тому що до цього часу я не бігала з ними жодного контрольного тренування, або іншої спільної роботи. Я тренувалась в іншому режимі в зв’язку з лікуванням серця, тому довелось використовувати відмінний від решти команди графік. І це – мій перший старт, яким я дуже задоволена, тому що бачу, що дійсно повернулась. А кілька місяців до зими мені вистачить, аби доробити те, в чому відстала від дівчат протягом літньої підготовки.

- Тебе вітати зі сріблом, чи співчувати, що не вийшло поборотись за перемогу?

- Ну як сказати?.. (сміється) Враховуючи те, що півроку тому мені поставили діагноз – гострий міокардіт, то, гадаю, що можна вітати. І в першу чергу навіть не зі сріблом, а з тим, що я вилікувалась повністю! До того ж, як не крути, а в нас в команді багато дівчат, які повною мірою могли претендувати сьогодні на подіум. І будь-яка нагорода в такій сильній компанії завжди приємна.

- На переслідування налаштовуєшся?

- Не знаю, будемо обговорювати з тренерами. Тому що в нас був дуже важкий попередній збір, і в чемпіонаті України ми змагаємось на навантаженні. А вже 28-го числа вилітаємо на наступний збір на висоту. Відповідно, якщо залишатись на наступні гонки, ми ризикуємо просто не встигнути відновитись перед наступним збором на високогір’ї. Тому ті, хто приймав участь у чемпіонаті світу, точно пропускають переслідування, а по мені та Наді Бєлкіній рішення буде трохи пізніше.

- За лижами вже скучила?

- Так. Я дуже люблю роллери, але все ж-таки я – біатлоністка. А біатлон – це лижі.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show